Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LUTY-09

DZIECIĘCY MEETING PŁYWACKI KLUBU MKP BOBRY DĘBICA

Dębica 28–02–2009

.

F O T O G A L E R I A

W Dębicy 28 lutego odbyły się zawody pływackie dla dzieci do 10 roku życia. Uczestniczyły w nich kluby z terenu całej Polski.
Zawody odbyły się na pływalni o długości 50 m, ilość torów 8, pomiar czasu ręczny.
Każdy zawodnik miał prawo startu w sześciu konkurencjach.

Głównym celem zawodów było zdobycie odznaki „ PŁYWAK SPORTOWY” : złotej, srebrnej i brązowej.

Żeby otrzymać taką odznakę należało wziąć udział we wszystkich sześciu konkurencjach
i uzyskać odpowiedni czas przedstawiony w tabeli

Odznaka przyznawana jest wg. poniższej tabeli:

Odznaka

25m st.grzb.

25m st. klas.

200m st.dow.

25m st. dow.

25m st. mot.

100m st. zm.

Złota

0,20

0,22

2,40

0,17

0,19

1,32

Srebrna

0,22

0,24

3,00

0,19

0,21

1,40

Brązowa

0,24

0,26

3,20

0,22

0,23

1,48

Nasz klub MKS WODNIKA reprezentowali: Renata Wietrzyńska(1999r) i Eryk Kramek(1999r)
Renata Wietrzyńska i Eryk Kramek zdobyli każde z nich brązową odznakę
PŁYWAK SPORTOWY

Wyniki naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach:

Renata Wietrzyńska:

- I miejsce – 100m styl zmienny, czas: 1:36,72
- I miejsce – 25m styl motylkowy, czas: 0:20,78
- II miejsce – 25m styl dowolny, czas: 0:17,88
- II miejsce – 200m styl dowolny, czas: 3:10,50
- II miejsce – 25m styl klasyczny, czas: 0:23,79
- X miejsce – 25m styl grzbietowy, czas:0:21,94

Eryk Kramek:

- I miejsce – 100m styl zmienny, czas: 1:39,91
- I miejsce – 25m styl motylkowy, czas: 0:20,34
- I miejsce – 25m styl dowolny, czas: 0:17,56
- I miejsce – 200m styl dowolny, czas: 3:10,63
- II miejsce – 25m styl klasyczny, czas: 0:22,90
- IV miejsce – 25m styl grzbietowy, czas:0:22,38

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl