Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
LISTOPAD -08
PAŹDZIERNIK-08
WRZESIEŃ-08
MP CZERWIEC-08
CZERWIEC-08
MAJ-08
KWIECIEŃ-08
MARZEC-08
STYCZEŃ-08
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


STYCZEŃ-08

X GRAND PRIX LEGIONOWA W PŁYWANIU

Legionowo 06-01-2008

W dniu 6 stycznia 2008r. odbyły się w Legionowie X GRAND PRIX LEGIONOWA W PŁYWANIU, w których wzięło udział 15 zawodników WODNIKA RADOM (maksymalna możliwa do zgłoszenia liczba zawodników).
Wywalczyliśmy w sumie 14 medali: 6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych oraz 5 dyplomów za miejsca 4-6.
Puchary za jeden najlepszy wynik w punktacji wielobojowej FINA otrzymały:
I miejsce w roczniku 1997 Adrianna Nasiełowska – 418 pkt za 50m stylem motylkowym
II miejsce w roczniku 1996 – Izabella Dymon – 469 pkt za 100m stylem dowolnym
III miejsce w roczniku 1996 – Paulina Nowak – 418 pkt za 100m stylem klasycznym

Lista zawodników , którzy stawali na podium:

NASIEŁOWSKA ADRIANNA
- złoty medal za 1 miejsce na 50m stylem motylkowym dziewcząt kat. 11 lat(0:34.76)
- złoty medal za 1 miejsce na 50m stylem dowolnym dziewcząt kat. 11 lat(0:34.14)
NOWAK PAULINA
- złoty medal za 1 miejsce na 100m stylem klasycznym dziewcząt kat. 12 lat(1:27.50)
- 6 miejsce na 100m stylem zmiennym dziewcząt kat.12 lat(1:24,25)
BUSSE SYLWIA
- złoty medal za 1 miejsce na 50m stylem motylkowym dziewcząt kat. 12 lat(0:35.40)
- 5 miejsce na 100m stylem dowolnym dziewcząt kat.12 lat(1:14.77)
FEDOROWICZ JAKUB
- złoty medal za 1 miejsce na 50m stylem klasycznym chłopców kat. 11 lat (0:42.56)
- srebrny medal za 2 miejsce na 100m stylem zmiennym chłopców kat. 11 lat (1:27,27)
KALBARCZYK OSKAR
- złoty medal za 1 miejsce na 50m stylem motylkowym chłopców kat. 10 lat i młodsi (0:43.23)
DYMON IZABELLA
- srebrny medal za 2 miejsce na 100m stylem zmiennym dziewcząt kat. 12 lat(1:19.28)
- srebrny medal za 2 miejsce na 100 m stylem dowolnym dziewcząt kat. 12 lat(1:07.94)
GĘBCZYK MAŁGORZATA
- brązowy medal za 3 miejsce na 50m stylem klasycznym dziewcząt kat. 10 lat i młodsi(0:50.06)
- 5 miejsce na 50m stylem grzbietowym dziewcząt kat. 10 lat i młodsi (0:45.61)
MENDYK ADRIANNA
- brązowy medal za 3 miejsce na 50m stylem motylkowym dziewcząt kat. 10 lat i młodsi(0:46.74)
GŁOGOWSKI KRZYSZTOF
- brązowy medal za 3 miejsce na 50m stylem motylkowym chłopców kat. 10 lat i młodsi (0:45.14)
SULIMA FILIP
- brązowy medal za 3 miejsce na 100m stylem grzbietowym chłopców kat. 12 lat (1:18.70)
- brązowy medal za 3 miejsce na 100m stylem zmiennym chłopców kat. 12 lat (1:20.03)
KAŹMIERCZAK ALEKSANDER
- 6 miejsce na 50m stylem grzbietowym chłopców kat. 11 lat (0:44.59)
MAKOWSKI BARTOSZ
- 6 miejsce na 50m stylem motylkowym chłopców kat. 12 lat (0:36.71)

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl