Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  19.08.2017, Imieniny Emilii, Konstancji
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
LISTOPAD -08
PAŹDZIERNIK-08
WRZESIEŃ-08
MP CZERWIEC-08
CZERWIEC-08
MAJ-08
KWIECIEŃ-08
MARZEC-08
STYCZEŃ-08
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


MP CZERWIEC-08



MISTRZOSTWA POLSKI   10,   11,   12,   13   i   14 - LATKÓW

.
Mistrzostwa Polski 10 - latków - wyniki i osiągnięcia zawodniczek i zawodników
MKS WODNIK -  Radom












. .
.


.
.

KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI dzieci 10 i 11 letnich

Puławy 31 maja – 1 czerwca 2008

W dniach 31 maja – 1 czerwca 2008r. odbyły się we wszystkich okręgach w Polsce Korespondencyjne Mistrzostwa Polski dzieci 10 i 11 letnich.
Zawodnicy MKS Wodnik Radom tym razem wystartowali w okręgu lubelskim – w Puławach,
gdzie odnieśli ogromny sukces.



W rankingu medalowym uplasowaliśmy się na I pozycji z następującym dorobkiem:






1 .
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.

15.




"Wodnik" Radom

MKS Delfinek Łuków
K.PAVIA Świdnik
UKS ORKA Zamość
UKP "Fala" Kraśnik
MKS "Ros" Pisz
MTP Lublinianka
KS Wisła Puławy
UTS "Orlik" Lublin
MKS "Huragan" Miedzyrzec Podlaski
UKS Pištka Lublin
Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" Puławy
UKS Skarpa Lublin
MKS Żak Biała Podlaska
Rekreacyjno-Wypoczynkowy Klub Sportowy SPARTA
SKP Delfin Kozienice
MUKS Lider Chełm



WORAD
DELUK
AVSWI
ORZAM
FAKRA
ROPIS
LULUB
WIPUL
ORLUB
HUMIE
PILUB
TRPUL
SKLUB
ZABIA
SPBIL
DEKOZ
LICHE



POL

POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL
POL

Złoty

16
7
4
2
2
2
2
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-

Srebrny

7
3
-
7
6
5
4
2
-
3
1
-
-
-
-
-
-

Brązowy

10
2
1
3
5
4
2
3
1
1
-
4
1
1
-
-
-

na reprezentujących klub 14 zawodników (6 osób rocznik 1997, 8 osób rocznik 1998).

Zawodnicy rocznik 1997-1998 to podopieczni trenera Krzysztofa Krzysztoszka, jedna zawodniczka, a zarazem największa triumfatorka zawodów – Adrianna Nasiełowska – jest podopieczną Marcina Fokta.
Na sobotnich zawodach Ada z czasem 0:31,97 pobiła rekord Polski na 50m stylem motylkowym 11-latków ustanowiony 6.11.2001 przez Joannę Budzis (0:32,00).



Wszystkie wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

ROCZNIK 1997

1 miejsce 50m motyl – 0:31,97
1 miejsce 100m zmienny – 1:16,28
1 miejsce 50m dowolny – 0:31,08
1 miejsce 100m motyl – 1:12,91 (aktualny rekord Polski należący do Anny Bednarek to 1:12,70 - nie pobity od 1977 roku!)
JAKUB FEDOROWICZ
1 miejsce 100m klasyk – 1:26,72
2 miejsce 100m zmienny – 1:20,41
1 miejsce 200m klasyk – 3:01,12
3 miejsce 200m dowolny – 2:34,79
ŁUCJA CYWKA
3 miejsce 100m grzbiet – 1:20,50
4 miejsce 100m zmienny – 1:24,77
3 miejsce 200m grzbiet – 2:55,82
7 miejsce 200m dowolny – 2:50,39

.

DARIA KAMIŃSKA
5 miejsce 100m klasyk – 1:35,86
10 miejsce 100m zmienny – 1:31,91
4 miejsce 200m klasyk – 3:23,35
3 miejsce 200m dowolny – 2:44,32
WERONIKA ORZECHOWSKA
14 miejsce 100m dowolny – 1:31,63
7 miejsce 50m motyl – 0:44,92

.

ALEKSANDER KAŹMIERCZAK
9 miejsce 100m grzbiet – 1:33,94
8 miejsce 100m klasyk – 1:46,31
9 miejsce 200m klasyk – 3:43,35
7 miejsce 200m grzbiet – 3:21,97

.

ROCZNIK 1998

ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA
1 miejsce 100m dowolny – 1:11,20
1 miejsce 50m motyl – 0:34,52
1 miejsce 50m dowolny – 0:31,92
1 miejsce 200m dowolny – 2:37,66
MAŁGORZATA GĘBCZYK
2 miejsce 100m grzbiet – 1:27,13
1 miejsce 100m klasyk – 1:35,31
2 miejsce 50m klasyk – 0:43,90
3 miejsce 200m grzbiet – 3:12,63

.

ADRIANNA MENDYK
2 miejsce 50m motyl – 0:37,60
1 miejsce 100 m zmienny – 1:23,12
1 miejsce 50m klasyk – 0:43,23
2 miejsce 200m grzbiet – 3:06,71
PAULINA NOGAJ
3 miejsce 100m klasyk – 1:43,60
3 miejsce 100m zmienny – 1:30,83
3 miejsce 50m klasyk – 0:46,88
2 miejsce 200m dowolny – 2:49,43

.

KRZYSZTOF GŁOGOWSKI
2 miejsce 100m dowolny – 1:16,12
1 miejsce 50m motyl – 0:38,47
6 miejsce 50m dowolny – 0:35,76
3 miejsce 200m dowolny – 2:45,26
OSKAR KALBARCZYK
1 miejsce 100m dowolny – 1:15,79
3 miejsce 50m motyl – 0:39,68
1 miejsce 50m dowolny – 0:33,98
4 miejsce 200m dowolny – 2:48,08

.

MAGDALENA SOŃTA
10 miejsce 100m dowolny – 1:49,21
8 miejsce 100m klasyk – 2:00,30
15 miejsce 50m dowolny – 0:44,38
11 miejsce 50m klasyk -0:54,00
KAMIL STOLARCZYK
6 miejsce 100m klasyk – 1:54,08
8 miejsce 50m klasyk – 0:52,51
4 miejsce 200m grzbiet – 3:43,72

.

Nie ma jeszcze zestawienia wszystkich wyników z całej Polski, ale nieoficjalnie sami obliczyliśmy, że w klasyfikacji ogólnopolskiej zdobyliśmy 14 medali: 9 złotych, 4srebrne, 1 brązowy.

Aleksandra Przybysławska r. 1998 – 4 złote
100m dowolny – 1:11,20
50m motyl – 0:34,52
50m dowolny – 0:31,92
200m dowolny – 2:37,66
Adrianna Nasiełowska r. 1997 – 3 złote, 1 srebrny
50m motyl – 0:31,97
100m zmienny – 1:16,28 – srebrny
50m dowolny – 0:31,08
100m motyl – 1:12,91
Jakub Fedorowicz r. 1997 – 2 złote
100m klasyk – 1:26,72
200m klasyk – 3:01,12
Ada Mendyk r. 1998 – 2 srebrne
100 m zmienny – 1:23,12
50m klasyk – 0:43,23
Małgosia Gębczyk r. 1998 – 1 srebrny, 1 brązowy
100m klasyk – 1:35,31 – srebrny
50m klasyk – 0:43,23 – brązowy

.

Ponadto mamy jeszcze kilka miejsc w pierwszej dziesiątce
Krzyś Głogowski (1998) – 4 miejsce 50m motyl
Ada Mendyk(1998) – 4 miejsce 50m motyl, 8 miejsce 200m grzbiet
Gosia Gębczyk(1998) – 7 miejsce 100m grzbiet
Oskar Kalbarczyk(1998) – 10 miejsce 100m dowolny, 10 miejsce 50m motyl

.

Zestawienie wyników ze wszystkich okręgów na stronie


Mistrzostwa Polski 12 - latków - wyniki i osiągnięcia zawodniczek i zawodników
MKS WODNIK - Radom




















Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl