Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
LISTOPAD -08
PAŹDZIERNIK-08
WRZESIEŃ-08
MP CZERWIEC-08
CZERWIEC-08
MAJ-08
KWIECIEŃ-08
MARZEC-08
STYCZEŃ-08
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


KWIECIEŃ-08

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LETNICH
- rocznik 1996
Ożarów Mazowiecki 12-13 – 04- 2008
W dniach 12-13 kwietnia 2008r. odbyły się w Ożarowie Mazowieckim DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LETNICH (rocznik 1996) będące kwalifikacją do Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski młodzików 12 letnich, które zostaną rozgrywane w Dębicy w dniach 27-29 czerwca 2008.
Pozostałe kwalifikacje odbyły się w Ropczycach, Kudowie Zdrój, Raciborzu, Łodzi, Śremie, Gdańsku, Szczecinie, Augustowie, Bydgoszczy i Zamościu.

Wodnika Radom reprezentowali:

1. Sylwia Busse
2. Izabella Dymon
3. Paulina Nowak
4. Aleksandra Mendyk
5. Zuzanna Fedorowicz
6. Bartosz Makowski
7. Damian Kopania

Wyniki:

50m motyl dziewcząt
2 miejsce Izabella Dymon 0:34,38
4 miejsce Sylwia Busse 0:34,53
50m motyl chłopców
8 miejsce Bartosz Makowski 0:36,37
200m dowolny dziewcząt
1 miejsce Izabella Dymon 2:25,07
100m klasyczny dziewcząt
2 miejsce Paulina Nowak 1:25,08
100m klasyczny chłopców
14 miejsce Damian Kopania 1:36,80
100m grzbiet dziewcząt
12 miejsce Zuzanna Fedorowicz 1:25,78
100m grzbiet chłopców
20 miejsce Bartosz Makowski 1:25,29
100m zmienny dziewcząt
15 miejsce Aleksandra Mendyk 1:28,13
50m dowolny dziewcząt
2 miejsce Izabella Dymon 0:31,63
10 miejsce Sylwia Busse 0:32,70
50m dowolny chłopców
55 miejsce Damian Kopania 0:38,95
200m klasyk dziewcząt
1 miejsce Paulina Nowak 3:04,/82
400m dowolny dziewcząt
16 miejsce Zuzanna Fedorowicz 6:04,97
17 miejsce Aleksandra Mendyk 6:05,76
100m dowolny dziewcząt
1 miejsce Izabella Dymon 1:06,70
27 miejsce Aleksandra Mendyk 1:19,61
100m motyl dziewcząt
1 miejsce Izabella Dymon 1:12,67
2 miejsce Sylwia Busse 1:15,41
200m zmienny dziewcząt
9 miejsce Sylwia Busse 2:56,62
23 miejsce Aleksandra Mendyk 3:12,94

Dziewczęta wystartowały również dwukrotnie w wyścigach sztafetowych w składzie:
Zuzia Fedorowicz, Paulina Nowak, Sylwia Busse i Iza Dymon
zajmując:
1 miejsce na dystansie 4x50m stylem zmiennym 2:26,06
2 miejsce na dystansie 4x100m stylem zmiennym 5:25,08

Ponadto w końcowej klasyfikacji indywidualnej (za dwa najlepsze wyniki punktowe) na miejscu 1 znalazła się Iza Dymon (994pkt FINA), na miejscu 7 Paulina Nowak (893pkt) i na miejscu 10 Sylwia Busse(862pkt) na 230 zawodników (dziewcząt i chłopców) uczestniczących w zawodach w Ożarowie.

Uzyskane czasy pozwoliły na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Polski 12 latków Izie Dymon, Paulinie Nowak i Sylwii Busse na wysokich pozycjach w PIERWSZEJ DZIESIĄTCE W KRAJU !

Sztafeta 4x 50m stylem zmiennym uplasowała się na 4 pozycji w Polsce a 4x100m zmiennym na 10 pozycji
oficjalne zestawienie ogólnopolskie na stronie  : http://www.polswim.pl


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl