Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
GRUDZIEŃ-07
LISTOPAD-07
PAŹDZIERNIK-07
CZERWIEC-07
MAJ-07
KWIECIEŃ-07
MARZEC-07
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


CZERWIEC-07

GRAND PRIX PIASECZNA ZA ROK 2006/2007

10-06-2007

50 m styl motylkowy rocznik 96-94
I miejsce MAGDALEN A MĄKOSA
-czas 0:33,65
II miejsce IZABELA DYMON - czas 0:37,22 III miejsce PAULINA NOWAK
- czas 0:41,89
50 m styl grzbietowym rocznik 97 i młodsi
I miejsce ŁUCJA CYWKA
- czas 0:43,66

50 m styl motylkowy rocznik 96-94
II miejsce PATRYK BADEŃSKI
- czas 0:31,93
50 m styl grzbietowy rocznik 96-94
II miejsce ZUZANNA FEDOROWICZ
- czas 0:44,76

50 m styl klasyczny rocznik 97 i młodsi
I miejsce ADRIANNA NASIEŁOWSKA
- czas 0:46,61
50 m styl klasyczny rocznik 97 i młodsi
I miejsce JAKUB FEDOROWICZ
- czas 0:47,26
III miejsce ALEKSANDER KAZIMIERCZAK
- czas 0:51,57

50 m styl klasyczny rocznik 96-94
II miejsce PAULINA NOWAK
- czas 0:43,55
50 m styl dowolny rocznik 96-94
I miejsce MAGDALENA MĄKOSA
- czas 0:30,61
III miejsce IZABELA DYMON
- czas0:34,03

100 m styl zmienny rocznik 97 i młodsi
I miejsce ADRIANNA NASIEŁOWSKA
- czas 1:30,29
III miejsce DARIA KAMIŃSKA
- czas 1:37,76
100 m styl zmienny rocznik 96-94
I miejsce MAGDALENA MĄKOSA
- czas 1:19,50
II miejsce IZABELA DYMON
- czas 1:25,35
III miejsce PAULINA NOWAK
- czas 1:25,88

100 m styl zmienny rocznik 96-94
I miejsce PATRYK BADEŃSKI
- czas 1:15,96
III miejsce FILIP SULIMA
- czas 1:26,39
ADRIANNA NASIEŁOWSKA
najlepsza w punktacji rocznik 97 i młodsi
. .
.

.

. KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10 i 11 LETNICH
W PŁYWANIU

OŻARÓW MAZOWIECKI 02-03 czerwca-2007

W Ożarowie Mazowieckim zawodnicy Wodnika zdobyli 12 medali. W tym : po 4 złote, srebrne i brązowe.

Izabela Dymon w kategorii 11 latków była najlepsza ( I-miejsce ) na dystansie 100 m stylem dowolnym. Dwukrotnie zajęła drugie miejsce na 50 i 100 m stylem motylkowym oraz na 200 m stylem dowolnym zdobyła brąz.

Filip Sulima stanął na najwyższym podium ( I-miejsce 100 m stylem motylkowym ) i dwa razy zdobył srebrne medale ( 100 m stylem grzbietowym i 50 m stylem motylkowym ).

Paulina Nowak okazała się niepokonana ( I-miejsce na 100 m ) stylem klasycznym, a brązowy medal zdobyła na dystansie 200 m.

Adrianna Nasiełowska w kategorii 10-latków zajęła I-miejsce na 50 m stylem motylkowym i III-miejsce na 100 m stylem zmiennym.

Daria Kamińska zdobyła brązowy medal na 100 m stylem klasycznym.


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl