Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
GRUDZIEŃ-07
LISTOPAD-07
PAŹDZIERNIK-07
CZERWIEC-07
MAJ-07
KWIECIEŃ-07
MARZEC-07
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LISTOPAD-07

V OTWARTE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SOKOŁOWA PODLASKIEGO

Sokołów Podlaski 24-11-2007

. I M I E J S C E

PUCHAR W RĘKACH WO D N I K A

24 listopada 2007 roku na Krytej Pływalni w Sokołowie Podlaskim odbyły się V Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Sokołowa Podlaskiego.

Nagrody w zawodach :
- Miejsca I – III - medale ( punktacja drużynowa I - III puchary )
- Miejsca I – VI - dyplomy

MKS Wodnik - Radom był bezkonkurencyjny . Nasze pływaczki i pływacy odnieśli sukces prawie we wszystkich konkurencjach co zapewniło Wodnikowi I MIEJSCE w punktacji drużynowej.

Zawodnicy Wodnika zdobyli łącznie 22 medale , w tym : 12 medali złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Oprócz miejsc na podium wielu naszych pływaków zajęło IV, V i VI miejsca , za które otrzymali dyplomy.

Wyniki i osiągnięcia naszych zawodników:

50m styl motykowy kobiet rocznik 1998-97

I miejsce - Adrianna Nasiełowska
-czas:34.54
III miejsce- Daria Kamińska
-czas: 43.56
IV miejsce - Adrianna Mendyk
- czas: 46.31

. .

50m styl motykowy kobiet rocznik 1996-95

I miejsce- Martyna Soboń
-czas: 33.77
II miejsce - Izabella Dymon
-czas: 35.20
IV miejsce- Sylwia Busse
-czas: 36.16

. .

50m styl motylkowy mężczyzn rocznik 1998-97

VI miejsce- Oskar Kalbarczyk
-czas: 45.29

.

50m styl motylkowy mężczyzn rocznik 1996-95

I miejsce - Patryk Kurasewicz
-czas: 32.43
II miejsce- Bartosz Makowski
-czas: 36.79

.

100m styl motykowy kobiet open/senior

V miejsce - Magdalena Mąkosa -czas: 1:16.07

.

100m styl motylkowy mężczyzn open/senior

III miejsce - Patryk Badeński
-czas: 1:11.61
.

50m styl grzbietowy kobiet rocznik 1998-97

I miejsce- Łucja Cywka - czas: 39.27
.

50m styl grzbietowy kobiet rocznik 1996-95

I miejsce - Ada Kamienik
-czas: 38.00
IV miejsce - Paulina Nowak
-czas: 39.99
VI miejsce - Zuzanna Fedorowicz
-czas: 42.62
.

50m styl grzbietowy mężczyzn rocznik 1998-97

III miejsce - Aleksander Kaźmierczak
-czas: 44.45
.

50m styl grzbietowy mężczyzn rocznik 1996-95

VI miejsce - Bartosz Makowski - czas: 40.45
.

50m styl klasyczny kobiet rocznik 1999

I miejsce- Renata Wietrzyńska
-czas: 1:00.86

.

50m styl klasyczny kobiet rocznik 1998-97

I miejsce- Daria Kamińska - czas: 45.49
IV miejsce - Łucja Cywka - czas: 48.72


.

50m styl klasyczny kobiet rocznik 1996-95

I miejsce- Martyna Soboń - czas: 37.41
II miejsce - Paulina Nowak - czas: 40.58
IV miejsce- Ada Kamienik - czas: 42.56

.

50m styl klasyczny mężczyzn rocznik 1998-97

I miejsce - Jakub Fedorowicz
- czas: 44.29

.

50m styl klasyczny mężczyzn rocznik 1996-95

III miejsce - Patryk Kurasewicz
- czas: 40.95
.

100m styl klasyczny kobiet open/senior

I miejsce - Agata Kurasiewicz
-czas: 1:20.43
.

100m styl klasyczny mężczyzn open/senior

VI miejsce - Patryk Badeński
-czas: 1:20.62
.

50m styl dowolny kobiet rocznik 1999

III miejsce- Renata Wietrzyńska
-czas: 50.31

.

50m styl dowolny kobiet rocznik 1998-97

I miejsce- Adrianna Nasiełowska
-czas: 33.66
V miejsce - Adrianna Mendyk
-czas: 39.26

.

50 m styl dowolny kobiet rocznik 1996-95

II miejsce - Izabella Dymon -czas: 31.83
V miejsce - Sylwia Busse -czas: 33.54
VI miejsce - Paulina Zakrzewska
-czas: 33.76

.

50m styl dowolny mężczyzn rocznik 1998-97

IV miejsce - Jakub Fedorowicz
-czas: 36.74

100m styl zmienny kobiet open/senior

I miejsce - Agata Kurasiewicz
-czas: 1:13.86
.

6 x 50m sztafeta dowolny kobiet open/senior

II miejscew składzie :
Mąkosa Magdalena
Dymon Izabella
Busse Sylwia
II miejscew składzie :
Nasiełowska Adrianna
Soboń Martyna
Kurasiewicz Agata

IV miejscew składzie :
Fedorowicz Zuzanna
Nowak Paulina
Cywka Łucja
. . .

PIERWSZY KROK PŁYWACKI 9 LATKÓW I RUNDA

Warszawa OSIR - Białołęka 08-11-2007

Zawody Pierwszy Krok Pływacki 9 -latków - I runda odbyły się w Warszawie na pływalni OSIR Białołęka w czwratek 8 listopada 2007 roku.
Wodnika reprezentowali : Małgorzata Gębczyk, Adrianna Mendyk, Aleksandra Przybysławska, Krzysztof Głogowski i Oskar Kalbarczyk.
Program zawodów obejmował :
1. 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
2. 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców
3. 50 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców

WYNIKI NASZYCH PŁYWAKÓW

- 50m stylem dowolnym dziewcząt:

III miejsce - Aleksandra Przybysławska - czas: 37.70
IV miejsce - Adrianna Mendyk- czas: 38.42

- 50m stylem klasycznym dziewcząt:

V miejsce - Adrianna Mendyk- czas: 50.95

- 50m stylem grzbietowym dziewcząt:
V miejsce - Aleksandra Przybysławska- czas: 45.13
VI miejsce - Adrianna Mendyk- czas: 45.35
.
. .

2 PUCHAR UNII EUROPEJSKIEJ W BELGIA-LIEGE

BELGIA-LIEGE 03-04-11-2007

3-4 listopada 2007r. w miejscowości Liege w Belgii odbyły się zawody pływackie
2 Puchar Unii Europejskiej .
Udział wzięli reprezentanci Belgii, Polski, Węgier, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemiec....

IZABELLA DYMON rocznik 1996 jako jedyna reprezentantka naszego radomskiego WODNIKA na zawodach w Belgii zdobyła BRĄZOWY MEDAL .

.
Nasza Iza startowała w kategorii
95-96 r i zajęła :

100 dowolny - 4 miejsce
100 motyl - 3 miejsce
50 dowolny - 4 miejsce
200 zmienny - 6 miejsce

Należy dodać, że we wszystkich startach płynęła w finale i wyżej jedynie uplasowały się zawodniczki starsze z 1995 r.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl