Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
LISTOPAD -08
PAŹDZIERNIK-08
WRZESIEŃ-08
MP CZERWIEC-08
CZERWIEC-08
MAJ-08
KWIECIEŃ-08
MARZEC-08
STYCZEŃ-08
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


MAJ-08

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA
MIASTA PŁOŃSK

Płońsk 10 - 05 - 2008

W dniu 10 maja 2008r. odbyły się w Płońsku Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Płońsk połączone z II rundą Okręgowej Ligi Pływackiej Warszawy i Mazowsza rocznika 1996.
Startowały roczniki: 1998 i młodsi, 1997, 1996, 1995, 1994-92, 1991-89.
W sumie udział wzięły 32 kluby z Polski i Holandii – ponad 400 zawodników!
W tych zawodach  Wodnika Radom reprezentowało 25 zawodników, trenujących na co dzień pod czujnym okiem trenerów Marcina Fokta i Krzysztofa Krzysztoszka.
Zdobyliśmy 30 medali indywidualnie (10 złotych, 12 srebrnych, 8 brązowych) i 1 sztafetowy r.1996 (złoty) oraz 11 dyplomów za miejsca 4-6.
Najlepiej zaprezentowały się dziewczęta, których zasługą było aż 9 złotych medali!

.

Osiągnięcia i wyniki naszych zawodniczek:

- MARTYNA SOBOŃ – 1995
1 miejsce na 100m klasyk – 1:18,03
1 miejsce na 200m zmienny – 2:39,30

- IZABELLA DYMON – 1996

1 miejsce na 100m dowolny – 1:05,73

1 miejsce na 100m motyl –1:13,83

- PAULINA NOWAK – 1996
1 miejsce na 100m klasyk – 1:24,48
1 miejsce na 200m zmienny – 2:51,33
- ADRIANNA MENDYK – 1998
1 miejsce na 100m zmienny – 1:27,62
3 miejsce na 50m motyl – 38,09

- ADRIANNA NASIEŁOWSKA – 1997
1 miejsce na 50m motyl – 32,65
2 miejsce na 100m zmienny – 1:18,29
- SYLWIA BUSSE – 1996
2 miejsce na 100m motyl – 1:16,72
5 miejsce na 100m dowolny – 1:12,14
- ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA – 1998
1 miejsce na 100m dowolny – 1:12,51
2 miejsce na 50m motyl – 35,71
- ŁUCJA CYWKA – 1997
2 miejsce na 100m grzbiet – 1:22,65
6 miejsce na 100m zmienny – 1:26,46
- AGATA KURASIEWICZ – 1994
2 miejsce na 200m zmienny – 2:37,16
4 miejsce na 100m klasyk – 1:23,55
- PAULINA ZAKRZEWSKA – 1995
2 miejsce na 100m motyl – 1:23,34
4 miejsce na 200m zmienny – 3:00,09
- MAŁGORZATA GĘBCZYK – 1998
2 miejsce na 100m klasyk – 1:37,37
3 miejsce na 100m grzbiet – 1:32,97
- ADA KAMIENIK – 1995
3 miejsce na 100m klasyk – 1:25,89
3 miejsce na 100m grzbiet – 1:18,87

- PAULINA NOGAJ – 1998
3 miejsce na 100m zmienny – 1:31,57
4 miejsce na 100m dowolny – 1:20,52
- ALEKSANDRA MENDYK – 1996
6 miejsce na 400m dowolny – 5:53,73
9 miejsce na 100m grzbiet – 1:29,39
- MAGDALENA MĄKOSA – 1994
4 miejsce na 100m motyl – 1:13,44
6 miejsce na 100m dowolny – 1:06,01
- ZUZANNA FEDOROWICZ
7 miejsce na 400m dowolny – 5:56,84
8 miejsce na 100m grzbiet – 1:28,15
.

Osiągnięcia i wyniki naszych zawodników:

- JAKUB FEDOROWICZ – 1997
1 miejsce na 100m klasyk – 1:27,24
2 miejsce na 100m zmienny – 1:19,65
- PATRYK KURASIEWICZ – 1995
3 miejsce na 100m grzbiet – 1:13,51
3 miejsce na 100m motyl – 1:18,31
- KRZYSZTOF GŁOGOWSKI – 1998
2 miejsce na 100m dowolny – 1:16,38
2 miejsce na 100m zmienny – 1:30,22
- PATRYK BADEŃSKI – 1994
6 miejsce na 100m motyl – 1:07,51
8 miejsce na 100m dowolny – 1:00,56
- OSKAR KALBARCZYK – 1998
2 miejsce na 50m motyl – 41,17
3 miejsce na 100m dowolny – 1:19,21
- BARTOSZ MAKOWSKI – 1996
4 miejsce na 100m motyl – 1:25,24
11 miejsce na 400m dowolny – 5:31,12
- FILIP SULIMA – 1996
2 miejsce na 100m grzbiet – 1:14,81
6 miejsce na 100m dowolny – 1:06,82
- ALEKSANDER KAŹMIERCZAK – 1997
6 miejsce na 100m klasyk – 1:39,85
7 miejsce na 100m grzbiet – 1:34,99
DAMIAN KOPANIA – 1996
18 miejsce na 100m klasyk – 1:35,73
52 miejsce na 100m dowolny – 1:25,98
.

SZTAFETA DZIEWCZĄT R.1996 – 4 x100m STYLEM DOWOLNYM W SKŁADZIE:

- Iza Dymon , Zuzia Fedorowicz , Paulina Nowak , Sylwia Busse - 1 miejsce – 4:52,71

.

Ponadto za sumę dwóch najlepszych wyników w punktacji wielobojowej FINA puchary dla najlepszych zawodników otrzymały:  Martyna Soboń , Iza Dymon i Ada Nasiełowska.

.

Szczegółowe wyniki pod adresem:

http://www.wmozp.pl/getfile.php?id=0000000344


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl