Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
GRUDZIEŃ-07
LISTOPAD-07
PAŹDZIERNIK-07
CZERWIEC-07
MAJ-07
KWIECIEŃ-07
MARZEC-07
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


GRUDZIEŃ-07

IV MŁODZIEŻOWE ŚWIĄTECZNE ZAWODY PŁYWACKIE W OŻAROWIE MAZOWIECKIM

Ożarów 15-12-2007

Wyniki zawodników MKS „WODNIK” osiągnięte w IV Młodzieżowych Świątecznych Zawodach Pływackich
1. Aleksandra Przybysławska (1998 r.) -50 grzb. – 41,57, -I miejsce –50 dow. –34,86
-II miejsce.
2. Adrianna Mendyk (1998 r.) -50 mot. –44,39 – II miejsce –50 klas. –49,67 –
III miejsce.
3. Oskar Kalbarczyk (1998 r.) -50 mot. – 44,07 –II miejsce
4. Krzysztof Głogowski (1998 r.) -50 mot. –45,13 – II miejsce, -50 dow. –39,45
–IV miejsce.
4. Adrianna Nasiełowska (1997 r.) -50 mot. –34,26 –I miejsce, -100 mot. –1:17,92
–I miejsce.
5. Daria Kamińska (1997 r.) -100 klas. –1:34,61 –I miejsce, -100 zm. –1:29,64
I miejsce.
6. Łucja Cywka (1997 r.) -50 grzb. –40,68 –I miejsce, -100 grzb –1:27,10
–I miejsce.
7. Jakub Fedorowicz (1997 r.) –50 klas. –43,62 –I miejsce, -100 klas. – 1:32,50
–I miejsce
8. Paulina Nowak (1996 r.) –50 klas. –39,67 -I miejsce, -100 klas. –1:29,70 –III miejsce
9. Izabella Dymon (1996 r. ) –100 dow. –1:07,48 –I miejsce, -100 mot. –1:16,42
–I miejsce.
10. Aleksandra Mendyk (1996 r.) -100 zm. –1:36,39 –III miejsce.
11. Sylwia Busse (1996 r.) -50 mot. –35,67 –III miejsce, -100 mot. –1:19,29
–III miejsce.
12. Filip Sulima (1996 r.) -50 grzb. –36,89 –I miejsce, -100 grzb. –1:21,67
–II miejsce
13. Martyna Soboń (1995 r.) –100 klas. –1:19,63 –I miejsce, -100 zm. –1:16,16
–I miejsce.
14. Ada Kamiennik (1995 r.) –50 grzb. –37,32 –I miejsce, -100 grzb. –1:21,44
–II miejsce.
15 Paulina Zakrzewska (1995 r.) –50 mot. –36,38 –II miejsce, -100 mot. –1:25,42
–II miejsce
16. Patryk Kurasiewicz (1995 r.) –50 mot. –32,02 –II miejsce, -100 zm. –1:15,95
-I miejsce. 17. Magdalena Mąkosa (1994 r.) –50 dow. –30,20 –I miejsce, -100 mot. –1:15,20 –I miejsce.
18. Agata Kurasiewicz (1994 r.) –100 klas. –1:21,51 –II miejsce, -100 zm. –1:14,53
–I miejsce.
19. Patryk Badeński (1994 r.) –100 klas. –1:20,29 –I miejsce, -100 mot. –1:12,47
–II miejsce.
Ponadto sztafeta dziewcząt 4 x 100m dow. w składzie: Mąkosa, Soboń, Kurasiewicz, Dymon zajęła II miejsce z czasem - 4:41,04.
Sztafeta chłopców w składzie: Badeński, Fedorowicz, Sulima, Kurasiewicz zajęła
V miejsce z czasem - 4:52,20.
.
. .

I OTWARTE MISTRZOSTWA KONSTANCINA

Konstancin 15-12-2007

Wyniki zawodników MKS „WODNIK” osiągnięte w I Otwartych Mistrzostwach Konstancina

1. Adrianna MENDYK (1998 r.) – 50 dow. - 38,95 – II miejsce.
2. Oskar KALBARCZYK (1998 r.) - 50 dow. 36,72 – I miejsce
3. Łucja CYWKA (1997 r.) 50 grzb. – 40,86 – I miejsce, 50 klas. – 48,06 – III miejsce
4. Jakub FEDOROWICZ (1997 r.) – 50 klas. – 42,82 – I miejsce, 50 dow. – 34,88 – VI miejsce
5. Filip SULIMA (1996 r.)- 100 dow 1:12,11 – III miejsce, 100 grzb. – 1:20,90 – II miejsce
Dyplomy otrzymali także:
- Krzysztof Głogowski (1998 r.) – 50 dow. – 39,70 – VI miejsce.
- Aleksander KAŹMIERCZAK (1997 r. ) – 50 grzb. – 45,18 – V miejsce.
- Aleksandra MENDYK (1996 r.) – 100 klas. – 1:50,46 – V miejsce
Ponadto sztafeta chłopców 4 x 50m dow. w składzie: Fedorowcz, Kaźmierczak, Kalbarczyk, Sulima zajęli II miejsce z czasem - 2:24.97.
.
. .

IV MŁODZIEŻOWE ŚWIĄTECZNE ZAWODY PŁYWACKIE ROCZNIKÓW 1994-1998

Ożarów Mazowiecki 12-12-2007

12 grudnia 2007 r. odbyły się w Ożarowie Mazowieckim  IV  Młodzieżowe Świąteczne Zawody Pływackie Roczników 1994-1998.  Wodnika reprezentowało 21 osób, które zdobyły łącznie 38 medali. Każda osoba startowała dwukrotnie, tak więc na 42 starty tylko 4 medale „przeszły nam koło nosa”. W trzech przypadkach zdobyliśmy jednak dyplomy za 4,5 i 6 miejsce. Tylko jeden start pozostał bez nagrody.Również w klasyfikacji punktowej za jeden najlepszy wynik wg tabeli FINA na 30 statuetek zdobyliśmy 9.

  Szczegóły wyników :

50m dowolny

1998

Przybysławska Aleksandra

2 miejsce

0:34,86

1994

Mąkosa Magdalena

1 miejsce

0:30,20

1998

Głogowski Krzysztof

4 miejsce

0:39,45

50m klasyk

1998

Mendyk Adrianna

3 miejsce

0:49,67

1998

Gębczyk Małgorzata

6 miejsce

0:53,20

1996

Nowak Paulina

1 miejsce

0:39,67

1997

Fedorowicz Jakub

1 miejsce

0:43,62

50m grzbiet

1998

Przybysławska Aleksandra

1 miejsce

0:41,57

1997

Cywka Łucja

1 miejsce

0:40,68

1995

Kamienik Ada

2 miejsce

0:37,32

1998

Kalbarczyk Oskar

3 miejsce

0:45,92

1996

Sulima Filip

1 miejsce

0:36,89

50m motyl

1998

Mendyk Adrianna

2 miejsce

0:44,39

1997

Nasiełowska Adrianna

1 miejsce

0:34,26

1996

Busse Sylwia

3 miejsce

0:35,67

1998

Mendyk Aleksandra

5 miejsce

0:44,42

1995

Zakrzewska Paulina

2 miejsce

0:36,38

1998

Kalbarczyk Oskar

2 miejsce

0:44,07

1998

Głogowski Krzysztof

3 miejsce

0:45,13

1995

Kurasiewicz Patryk

2 miejsce

0:32,02

100m dowolny

1996

Dymon Izabella

1 miejsce

1:07,48

100m klasyk

1997

Kamińska Daria

1 miejsce

1:34,61

1996

Nowak Paulina

3 miejsce

1:29,70

1995

Soboń Martyna

1 miejsce

1:19,63

1994

Kurasiewicz Agata

2 miejsce

1:21,51

1997

Fedorowicz Jakub

1 miejsce

1:32,50

1994

Badeński Patryk

1 miejsce

1:20,29

100m grzbiet

1997

Cywka Łucja

1 miejsce

1:27,10

1995

Kamienik Ada

2 miejsce

1:21,44

1996

Sulima Filip

2 miejsce

1:21,67

100m motyl

1997

Nasiełowska Adrianna

1 miejsce

1:17,92

1996

Dymon Izabella

1 miejsce

1:16,42

1996

Busse Sylwia

3 miejsce

1:19,29

1995

Zakrzewska Paulina

2 miejsce

1:25,42

1994

Mąkosa Magdalena

1 miejsce

1:15,20

1994

Badeński Patryk

2 miejsce

1:12,47

100m zmienny

1997

Kamińska Daria

1 miejsce

1:29,64

1996

Mendyk Aleksandra

3 miejsce

1:36,39

1995

Soboń Martyna

1 miejsce

1:16,16

1994

Kurasiewicz Agata

1 miejsce

1:14,53

1995

Kurasiewicz Patryk

1 miejsce

1:15,95

sztafeta dziewcząt - 4 x 100m dowolnym - 2 miejsce - 4:41,04
sztafeta chłopców - 4 x 100m dowolnym - 5 miejsce - 4:52,20
. .
. .

13   INTERNATIONALER   ERZGEBIRGSSCHWIMMCUP   MARIENBERG - NIEMCY

Marienberg 08-09-12-2007

W dniach 8-9 GRUDNIA 2007r. odbyły się w Marienbergu w Niemczech (Saksonia) kolejne, trzynaste już międzynarodowe zawody pływackie pod nazwą
13. INTERNATIONALER ERZGEBIRGSSCHWIMMCUP
wzięło w nich udział 32 kluby z Niemiec, Polski i Czech – łącznie 413 zawodników. Wodnika Radom reprezentowały:
Adrianna Nasiełowska - rocznik 1997
Paulina Nowak - rocznik 1996
Izabella Dymon - rocznik 1996
Radomianki spisały się znakomicie w międzynarodowym towarzystwie i zdobyły 14 medali w każdym ze swoich startów!

Osiągnięcia naszych zawodniczek:

Adrianna Nasiełowska
- złoty medal – 100m motyl dziewcząt r.1997 – 1:21,11 (jest to aktualnie pierwsze miejsce w rankingu 10-latków w Polsce)
- złoty medal – 50m motyl dziewcząt r.1997 – 0:36,26
- srebrny medal – 50m dowolny dziewcząt r.1997 – 0:33,36
- srebrny medal – 100m dowolny dziewcząt r.1997 – 1:16,62
Paulina Nowak
- złoty medal – 50m klasyczny dziewcząt r.1996 – 0:39,54(jest to aktualnie pierwsze miejsce w rankingu 11-latków w Polsce)
- złoty medal – 100m klasyczny dziewcząt r.1996 – 1:29,00
- złoty medal – 200m zmienny dziewcząt r.1996 – 3:02,94
- brązowy medal – 100m zmienny dziewcząt r.1996 – 1:21,97
Dodatkowo Paulina zakwalifikowała się do finału sprintu na 50m stylem klasycznym, w którym zdobyła kolejny złoty medal z czasem 0:39,67 wygrywając z zawodniczkami o rok starszymi!
Izabella Dymon
- złoty medal – 100m motyl dziewcząt r.1996 – 1:17,06
- złoty medal – 100m dowolny dziewcząt r.1996 – 1:07,14(jest to aktualnie drugie miejsce w rankingu 11-latków w Polsce)
- srebrny medal – 200m motyl dziewcząt r. 1996 – 2:49,58 (jest to aktualnie pierwsze miejsce w rankingu 11-latków w Polsce)
- brązowy medal – 50m motyl dziewcząt r.1996 – 0:35,09
- brązowy medal – 50m dowolny dziewcząt r.1996 – 0:31,63
Iza zakwalifikowała się do finału sprintu na 50m stylem motylkowym i zajęła czwarte miejsce z czasem 0:35,30 Iza i Ada ustanowiły również nowe rekordy basenu w swoich rocznikach na 100m motylem (Ada) i 100m dowolnym (Iza).

Dokładne informacje pod adresem: http://www.erzgebirgsschwimmcup.de/

.
.

PUCHAR SPRINTU – PUŁAWY

Puławy 01-12-2007

Wyniki techniczne Pucharu Sprintu – Puławy - 01.12.2007 r.

I. 50 m stylem motylkowym kobiet

1.

Czerniak Gabriela

91

Wisła Puławy

0:29,25

670

2.

Kowalik Kaja

92

Polonia Warszawa

0:30,06

617

3.

Sadło Kamila

94

Avia Świdnik

0:30,35

600

4.

Kundzicz Kinga

93

Wisła

0:31,29

5.

Morawska Justyna

92

Polonia

0:31,44

6.

Wołoszyn Sonia

95

AZS Arka AŚ Kielce

0:32,19

7.

Klimek Klaudia

91

MTP Lublinianka

0:32,75

8.

Duchnowska Julita

94

MKS Żak Biała Podlaska

0:32,79

476

9.

Nasiełowska Ada

97

Wodnik Radom

0:33,63

441

10.

Mąkosa Magdalena

94

Wodnik Radom

0:33,85

423

11.

Dymon Izabela

96

Wodnik Radom

0:34,92

394

12.

Paarkita Alicja

90

Korona-Swim Kielce

0:35,28

13.

Ciepiela Karolina

94

MKS Ikar Mielec

0:35,47

14.

Busse Sylwia

96

Wodnik Radom

0:35,62

371

15.

Zakrzewska Paulina

95

Wodnik Radom

0:37,20

326

16.

Kutnik Karolina

95

KP Sokół Rzeszów

0:37,38

321

17.

Frączek Aleksandra

95

Neptun Sokołów Podlaski

0:37,51

18,

Niemiec Aleksandra

97

MUKP Fala Ropczyce

0:37,58

316

19.

Chmura Ewelina

94

Fala

0:37,64

20.

Banaś Anna

97

Korona-Swim Kielce

0:37,75

311

21.

Pindakiewicz Anna

93

Delfin Pionki

0:37,87

22.

Mikołajczyk Marta

97

Korona

0:38,29

23.

Bukalska Kamila

93

Delfin Pionki

0:38,96

24.

Moskal Monika

96

Wisła

0:39,34

25.

Jastrzębska Magda

93

Korona

0:39,36

26.

Wiśniewska Dominik

93

Fala

0:40,06

27.

Klimczuk Anna

96

MKP-Wodnik Bielsk Pod.

0:40,71

28.

Bień Jubyta

96

Ikar

0:40,76

29.

Borowska Ilona

96

Wisła

0:41,06

30

Miłek Antonina

94

Wisła

0:41,20

31.

Paniutycz Julia

96

MKP-Wodnik Bielsk Pod.

0:41,85

32.

Markowska Olga

97

MKS Delfinek Łuków

0:42,46

33.

Ramian Anna

96

Korona

0:43,36

34.

Gruchalska Natalia

96

KP Sokół

0:45,38

35.

Styczeń Magda

96

Ikar

0:45,74

36.

Joszt Anna

97

UKS Ósemka Siedlce

0:46,63

37.

Orzechowska Weroni

97

Wodnik Radom

0:46,84

38.

Kowalik Nina

98

Korona

0:47,25

159

39.

Kozioł Karolina

97

Ikar

0:48,22

40.

Kopyść Kinga

97

Delfinek

0:48,32

41.

Mendyk Ada

98

Wodnik Radom

0:48,41

147

42

Cieśla Adrianna

97

Sokół

0:48,37

43.

Golenia Karolina

97

Fala

0:49,23

44.

Kaszuba Wiktoria

99

Korona

0:52,93

113

45.

Świeca Kamila

97

Sokół

0:53,64

46

Goss Dominika

97

Delfinek

0:56,63

47.

Kępa Klaudia

97

UKS Trójka Puławy

0:57,35

48.

Kaniuczak Sylwia

99

Sokół

1:06,28

57

.
II. 50 m stylem motylkowym mężczyzn

1.

Grzejszcak Paweł

90

Polonia Warszawa

0:27,06

629

2.

Kruczek Piotr

92

Polonia

0:27,20

620

3.

Mikołajczyk Krzysztof...

91

MTP Lublinianka

0:27,22

618

4.

Brodowski Igor

92

Polonia

0:27,41

5.

Owczarek Piotr

92

Polonia

0:27,78

6.

Petryka Maksym

92

Polonia

0:28,34

7.

Skorulski Maciej

91

MMKS Kędzierzyn..

0:28,80

8.

Hałaczkiewicz Tomasz

78

Wisła

0:29,13

9.

Kosowski August

92

Polonia

0:29,40

10.

Rychlica Damian

91

Polonia

0:29,43

11.

Mateusz Kliza

94

Avia

0:29,44

12.

Czartoryjski Radosław

90

Neptun Sokołów

0:29,67

13.

Chojak Rafał

95

Wisła

0:29,76

473

14.

Chojak Grzegorz

69

Wisła

0:29,88

15.

Klimczuk Karol

92

Neptun

0:29,99

16.

Sieradzki Wojciech

90

Korona

0:30,16

17.

Hałaczkiewicz Paweł

93

Wisła

0:30,17

18.

Zacharz Wiktor

91

Korona

0:30,36

19.

Pióro Filip

94

AZS Arka AŚ Kielce

0:30,51

439

20.

Badeński Patryk

94

Wodnik Radom

0:30,84

425

21.

Goluch Kamil

90

Wisła

0:30,85

22.

Gomółka Piotr

93

Sokół

0:30,96

23.

Skórski Jakub

94

Avia

0:31,08

24.

Czajkowski Wojciech

94

Avia

0:31,12

25.

Madura Rafał

94

Ikar

0:31,29

26.

Waszkiewicz Maksym

91

Korona

0:31,44

27.

Baszk Adrian

93

Sokół

0:31,93

28.

Nowak Przemek

91

Korona

0:32,37

29.

Trojak Rafał

93

Trójka

0:32,63

30.

Gąsior Aleksander

95

Ikar

0:32,88

31.

Kurasiewicz Patryk

95

Wodnik

0:32,98

32.

Saran Damian

94

Wisła

0:33,96

33.

Rasztabiga Łukasz

93

Korona

0:34,06

34.

Leonarcik Łukasz

94

Wisła

0:35,11

35.

Kosior Adrian

91

Sokół

0:35,25

36.

Karkut Kamil

96

Ikar

0:35,41

281

37.

Sulima Filip

96

Wodnik

0:36,22

262

38.

Kliza Adrian

95

Avia

0:36,30

39.

Sąpor Piotr

95

Delfin Pionki

0:36,50

40.

Madej Jan

96

Korona

0:36,66

253

41.

Popławski Michał

94

Trójka

0:36,72

42.

Chmiel Arek

96

Foka Sandomierz

0:38,84

43.

Borowski Tomasz

97

Wisła

0:39,11

208

44.

Bukalski Albert

95

Delfin Pionki

0:39,50

45.

Siejak Jakub

97

Delfinek Łuków

0:39,82

197

46.

Dragan Marcin

97

Foka

0:40,70

47.

Skowyra Bartosz

95

Trójka

0:40,93

48.

Pliszka Maciej

97

Ósemka

0:40,98

49.

Tymiński Rafał

97

Wodnik Bielsk

0:41,06

50.

Rosiński Daniel

95

Trójka

0:41,09

51.

Bujak Mateusz

97

Sokół

0:41,10

52.

Krawiec Michał

97

Fala

0:41,36

52

Sroka Piotr

95

Sokół

0:41,78

53.

Ostaszewski Damian

95

Wodnik Bielsk

0:42,06

54.

Tolucha Marcin

97

Ósemka

0:42,16

55.

Bajak Michał

97

Sokół

0:42,38

56.

Szeliga Szymon

97

Ikar

0:42,81

57.

Remiszewski Paweł

98

Neptun

0:43,48

151

58.

Kosior Kordian

96

Sokół

0:43,88

59.

Bujak Dominik

99

Arka

0:44,23

144

60.

Dobrowolski Jakub

96

Trójka

0:44,72

61.

Saran Damian

97

Wisła

0:45,96

62.

Król Maciej

97

Wisła

0:46,26

63.

Szewczyk Maciej

96

Korona

0:46,40

64.

Wasilewski Rafał

96

Korona

0:46,94

65.

Kwietniewski Maciej

98

Korona

0:49,06

105

66.

Głogowski Krzysztof

98

Wodnik Radom

0:49,23

104

67.

Kopyść Filip

99

Delfinek Łuków

0:59,70

58

68.

Nowak Bartek

98

Ósemka Siedlce

DQ

.
III. 50 m stylem grzbietowym kobiet

1.

Zackiewicz Aleksandra

91

Polonia Warszawa

0:30,69

700

2.

Kowalik Kaja

92

Polonia

0:31,00

679

3.

Wiertel Agata

95

Lublinianka

0:32,98

564

4.

Kijewska Kaja

94

Arka

0:33,90

519

5.

Quarta Karolina

92

Polonia

0:34,06

6.

Rupa Patrycja

96

Ikar

0:34,60

488

7.

Duchnowska Julita

94

Żak

0:34.85

478

8.

Kurasiewicz Agata

94

Wodnik Radom

0:35,29

460

9.

Janiczek Olga

91

Lublinianka

0:36,09

10.

Kołodziejak Lena

91

Neptun

0:37,59

11.

Kutnik Karolina

95

Sokół

0:38,46

12.

Kamienik Ada

95

Wodnik Radom

0:38,64

350

13.

Wilk Olga

94

Neptun

0:38,80

14.

Ambrożkiewicz Kinga

95

Wisła

0:39,48

15.

Cywka Łucja

97

Wodnik Radom

0:39,51

328

16.

Ciamaga Wiktoria

97

Foka

0:39,63

325

17.

Nowak Agata

95

Avia

0:40,13

18.

Miłek Antonina

94

Wisła

0:40,24

19.

Kamińska Liliana

97

Delfinek

0:40,76

298

20.

Kawka Karolina

96

Trójka

0:40,91

295

21.

Moskal Monika

96

Wisła

0:41,38

285

22.

Nowak Paulina

96

Wodnik Radom

0:41,44

23.

Fedorowicz Zuzanna

96

Wodnik

0:41,50

24.

Bobowska Dominika

97

Avia

0:41,78

277

25.

Majos Paulina

96

Korona

0:41,88

26.

Przybysławska Ola

98

Wodnik Radom

0:42,04

272

27.

Frączek Aleksandra

96

Neptun

0:42,19

28.

Sieńczyk Jowita

97

Żak

0:42,25

29.

Niestuj Olga

97

Korona

0:42,38

30.

Jóźwik Kinga

95

Delfinek

0:42,40

31.

Mieszało Paulina

98

Neptun

0:43,42

247

32.

Grzybek Nadia

99

Foka Sandomierz

0:43,98

237

33.

Mendyk Ola

96

Wodnik Radom

0:44,21

34.

Chlost Magdalena

97

Ikar

0:44,32

35.

Motyka Justyna

97

Fala

0:44,40

36.

Żebrowska Patrycja

96

Trójka

0:44,78

37.

Borowska Ilona

96

Wisła

0:44,81

38.

Cierplikowska Kamila

96

Sokół

0:44,82

39.

Łysiak Milena

98

Trójka

0:45,08

220

40.

Mazur Maja

98

Korona

0:45,12

41.

Bernacka Natalia

97

Korona

0:45,60

42.

Markowska Olga

97

Delfinek

0:45,84

43.

Boczkowska Julianna

97

Neptun

0:46,33

44.

Kondraciuk Justyna

97

Trójka

0:46,56

45.

Świeca Kamila

97

Sokół

0:46,64

46.

Mizak Michalina

95

Wisła

0:46,66

47.

Kołos Maria

96

Wodnik Bielsk

0:47,06

48.

Rychta Dominika

98

Delfinek

0:47,40

49.

Gębczyk Małgorzata

98

Wodnik Radom

0:47,42

50.

Laskowska Anna

97

Korona

0:47,82

51.

Łodzińska Ola

99

Wisła

0:47,96

52.

Chwedczuk Klaudia

97

Ósemka

0:48,14

53.

Naumczuk Ola

98

Wodnik Bielsk

0:48,20

54.

Senderska Julia

98

Korona

0:48,21

55.

Cieśla Adrianna

97

Sokół

0:48,53

56.

Kopyść Kinga

97

Delfinek

0:48,82

57.

Bernat Paulina

97

Ósemka

0:48,99

58.

Rusak Martyna

95

Neptun

0:49,17

59.

Moniak Ewa

96

Wodnik Radom

0:49,47

60.

Czarnecka Sylwia

97

Trójka

0:50,34

61.

Szmidt Natalia

98

Ósemka

0:51,53

62.

Szczepanik Gabrysia

97

Sokół

0:51,70

63.

Kraszewska Weronika

97

Ósemka

0:52,81

64.

Gaik Natalia

99

Korona

0:53,06

135

65.

Karlińska Weronika

98

Trójka

0:53,06

66.

Guz Dominika

97

Foka

0:53,13

67.

Karasińska Natalia

98

Korona

0:54,34

68.

Duliban Anna

97

Fala

0:54,41

69.

Misiak Karolina

00

Neptun

0:56,67

70.

Tomaszewska Ola

99

Korona

0:57,12

71.

Motyka Aleksandra

98

Fala

0:59,76

72.

Grzelak Ewa

98

Ósemka

1:03,76

73.

Soboń Martyna

95

Wodnik Radom

DQ

74.

Bolesta Agata

97

Neptun

DQ

.
IV. 50 m stylem grzbietowym mężczyzn

1.

Kotowicz Jan

91

MTP Lublinianka

0:28,44

558

2.

Hałaczkiewicz Paweł

93

Wisła

0:29,06

523

3.

Dubiel Adam

93

Lublinianka

0:29,08

522

4.

Wilczyński Mikołaj

92

Polonia

0:29,10

5.

Rychlica Damian

91

Polonia

0:30,47

6.

Mazur Maciej

91

Korona

0:30,76

7.

Chojak Rafał

95

Wisła

0:31,19

423

8.

Czopek Igor

94

Wisła

0:31,60

407

9.

Hałaczkiewicz Tomasz

78

Wisła

0:31,81

10.

Baszak Adrian

93

Sokół

0:31,88

11.

Mazurek Adam

92

Neptun

0:32,06

12.

Mantyk Sebastian

91

Sokół

0:32,46

13.

Zachara Wiktor

91

Korona

0:33,21

14.

Kliza Adrian

95

Avia

0:34,10

324

15.

Pudo Bartosz

95

Fala

0:34,12

323

16.

Zabojszcz Wojciech

95

Korona

0:34,28

17.

Łęcki Grzegorz

94

Wodnik Radom

0:34,33

317

18.

Bożym Adam

94

Avia

0:34,77

305

19.

Nowak Przemek

91

Korona

0:35,49

20.

Popławski Michał

94

Trójka

0:35,62

21.

Kuśmira Wiktor

96

Foka

0:36,23

270

22.

Sulima Filip

96

Wodnik Radom

0:36,56

263

23.

Sobura Karol

95

Arka

0:36,65

24.

Klimczuk Karol

92

Neptun

0:36,74

25.

Kurasiewicz Patryk

95

Wodnik Radom

0:36,82

26.

Radziszewski Jakub

96

MKP-Wodnik

0:37,32

247

27.

Pielak Patryk

95

Trójka

0:37,38

28.

Bartni Patryk

96

Trójka

0:39,06

29.

Wilk Kamil

96

Ikar

0:39,06

30.

Kawka Michał

95

Trójka

0:39,18

31.

Żak Patryk

97

Fala Ropczyce

0:40,27

196

32.

Romaniuk Piotr

95

Neptun

0:40,29

33.

Hendzel Konrad

97

Ikar

0:40,81

189

34.

Sołton Łukasz

95

Trójka

0:41,84

35.

Saran Hubert

97

Wisła

0:41,90

36.

Ostaszewski Damian

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:41,91

37.

Czech Kacper

97

Foka

0:42,22

38.

Gruszczyk Daniel

94

Wisła

0:42,37

39.

Zimnicki Patryk

97

Foka

0:42,48

40.

Wawulski Norbert

97

Wodnik Bielsk Podl.

0:42,86

41.

Gajewski Karol

97

Korona

0:42,98

42.

Krawiec Michał

97

Fala

0:43,36

43.

Pawlik Wiktor

96

Korona

0:43,73

44.

Jankowski Mikołaj

98

Delfinek

0:43,76

153

45.

Tymiński Kamil

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:43,99

46.

Bujak Dominik

99

Arka

0:44,00

150

47.

Łukawski Adam

96

Korona

0:44,22

48.

Pliszka Maciej

92

Ósemka

0:44,78

49.

Rutkowski Damian

97

Foka

0:45,60

50.

Urbanek Paweł

99

Trójka

0:45,86

133

51.

Urbaniak Przemek

98

Wisła

0:46,24

129

52.

Remiszewski Paweł

98

Neptun

0:46,34

129

53.

Król Maciej

97

Wisła

0:46,63

54.

Bujak Piotr

97

Arka

0:46,91

55.

Sulisz Bartłomiej

98

Fala

0:47,42

56.

Gibalski Bartłomiej

98

Korona

0:47,43

57.

Talucha Marcin

97

Ósemka

0:47,82

58.

Bryła Adrian

97

Foka

0:47,84

59.

Janoszewski Bartłomiej

97

Ósemka

0:47,85

60.

Rembalski Mateusz

97

Korona

0:47,94

61.

Snopek Bartłomiej

97

Korona

0:48,50

62.

Ptaszyński Adam

99

Avia

0:48,66

111

63.

Madej Filip

98

Korona

0:48,69

64.

Wasilewski Rafał

96

Wodnik

0:49,06

65.

Łukaszewicz Kacper

97

Korona

0:50,11

66.

Madej Adam

99

Korona

0:50,24

67.

Suwka Dominik

97

Delfinek

0:50,54

68.

Grabek Mikołaj

98

Trójka

0:50,56

69.

Kuczyński Igor

99

Trójka

0:50,66

70.

Naumow Jakub

99

Ósemka

0:51,06

71.

Danielski Waldemar

98

Foka

0:51,41

72.

Kopyść Filip

99

Delfinek

0:51,48

73.

Zawadzki Krystian

99

Trójka

0:52,53

74.

Kozak Filip

98

Trójka

0:52,76

75.

Szafarzyk Igor

97

Korona

0:52,98

76.

Siewierski Michał

98

Fala

0:53,19

77.

Romańczuk Michał

99

Ósemka

0:53,91

78.

Podgórzak Michał

98

Ósemka

0:54,53

79.

Medygrał Witold

98

Fala

0:55,18

80.

Dąbrowski Jerzy

97

Wisła

0:57,15

81.

Głąb Karol

99

Sokół

1:05,76

82.

Snopek Bartek

98

Foka

1:06,89

83.

Januszewski Kamil

93

Ósemka

DQ

84.

Bajak Michał

97

Sokół

DQ

85.

Nowak Bartosz

98

Ósemka

DQ

86.

Drobek Joachim

98

Foka

DQ

87.

Zdanowski Maciej

97

Wisła

DQ

.
V. 50 m stylem klasycznym kobiet

1.

Wałęga Liliama

95

Skarpa

0:37,72

534

2.

Soboń Martyna

95

Wodnik Radom

0:37,77

531

3.

Kurasiewicz Agata

94

Wodnik radom

0:38,73

493

4.

Rybak Iwona

94

Avia

0:38,88

487

5.

Łęcka Małgorzata

92

Wodnik Radom

0:39,36

470

6.

Słopiecka Maja

94

Arka

0:39,88

451

7.

Kołodziejak Lena

91

Neptun

0:39,91

450

8.

Nowak Paulina

96

Wodnik Radom

0:40,28

438

9.

Banas Anna

92

Korona

0:40,84

420

10.

Kuczyńska Ola

96

Foka

0:41,39

404

11.

Gruchalska Natalia

96

Sokół

0:42,31

378

12.

Kamienik Ada

95

Wodnik radom

0:43,06

358

13.

Bieś Judyta

96

Ikar

0:43,14

14.

Mojecka Sylwia

94

Korona

0:43,18

15.

Piątek Ola

95

Wisła

0:43,91

16.

Wierzbicka Daria

96

Korona

0:44,11

17.

Kaznecka Martyna

96

Fala

0:44,80

18.

Styczeń Magda

96

Ikar

0:44,91

19.

Bukalska Kamila

93

Delfin

0:44,93

20.

Pindakiewicz Anna

93

Delfin

0:45,06

21.

Szwed Agnieszka

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:45,11

22.

Grzywna Natalia

96

Korona

0:45,22

23.

Józwik Kinga

95

Delfinek

0:45,76

24.

Stopka Maja

97

Trójka

0:47,93

260

25.

Cywka Łucja

97

Wodnik Radom

0:47,95

259

26.

Joszt Anna

97

Ósemka

0:48,88

245

27.

Żero Magda

97

Wodnik Bielsk Podl.

0:49,51

28.

Senderska Julia

98

Korona

0:49,83

231

29.

Kondej Kamila

96

Wodnik Radom

0:50,09

30.

Ładniak Izabela

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:50,11

31.

Chlost Magdalena

97

Ikar

0:50,74

32.

Szczepanik Gabryela

97

Sokół

0:51,04

33.

Kaszuba Wiktoria

99

Korona

0:51,61

208

34.

Świeca Kamila

97

Sokół

0:51,78

35.

Berbeś Anna

97

Foka

0:52,21

36.

Wiśniewska Ewa

97

Foka

0:52,34

37.

Kaczoś Oliwia

97

Foka

0:52,44

38.

Szmidt Natalia

98

Ósemka

0:52,53

197

39.

Bolesta Agata

97

Neptun

0:52,75

40.

Orzechowska Weronika

97

Wodnik Radom

0:53,24

41.

Mieszało Paulina

98

Neptun

0:53,47

42.

Mendyk Ada

98

Wodnik Radom

0:53,48

43.

Rusak Martyna

95

Neptun

0:53,50

44.

Gębczyk Małgorzata

98

Wodnik Radom

0:53,62

45.

Sarna Magdalena

98

Korona

0:53,83

46.

Chwedczuk Klaudia

97

Ósemka

0:54,97

47.

Goss Dominika

97

Delfinek

0:55,54

48.

Grzelak Ewa

98

Ósemka

0:57,22

49.

Krasuska Weronika

97

Ósemka

0:57,33

50.

Golenia Magdalena

00

Fala

0:57,38

151

51.

Łodzińska Ola

99

Wisła

0:57,42

151

52.

Motyka Justyna

97

Fala

0:58,12

53.

Motyka Aleksandra

97

Fala

0:58,13

54.

Karasińska Natalia

98

Korona

0:58,96

55.

Nauniczuk Ola

98

Wodnik Bielsk Podl.

1:00,03

56.

Kaniuczak Sylwia

99

Sokół

1:00,08

57.

Wietrzyska Renata

99

Wodnik Radom

1:01,73

58.

Śliwińska Aleksandra

99

Korona

1:05,38

.
VI. 50 m stylem klasycznym mężczyzn

1.

Grzeszczak Paweł

90

Polonia

0:30,19

692

2.

Brodowski Igor

92

Polonia

0:30,56

667

3.

Skorulski Maciej

91

Kędzierzyn

0:31,51

608

4.

Kosowski August

92

Polonia

0:31,76

5.

Wasil Sebastian

94

Avia

0:32,81

539

6.

Samoń Rafał

90

Wisła

0:33,06

7.

Mazurek Adam

92

Neptun

0:33,24

8.

Grygla Marek

91

Neptun

0:33,45

9.

Czajkowski Wojciech

94

Avia

0:33,52

505

10.

Biadań Artur

93

Lublinianka

0:33,66

11.

Osiński Szymon

94

Delfinek

0:33,87

490

12.

Czartoryjski Radosław

90

Neptun

0:34,86

13.

Żuczek Piotr

94

Ikar

0:35,91

14.

Hałaczkiewicz Tomasz

78

Wisła

0:36,06

15.

Badeński Patryk

94

Wodnik Radom

0:36,25

16.

Goluch Kamil

90

Wisła

0:36,72

17.

Waszkiewicz Maksym

91

Korona

0:37,07

18.

Sroka Piotr

95

Sokół

0:37,64

357

19.

Stopka Maciej

94

Trójka

0:37,73

20.

Zabojszcz Wojciech

95

Korona

0:37,73

354

21.

Skiba Jan

93

Korona

0:37:79

22.

Skórski Jakub

94

Avia

0:38,38

23.

Marzewski Robert

95

Avia

0:38,98

321

24.

Łęcki Grzegorz

94

Wodnik Radom

0:39,38

25.

Baszak Adrian

93

Sokół

0:39,83

26.

Saran Damian

94

Wisła

0:39,90

27.

Kosior Adrian

91

Sokół

0:40,48

28.

Kuśmira Wiktor

96

Foka

0:41,17

272

29.

Karkut Kamil

96

Ikar

0:41,67

263

30.

Sobura Karol

95

Arka

0:42,53

31.

Federowicz Jakub

97

Wodnik Radom

0:43,38

233

32.

Kawka Michał

95

Trójka

0:43,44

33.

Żak Patryk

97

Fala

0:43,74

227

34.

Pielak Patryk

95

Trójka

0:43,92

35.

Machowski Filip

97

Ikar

0:44,94

209

36.

Semczuk Radosław

97

Foka

0:45,06

37.

Brzozowski Mateusz

96

Foka

0:45,18

206

38.

Tymiński Kamil

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:45,41

39.

Grabczak Dawid

97

Wisła

0:47,41

40.

Wójcik Rafał

96

Korona

0:47,43

41.

Kosior Kordian

96

Sokół

0:48,06

42.

Szewczyk Maciej

96

Korona

0:48,60

43.

Łukawski Adam

96

Korona

0:48,84

44.

Wawulski Norbert

97

Wodnik Bielsk Podl.

0:50,18

45.

Szymanek Dominik

97

Wisła

0:50,72

46.

Gibalski Bartłomiej

98

Korona

0:51,08

142

47.

Rembalsk Mateusz

97

Korona

0:51,13

48.

Bakalarz Wiktor

97

Foka

0:51,15

49.

Kulik Krzysztof

98

Trójka

0:51,59

138

50.

Celowski Wojciech

96

Korona

0:51,91

51.

Podgórzak Michał

98

Ósemka

0:52,63

130

52.

Paluch Paweł

97

Korona

0:52,94

53.

Kwietniewski Maciej

98

Korona

0:53,26

54.

Jankowski Mikołaj

98

Delfinek

0:53,41

55.

Gogacz Mikołaj

97

Trójka

0:54,70

56.

Skiba Dominik

98

Fala

0:54,97

57.

Szafarczyk Igor

97

Korona

0:57,19

58.

Kopyść Hubert

99

Delfinek

1:03,87

73

59.

Głąb Karol

99

Sokół

1:03,99

72

60.

Romańczuk Michał

99

Ósemka

DQ

61.

Januszewski Bartek

97

Ósemka

DQ

62.

Trojak Rafał

93

Wisła

DQ

63.

Gruszczyk Daniel

94

Wisła

DQ

.
VII. 50 m stylem dowolnym kobiet

1.

Morawska Justyna

92

Polonia

0:27,18

654

2.

Czerniak Gabriela

91

Wisła

0:28,19

586

3.

Sadło Kamila

94

Avia

0:28,26

581

4.

Quarta Karolina

92

Polonia

0:28,92

543

5.

Zackiewicz Aleksandra

91

Polonia

0:28,93

6.

Słopiecka Maja

94

Arka

0:29,37

518

7.

Kijewska Kaja

94

Arka

0:29,79

496

8.

Kundzicz Kinga

93

Wisła

0:29,91

9.

Mąkosa Magdalena

94

Wodnik Radom

0:30,17

10.

Wołoszyn Sonia

95

Arka

0:30,32

471

11.

Łęcka Małgorzata

92

Wodnik Radom

0:30,44

12.

Janiczek Olga

91

Lublinianka

0:30,88

13.

Dymon Izabella

96

Wodnik Radom

0:31,16

434

14.

Rupa Patrycja

96

Ikar

0:31,19

432

15.

Kutnik Karolina

95

Sokół

0:31,44

422

16.

Rybak Iwona

94

Avia

0:31,78

17.

Parkita Alicja

90

Korona

0:31,97

18.

Kołodziejczyk Lena

91

Neptun

0:32,18

19.

Pindakiewicz Anna

93

Delfin

0:32,25

20.

Kuczyńska Ola

96

Foka

0:32,35

387

21.

Ciepiela Karolina

94

Ikar

0:32,47

22.

Ambrożkiewicz Kinga

95

Wisła

0:32,66

376

23.

Andrzejewska Michalina

95

Avia

0:33,22

24.

Mojecka Sylwia

94

Korona

0:33,24

25.

Zakrzewska Paulina

95

Wodnik Radom

0:33,41

26.

Bukalska Kamila

93

Delfin

0:33,57

27.

Niemiec Aleksandra

97

Fala

0:33,74

341

28.

Wilk Olga

94

Neptun

0:33,79

29.

Wisniewska Dominika

93

Fala

0:33,82

30.

Busse Sylwia

96

Wodnik Radom

0:33,91

31.

Nowak Agata

95

Avia

0:34,05

32.

Nasiełowska Ada

97

Wodnik Radom

0:34,07

332

33.

Chmura Ewelina

94

Fala

0:34,14

34.

Moskal Monika

96

Wisła

0:34,25

35.

Mikołajczyk Marta

97

Korona

0:34,60

317

36.

Jastrzębska Magda

93

Korona

0:34,90

37.

Kawka Karolina

96

Trójka

0:34,94

38.

Klimczuk Anna

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:35,17

39.

Przybysławska Aleksandra

98

Wodnik Radom

0:35,36

297

40.

Kaznecka Martyna

96

Fala

0:35,59

41.

Frączek Aleksandra

95

Neptun

0:35,68

42.

Orzełowska Paulina

96

Delfinek

0:35,82

43.

Ciamaga Wiktoria

97

Foka

0:35,92

44.

Kozioł Karolina

97

Ikar

0:36,86

45.

Kamińska Liliana

97

Delfinek

0:37,08

46.

Grzywna Natalia

96

Korona

0:37,20

47.

Bobowska Dominika

97

Avia

0:37,56

48.

Federowicz Zuzanna

96

Wodnik Radom

0:37,65

49.

Wierzbicka Daria

96

Korona

0:38,06

50.

Sieńczyk Jowita

97

Żak

0:38,19

51.

Szwed Agnieszka

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:38,35

52.

Majos Paulina

96

Korona

0:38,37

53.

Cierplikowska Kamila

96

Sokół

0:38,38

54.

Paniutycz Julia

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:38,64

55.

Kowalik Nina

98

Korona

0:38,76

225

56.

Niestuj Olga

97

Korona

0:39,29

57.

Mendyk Ola

96

Wodnik Radom

0:39,38

58.

Kaczkoś Oliwia

97

Foka

0:39,59

59.

Markowska Olga

97

Delfinek

0:39,60

60.

Kołos Maria

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:40,06

61.

Kondej Kamila

96

Wodnik Radom

0:40,28

62.

Mróz Monika

96

Trójka

0:40,38

63.

Berbeś Anna

97

Foka

0:40,67

64.

Chwedczuk Klaudia

97

Ósemka

0:40,82

65.

Chlost Magdalena

97

Ikar

0:40,90

66.

Kondraciuk Justyna

97

Trójka

0:41,06

67.

Bernacka Natalia

97

Korona

0:41,28

68.

Ramian Anna

96

Korona

0:41,42

69.

Motyka Justyna

97

Fala

0:41,50

70.

Joszt Annna

97

Ósemka

0:41,79

71.

Wiśniewska Ewa

97

Foka

0:42,07

72.

Golenia Karolina

97

Fala

0:42,09

73.

Grzybek Nadia

99

Foka

0:42,74

168

74.

Senderska Julia

98

Korona

0:42,93

165

75.

Ładniał Izabela

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:43,08

76.

Rychta Dominika

98

Delfinek

0:43,36

77.

Boczkowska Julianna

97

Neptun

0:43,44

78.

Maniak Ewa

96

Wodnik Radom

0:43,46

79.

Bernat Paulina

97

Ósemka

0:44,19

80.

Mazur Maja

98

Korona

0:44,26

81.

Sarna Magdalena

98

Korona

0:44,98

82.

Szczepanik Gabryela

97

Sokół

0:45,51

83.

Czarnecka Sylwia

97

Trójka

0:45,79

84.

Golenia Magda

00

Fala

0:46,00

134

85.

Laskowska Anna

97

Korona

0:46,38

86.

Łodzińska Ola

99

Wisła

0:46,80

128

87.

Kaulińska Weronika

98

Trójka

0:47,04

88.

Szmidt Natalia

98

Ósemka

0:47,06

89.

Krasuska Weronika

97

Ósemka

0:47,69

90.

Tomaszewska Ola

99

Korona

0:49,08

91.

Wietrzyska Renata

99

Wodnik Radom

0:50,31

92.

Naumczuk Olga

98

Wodnik Bielsk Podl.

0:51,05

93.

Gaik Natalia

99

Korona

0:51,44

94.

Duliban Anna

97

Fala

0:51,94

95.

Motyka Aleksandra

98

Fala

0:53,18

96.

Guz Dominika

97

Foka

0:53,88

97.

Misiak Karolina

00

Neptun

0:54,84

98.

Grzelak Ewa

98

Ósemka

0:57,42

.
VIII. 50 m stylem dowolnym mężczyzn

1.

Kruczek Piotr

92

Polonia

0:24,44

654

2.

Sieradzki Wojciech

90

Korona

0:26,12

535

3.

Białek Wojciech

79

Trójka

0:26,22

4.

Owczarek Piotr

92

Polonia

0:26,33

5.

Wilczyński Mikołaj

92

Polonia

0:26,35

6.

Mazur Maciej

91

Korona

0:26,37

7.

Hnatyk Sebastian

91

Sokół

0:27,07

8.

Czopek Igor

94

Wisła

0:27,07

481

9.

Gryglas Marek

91

Neptun

0:27,13

10.

Kliza mateusz

94

Avia

0:27,24

11.

Hałaczkiewicz Tomasz

78

Wisła

0:27,91

12.

Pióro Filip

94

Arka

0:27,93

13.

Gomółka Piotr

93

Sokół

0:27,97

14.

Klimczuk Karol

92

Neptun

0:28,16

15.

Osiński Szymon

94

Delfinek

0:28,25

16.

Kasperek Radosław

94

Lublinianka

0:28,38

17.

Prus Janusz

93

Delfinek

0:28,39

18.

Madura Rafał

94

Ikar

0:28,45

19.

Nowak Przemysław

91

Korona

0:28,52

20.

Czajkowski Wojciech

94

Avia

0:28,70

21.

Skórski Jakub

94

Avia

0:29,08

22.

Waszkiewicz Maksym

91

Korona

0:29,35

23.

Król Artur

96

Sokół

0:29,47

372

24.

Zacharz Wiktor

91

Korona

0:29,52

25.

Lenarcik Kuba

94

Wisła

0:29,84

26.

Rasztabiga Łukasz

93

Korona

0:29,86

27.

Bożym Adam

94

Avia

0:30,21

28.

Gąsior Aleksander

95

Ikar

0:30,63

332

29.

Bukowski Kamil

94

Ikar

0:31,30

30.

Sobura Karol

95

Arka

0:31,32

31.

Basiuk Maciej

96

Avia

0:31,38

308

32.

Stopka Maciej

94

Trójka

0:31,54

33.

Karkut Kamil

96

Ikar

0:31,74

34.

Skiba Jan

93

Korona

0:31,79

35.

Leszman Sebastian

97

Avia

0:31,87

294

36.

Chmiel Arek

96

foka

0:32,24

37.

Marzewski Robert

95

Avia

0:32,25

38.

Szelest Jacek

95

Skarpa

0:32,30

39.

Sołtan Łukasz

95

Trójka

0:32,40

40.

Kosior Adrian

91

Sokół

0:32,63

41.

Radziszewski Jakub

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:32,87

42.

Madej Jan

96

Korona

0:33,06

43.

Siejak Jakub

97

Delfinek

0:33,12

262

44.

Radziejewski Jakub

95

Skarpa

0:33,14

45.

Skowyna Bartosz

95

Trójka

0:33,23

46.

Sąpor Piotr

95

Delfin

0:33,45

47.

Sroka Piotr

95

Sokół

0:33,67

48.

Bukalski Albert

95

Delfin

0:33,90

49.

Dragan Marcin

97

Foka

0:34,28

50.

Ostaszewski Damian

95

Wodnik Bielsk Podl.

0:34,44

51.

Brzozowski Mateusz

96

Foka

0:34,70

52.

Tymiński Rafał

97

Wodnik Bielsk Podl.

0:34,81

53.

Krawiec Michał

97

Fala

0:34,90

54.

Semczuk Radosław

97

Foka

0:35,24

55.

Romaniuk Piotr

95

Neptun

0:35,27

56.

Wilk Kamil

96

Ikar

0:35,42

57.

Bajak Michał

97

Sokół

0:35,80

58.

Borowski Tomasz

97

Wisła

0:36,13

59.

Kapel Michał

97

Ikar

0:36,22

60.

Gajewski Karol

97

Korona

0:36,25

61.

Fedorowicz Jakub

97

Wodnik Radom

0:36,65

62.

Bujak piotr

97

Arka

0:37,15

63.

Bajak mateusz

97

Sokół

0:37,32

64.

Machowski Filip

97

Ikar

0:37,41

65.

Wawulski Norbert

97

Wodnik Bielsk Podl.

0:37:43

66.

Zimnicki Patryk

97

Foka

0:37,48

67.

Czech Kacper

97

Foka

0:37,48

68.

Talacha Marcin

97

Ósemka

0:37,63

69.

Pawlik Wiktor

96

Korona

0:37,64

70.

Łukawski Adam

96

Korona

0:37,94

71.

Urbaniak Przemysław

98

Wisła

0:37,97

174

72.

Bujak Dominik

99

Arka

0:38,06

173

73.

Szeliga Szymon

97

Ikar

0:38,32

74.

Grabczak Dawid

97

Wisła

0:38,42

75.

Wasilewski Rafał

96

Wodnik Bielsk Podl.

0:38,55

76.

Wójcik Rafał

96

Korona

0:39,09

77.

Sankowski Mikołaj

98

Delfinek

0:39,67

152

78.

Skiba Dominik

98

Fala

0:39,76

151

79.

Rutkowski Damian

97

Foka

0:39,77

80.

Głogowski Krzysztof

98

Wodnik Radom

0:40,13

81.

Hendzel Konrad

97

Ikar

0:40,23

82.

Bryła Adrian

97

Foka

0:41,08

83.

Celowski Wojciech

96

Korona

0:41,31

84.

Januszewski Bartek

97

Ósemka

0:41,53

85.

Wójciak Paweł

96

Trójka

0:42,63

86.

Nowak Bartosz

98

Ósemka

0:43,00

87.

Kulik Krzysztof

98

Trójka

0:43,40

88.

Szymanek Dominik

97

Wisła

0:43,54

89.

Urbanek Paweł

99

Trójka

0:43,88

112

90.

Ptaszyński Adam

99

Avia

0:44,35

91.

Madej Filip

98

Korona

0:44,50

92.

Suska Dominik

97

Delfinek

0:44,62

93.

Paluch Paweł

97

Korona

0:44,72

94.

Bakalarz Wiktor

97

Foka

0:45,15

95.

Danielski Waldek

98

Foka

0:45,20

96.

Snopek Bartłomiej

97

Korona

0:45,51

97.

Siewierski Michał

98

Fala

0:46,22

98.

Sulisz Bartłomiej

98

Fala

0:46,83

99.

Kopyść Hubert

99

Delfinek

0:46,97

100.

Medygrał Witold

98

Fala

0:47,06

101.

Madej Adam

99

Korona

0:47,70

102.

Zakrzewicz Kacper

97

Korona

0:48,22

103.

Romańczuk Michał

99

Ósemka

0:49,14

104.

Kozak Filip

98

Trójka

0:49,78

105.

Drobek Joachim

98

Foka

0:50,42

106.

Naumow Jakub

99

Ósemka

0:50,86

107.

Zawadzki Krystian

99

Trójka

0:52,15

108.

Podgórzak Michał

98

Ósemka

0:52,35

109.

Snopek Bartek

98

Foka

1:11,94

110.

Głąb Karol

99

Sokół

ZNUB

.
IX. 100 m stylem zmiennym kobiet

1.

Morawska Justyna

92

Polonia

1:07,64

673

2.

Sadło Kamila

94

Avia

1:09,69

616

3.

Czerniak Gabriela

91

Wisła

1:11,21

577

4.

Kundzicz Kinga

93

Wisła

1:12,07

557

5.

Wałęga Liliama

95

Skarpa

1:13,91

516

6.

Wołoszyn Sonia

95

Arka

1:13,92

516

7.

Kurasiewicz Agata

94

Wodnik Radom

1:14,00

514

8.

Soboń Martyna

95

Wodnik Radom

1:15,70

480

9.

Kijewska Kaja

94

Arka

1:16,34

468

10.

Łęcka Małgorzata

92

Wodnik Radom

1:16,44

11.

Janiczek Olga

91

Lublinianka

1:16,54

12.

Słopiecka Maja

94

Arka

1:16,61

13.

Klimek Klaudia

91

Lublinianka

1:17,14

14.

Rupa Patrycja

96

Ikar

1:17,46

448

15.

Duchnowska Julita

94

Żak

1:17,70

16.

Rybak Iwona

94

Avia

1:17,96

17.

Mąkosa Magdalena

94

Wodnik Radom

1:18,77

18.

Banas Anna

92

Korona

1:20,53

19.

Parkita Alicja

90

Korona

1:22,12

20.

Zakrzewska Paulina

95

Wodnik Radom

1:22,41

21.

Nasiełowska Ada

97

Wodnik Radom

1:23,11

363

22.

Nowak Paulina

96

Wodnik Radom

1:23,32

360

23.

Kamienik Ada

95

Wodnik Radom

1:23,46

24.

Mojecka Sylwia

94

Korona

1:23,60

25.

Ciepiela Karolina

94

Ikar

1:23,66

26.

Kuczyńska Ola

96

Foka

1:24,32

347

27.

Busse Sylwia

96

Wodnik Radom

1:26,43

28.

Chmura Ewelina

94

Fala

1:26,76

29.

Jastrzębska Magda

93

Korona

1:26,99

30.

Wiśniewska Dominika

93

Fala

1:27,11

31.

Miłek Antonina

94

Wisła

1:27,13

32.

Wilk Olga

94

Neptun

1:27,19

33.

Kamińska Liliana

97

Delfinek

1:28,31

302

34.

Mikołajczyk Marta

97

Korona

1:28,41

301

35.

Ciamaga Wiktoria

97

Foka

1:28,64

36.

Bieś Judyta

96

Ikar

1:28,81

37.

Klimczuk Anna

96

Wodnik Bielsk Podl.

1:29,06

38.

Styczeń Magda

96

Ikar

1:29,32

39.

Nowak Agata

95

Avia

1:30,18

40.

Karnecka Martyna

96

Fala

1:30,47

41.

Paniutycz Julia

96

Wodnik Bielsk Podl.

1:30,48

42.

Orzełowska Paulina

96

Delfinek

1:31,27

43.

Grochalska Natalia

96

Sokół

1:31,81

44.

Niemiec Aleksandra

97

Fala

1:31,98

45.

Grzywna Natalia

96

Korona

1:32,48

46.

Cywka Łucja

97

Wodnik Radom

1:32,50

47.

Wierzbicka Daria

96

Korona

1:32,91

48.

Borowska Ilona

96

Wisła

1:34,15

49.

Mendyk Ola

96

Wodnik Radom

1:34,78

50.

Bobowska Dominika

97

Avia

1:35,41

51.

Fedorowicz Zuzanna

96

Wodnik Radom

1:35,80

52.

Piątek Ola

95

Wisła

1:36,43

53.

Majos Paulina

96

Korona

1:36,62

54.

Niestuj Olga

97

Korona

1:39,34

55.

Cierplikowski Kamila

96

Sokół

1:39,63

56.

Ramian Anna

96

Korona

1:40,05

57.

Kowalik Nina

98

Korona

1:40,06

208

58.

Mendyk Ada

98

Wodnik Radom

1:40,35

206

59.

Kozioł Karolina

97

Ikar

1:42,20

60.

Bernacka Natalia

97

Korona

1:42,41

61.

Żebrowska Patrycja

96

Trójka

1:43,06

62.

Kaczoś Oliwia

97

Foka

1:43,22

63.

Sieńczyk Jowita

97

Żak

1:43,26

64.

Mróz Monika

96

Trójka

1:43,81

65.

Cieśla Adrianna

97

Sokół

1:44,24

66.

Kępa Klaudia

97

Trójka

1:45,72

67.

Mazur Maja

98

Korona

1:46,15

174

68.

Stopka Maja

97

Trójka

1:46,47

69.

Łysiak Milena

98

Trójka

1:46,60

70.

Berbeś Anna

97

Foka

1:46,64

71.

Kaszuba Wiktoria

99

Korona

1:47,68

167

72.

Grzybek Nadia

99

Foka

1:49,53

158

73.

Golenia Karolina

97

Fala

1:49,60

74.

Sarna Magdalena

98

Korona

1:50,12

75.

Wiśniewska Ewa

97

Foka

1:51,13

76.

Goldstein Patrycja

98

Trójka

1:53,45

77.

Golenia Magdalena

00

Fala

1:55,62

134

78.

Duliban Anna

98

Fala

2:05,96

79.

Kaniuczak Sylwia

99

Sokół

2:12,48

80.

Zackiewicz Aleksandra

91

Polonia

DQ

81.

Dymon Izabella

96

Wodnik Radom

DQ

82.

Andrzejewska Michalina

95

Avia

DQ

83.

Kondej Kamila

96

Wodnik Radom

DQ

.
X. 100 m stylem zmiennym mężczyzn

1.

Skorulski Maciej

91

Kędzierzyn

0:59,94

683

2.

Grzejszczak Paweł

90

Polonia

1:01,44

634

3.

Owczarek Piotr

92

Polonia

1:01,44

634

4.

Brodowski Igor

92

Polonia

1:01,92

5.

Kruczek Piotr

92

Polonia

1:02,45

6.

Kotowicz Jan

91

Lublinianka

1:02,62

7.

Mikołajczyk Krzysztof

91

Lublinianka

1:03,91

8.

Wilczyński Mikołaj

92

Polonia

1:04,51

9.

Rychlica Damian

91

Polonia

1:05,36

10.

Wasil Sebastian

94

Avia

1:05,66

519

11.

Dubiel Adam

93

Lublinianka

1:06,06

12.

Kliza Mateusz

94

Avia

1:06,42

502

13.

Kosowski August

92

Polonia

1:06,78

14.

Biadań Adrian

93

Lublinianka

1:07,36

15.

Osiński Szymon

94

Delfinek

1:07,99

468

16.

Białek Wojciech

79

Trójka

1:08,07

17.

Grygla Marek

91

Neptun

1:08,25

18.

Mazurek Adam

92

Neptun

1:07,70

19.

Hałaczkiewicz Tomasz

78

Wisła

1:09,00

20.

Hałaczkiewicz Paweł

93

Wisła

1:09,11

21.

Czajkowski Wojciech

94

Avia

1:09,30

22.

Petryka Maksym

92

Polonia

1:09,39

23.

Mazur Maciej

91

Korona

1:09,54

24.

Prus Janusz

93

Delfinek

1:10,66

25.

Sieradzki Wojciech

90

Korona

1:10,70

26.

Pióro Filip

94

Arka

1:11,09

27.

Goluch Kamil

90

Wisła

1:11,56

28.

Skórski Jakub

94

Avia

1:11,79

29.

Czartoryjski Radosław

90

Neptun

1:11,95

30.

Badeński Patryk

94

Wodnik Radom

1:12,16

31.

Żuczek Piotr

94

Ikar

1:12,54

32.

Chojak Rafał

95

Wisła

1:12,76

382

33.

Januszewski Kamil

93

Ósemka

1:13,10

34.

Gomółka Piotr

93

Sokół

1:13,26

35.

Trojak Rafał

93

Wisła

1:13,48

36.

Kasperek Radosław

94

Lublinianka

1:13,68

37.

Bożym Adam

94

Avia

1:14,70

38.

Zabojszcz Wojciech

95

Korona

1:14,74

352

39.

Madura Rafał

94

Ikar

1:14,74

40.

Gąsior Aleksander

95

Ikar

1:14,87

350

41.

Saran Damian

94

Wisła

1:15,21

42.

Łęcki Grzegorz

94

Wodnik Radom

1:15,68

43.

Lenarcik Kuba

94

Wisła

1:16,20

44.

Pudo Bartosz

95

Fala

1:16,61

45.

Kliza Adrian

95

Avia

1:17,18

46.

Basiuk Maciej

96

Avia

1:17,39

317

47.

Kurasiewicz Patryk

95

Wodnik Radom

1:17,53

48.

Skiba Jan

93

Korona

1:17,69

49.

Marzewski Robert

95

Avia

1:18,27

50.

Rasztabiga Łukasz

93

Korona

1:18,62

51.

Kuśmira Wiktor

96

Foka

1:19,96

287

52.

Szelest Jacek

95

Skarpa

1:20,00

53.

Sępor Piotr

95

Delfin

1:20,27

54.

Bukowski Kamil

94

Ikar

1:20,91

55.

Sulima Filip

96

Wodnik Radom

1:21,31

273

56.

Stopka Maciej

94

Trójka

1:21,34

57.

Radziszewski Jakub

96

Wodnik Bielsk Podl.

1:22,91

58.

Chmiel Arek

96

Foka

1:23,50

59.

Leszman Sebastian

97

Avia

1:23,54

252

60.

Madej Jan

96

Korona

1:23,54

61.

Kawka Michał

95

Trójka

1:23,88

62.

Pielak Patryk

95

Trójka

1:24,08

63.

Popławski Michał

94

Trójka

1:24,70

64.

Brzozowski Mateusz

96

Foka

1:25,36

65.

Fedorowicz Jakub

97

Wodnik Radom

1:28,42

212

66.

Wilk Kamil

96

Ikar

1:29,10

67.

Bujalski Albert

95

Delfin

1:29,16

68.

Boatuń Patryk

96

Trójka

1:29,26

69.

Skowyna Bartosz

95

Trójka

1:29,58

70.

Kosior Kordian

96

Sokół

1:29,76

71.

Żak Patryk

97

Fala

1:29,83

202

72.

Siesak Jakub

97

Delfinek

1:30,24

73.

Dragan Marcin

97

Foka

1:30,53

74.

Semczuk Radosław

97

Foka

1:31,48

75.

Gruszczyk daniel

94

Wisła

1:31,60

76.

Borowski Tomasz

97

Wisła

1:31,88

77.

Tymiński Rafał

97

Wodnik Bielsk Podl.

1:32,81

78.

Gajewski Karol

97

Korona

1:33,29

79.

Szeliga Szymon

97

Ikar

1:33,54

80.

Tymiński Kamil

95

Wodnik Bielsk Podl.

1:33,82

81.

Szewczyk Maciej

96

Korona

1:34,52

82.

Wójcik Rafał

96

Korona

1:37,33

83.

Machowski Filip

97

Ikar

1:37,51

84.

Dobrowolski Jakub

96

Trójka

1:38,06

85.

Pawlik Wiktor

96

Korona

1:38,48

86.

Zimnicki Patryk

97

Foka

1:39,13

87.

Skiba Dominik

98

Fala

1:39,65

88.

Remiszewski Paweł

98

Neptun

1:40,10

146

89.

Rosiński Daniel

95

Trójka

1;40,63

90.

Urbaniak Przemysław

98

Wisła

1:40,90

143

91.

Kwietniewski Maciej

98

Korona

1:41,07

142

92.

Głogowski Krzysztof

98

Wodnik Radom

1:41,68

93.

Gibalski Bartłomiej

98

Korona

1:43,16

94.

Czech Kacper

97

Foka

1:43,31

95.

Król Maciej

97

Wisła

1;43,34

96.

Szymanek Dominik

97

Wisła

1:43,36

97.

Grabczak Dawid

97

Wisła

1:44,15

98.

Rembalski Mateusz

97

Korona

1:45,94

99.

Wójciak Piotr

96

Trójka

1:46,54

100.

Celowski Wojciech

96

Korona

1:48,28

101.

Bakalarz Wiktor

97

Foka

1:48,54

102.

Bryła Adrian

97

Foka

1:49,80

103.

Rutkowski Damian

97

Foka

1:50,85

104.

Snopek Bartłomiej

97

Korona

1:54,08

105.

Siewierski Michał

98

Fala

1:54,57

106.

Sulisz Bartłomiej

98

Fala

1:56,05

107.

Gogacz Mikołaj

97

Trójka

1:59,86

108.

Anielski Waldemar

98

Foka

1:59,94

109.

Kuczyński Igor

98

Trójka

2:04,97

110.

Czopek Igor

94

Wisła

DQ

111.

Radziejewski Jakub

95

Skarpa

DQ

.
Sekretarz zawodów :
Sebastian Gogacz
Sędzia Główny:
Janusz Cwalina

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl