Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


STYCZEŃ-09

ZIMOWE  MISTRZOSTWA  POLSKI  JUNIORÓW  15-letnich
Nowa Ruda – Słupiec 23-25.01.2009

Wyniki naszych zawodników:

Badeński Patryk – trener: Marcin Fokt
33 miejsce – 50m styl dowolny, czas – 0:26,36
28 miejsce – 50m styl klasyczny, czas – 0:34,14
14 miejsce – 50m styl motylkowy, czas – 0:28,29
42 miejsce – 100m styl dowolny, czas – 0:58,88
36 miejsce – 100m styl zmienny, czas – 1:07,83
Kurasiewicz Agata – trener: Marcin Fokt
17 miejsce – 200m styl grzbietowy, czas – 2:31,91
29 miejsce – 50m styl grzbietowy, czas – 0:33,57
35 miejsce – 100m styl grzbietowy, czas – 1:15,87
10 miejsce – 100m styl klasyczny, czas – 1:18,71
.
.

ZIMOWE MISTRZOSTWA  POLSKI  JUNIORÓW  MŁODSZYCH  13-letnich
Ostrowiec Świętokrzyski 16-18.01.2009

F O T O G A L E R I A

Wyniki naszych zawodników:

Busse Sylwia – trener: Marcin Fokt
12 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:32,18
10 miejsce – 50m styl dowolny, czas - 0:29,70
8 miejsce – 100m styl motylkowy, czas - 1:11,57
16 miejsce – 100m styl dowolny, czas - 1:06,96
Dymon Izabella – trener: Marcin Fokt
4 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:30,60
8 miejsce – 200m styl grzbietowy, czas - 2:32,03
5 miejsce – 100m styl motylkowy, czas - 1:10,78
6 miejsce – 100m styl grzbietowy, czas - 1:09,76
Federowicz Zuzanna – trener: Krzysztof Krzysztoszek
58 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:36,97
71 miejsce – 100m styl zmienny, czas - 1:23,26
56 miejsce – 100m styl grzbietowy, czas - 1:22,18
Mendyk Aleksandra – trener: Krzysztof Krzysztoszek
48 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:35,68
61 miejsce – 100m dowolny, czas - 1:13,54
Makowski Bartosz – trener: Krzysztof Krzysztoszek
30 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:32,14
44 miejsce – 200m styl grzbietowy, czas - 2:47,31
26 miejsce – 100m styl motylkowy, czas - 1:13,39
45 miejsce – 100m styl grzbietowy, czas - 1:15,85
Nowak Paulina - trener: Marcin Fokt
17 miejsce – 100m styl zmienny, czas - 1:14,61
13 miejsce – 50m styl dowolny, czas - 0:30,05
4 miejsce – 100m styl klasyczny, czas - 1:17,78
14 miejsce – 200m styl klasyczny, czas - 2:56,41
Sulima Filip – trener: Marcin Fokt
17 miejsce – 200m styl dowolny, czas - 2:15,28
11 miejsce – 100m styl zmienny, czas - 1:10,43
7 miejsce – 200m styl zmienny, czas - 2:32,09
18 miejsce – 100m styl dowolny, czas - 1:02,46
Sztafeta kobiet – styl dowolny 4 x 100m
9 miejsce – czas: 4:33,61
W składzie:
Mendyk Aleksandra
Nowak Paulina
Busse Sylwia
Dymon Izabella
Sztafeta kobiet – styl zmienny 4 x 100m
4 miejsce – czas: 4:56,21
W składzie:
Federowicz Zuzanna
Nowak Paulina
Dymon Izabella
Busse Sylwia
.
.

ZIMOWE  MISTRZOSTWA  POLSKI  JUNIORÓW  MŁODSZYCH 14-letnich
Gorzów Wielkopolski 16-18.01.2009

Wyniki naszych zawodników:

Kamiennik Ada – trener: Krzysztof Krzysztoszek
46 miejsce – 200m styl grzbietowy, czas - 2:45,01
54 miejsce – 50m styl grzbietowy, czas - 0:37,25
40 miejsce – 200m styl klasyczny, czas - 3:00,19
57 miejsce – 100m styl grzbietowy, czas - 1:20,22
55 miejsce – 100m styl klasyczny, czas - 1:27,40
Kurasiewicz Patryk – trener: Marcin Fokt
7 miejsce – 100m styl motylkowy, czas - 1:04,12
7 miejsce – 50m styl motylkowy, czas - 0:28,78
11 miejsce – 50m styl grzbietowy, czas - 0:30,79
44 miejsce – 100m grzbietowy, czas - 1:15,32
5 miejsce – 100m styl zmienny, czas - 1:05,62
Soboń Martyna – trener: Marcin Fokt
20 miejsce – 50m styl dowolny, czas – 0:29,13
11miejsce – 50m styl klasyczny, czas – 0:35,87
16 miejsce – 200m styl klasyczny, czas – 2:49,28
18 miejsce – 100m styl zmienny, czas – 1:13,48
9 miejsce – 100m styl klasyczny, czas – 1:16,89
Zakrzewska Paulina – trener: Marcin Fokt
18 miejsce – 50m styl dowolny, czas – 0:29,06
22 miejsce – 100m styl motylkowy, czas – 1:11,96
13 miejsce – 50m styl motylkowy, czas – 0:31,44
28 miejsce – 100m styl zmienny, czas – 1:15,42
.
.
GRAND PRIX – PUCHAR POLSKI
Kozienice 10-11.01.2009

Wyniki naszych zawodników:

Badeński Patryk (1994r.) – trener: Marcin Fokt
16 miejsce – 100m styl dowolny, czas – 0:58,70
21 miejsce – 50m styl klasyczny, czas – 0:34,67
22 miejsce – 50m styl motylkowy, czas – 0:28,76
Kurasiewicz Agata (1994r.) - trener: Marcin Fokt
10 miejsce – 50m styl grzbietowy, czas – 0:33,83
8 miejsce – 200m styl grzbietowy, czas – 2:30,53
7 miejsce – 50m styl klasyczny, czas – 0:36,47
17 miejsce – 200m styl zmienny, czas – 2:34,44
.
.

XI GRAND PRIX LEGIONOWA W PŁYWANIU 2009
Legionowo 11-01-2009

F O T O G A L E R I A

.

WYNIKI OGÓLNE


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl