Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
LISTOPAD -08
PAŹDZIERNIK-08
WRZESIEŃ-08
MP CZERWIEC-08
CZERWIEC-08
MAJ-08
KWIECIEŃ-08
MARZEC-08
STYCZEŃ-08
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


CZERWIEC-08

I GRAND PRIX W PŁYWANIU O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO
(dla roczników 1999-1996)

Warszawa-Bemowo 16 czerwca 2008

16 czerwca 2008 na pływalni Pingwin na warszawskim Bemowie odbyły się I GRAND PRIX W PŁYWANIU O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO (dla roczników 1999-1996). Wodnika Radom jak zwykle reprezentowała liczna grupa zawodników oraz kibiców-rodziców (których gorący doping jest szeroko znany na basenach Mazowsza ).
Już na samym początku rewelacyjnie zaprezentowała się sztafeta dziewcząt na dystansie 4x50m stylem dowolnym w składzie:
Renata Wietrzyńska (r.1999)
Ola Przybysławska (r.1998)
Ada Nasiełowska (r.1997)
Paulina Nowak (r.1996)
każda z dziewcząt musiała być z innego rocznika.

Nasze reprezentantki zajęły I miejscew tym wyścigu z czasem 2:15,95; deklasując rywalki z GOSIR-u Piaseczno(2:20,95) i UKS Rekin Warszawa (2:26,36). Potem było już tylko coraz lepiej. W sumie zdobyliśmy 25 medali – 14 złotych (w tym jeden za sztafetę), 8 srebrnych i 3 brązowe. Poniżej wyniki:

ROCZNIK 1996
DYMON IZABELLA
1 miejsce 100m dowolny – 1:07,00
1 miejsce 50m motyl – 0:33,12
NOWAK PAULINA
1 miejsce 100m zmienny – 1:18,46
2 miejsce 100m klasyk – 1:25,01
BUSSE SYLWIA
2 miejsce 50m motyl – 0:33,59
2 miejsce 100m zmienny – 1:19,49
FEDOROWICZ ZUZANNA
3 miejsce 100m grzbiet – 1:25,43
4 miejsce 100m zmienny – 1:26,74
MENDYK ALEKSANDRA
5 miejsce 100m grzbiet – 1:31,45
5 miejsce 100m zmienny – 1:27,49

 

SULIMA FILIP
1 miejsce 100m grzbiet – 1:13,35
1 miejsce 100m zmienny – 1:14,75





ROCZNIK 1997
NASIEŁOWSKA ADRIANNA
1 miejsce 50m motyl – 0:32,39
1 miejsce 100m zmienny – 1:18,74
CYWKA ŁUCJA
2 miejsce 100m grzbiet – 1:21,84
2 miejsce 50m motyl – 0:37,19





KAMIŃSKA DARIA
5 miejsce 100m dowolny – 1:16,45
4 miejsce 100m klasyk – 1:35,56





FEDOROWICZ JAKUB
1 miejsce 100m klasyk – 1:28,46
3 miejsce 100m zmienny – 1:22,75





ROCZNIK 1998
PRZYBYSŁAWSKA ALEKSANDRA
1 miejsce 100m dowolny – 1:12,23
2 miejsce 50m motyl – 0:34,09




MENDYK ADRIANNA
2 miejsce 100m grzbiet – 1:30,07
2 miejsce 100m zmienny – 1:26,00
GĘBCZYK MAŁGORZATA
1 miejsce 100m klasyk – 1:35,35
3 miejsce 100m grzbiet – 1:31,17


. .

GŁOGOWSKI KRZYSZTOF
1 miejsce 100m dowolny – 1:16,89
1 miejsce 50m motyl – 0:38,34
KALBARCZYK OSKAR
1 miejsce 100m zmienny – 1:31,25
5 miejsce 100m dowolny – 1:22,51






ROCZNIK 1999
WIETRZYŃSKA RENATA
5 miejsce 50m klasyk – 0:56,09
11 miejsce 50m dowolny – 0:44,46

.

.

W końcowej klasyfikacji punktowej za jeden najlepszy wynik statuetki otrzymali :
Iza Dymon, Filip Sulima i Ada Nasiełowska.

.


Komplet wyników na stronie

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl