Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


KWIECIEŃ-09

ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PŁOŃSK
 Płońsk 25-04-2009

F O T O G A L E R I A

Wyniki naszych zawodników - trener Krzysztof Krzysztoszek

ROCZNIK 1999

1. Wietrzyńska Renata
III miejsce 50m - styl motylkowy - czas: 0:44,25
V miejsce 100m - styl zmienny - czas: 1:37,99
2. Śliwiak Klaudia
IV miejsce 50m - styl motylkowy - czas: 0:45,16
IV miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:37,37
3. Kramek Eryk
II miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:41,12
III miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:33,01
.

ROCZNIK 1998

1. Przybysławska Aleksandra
I miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:05,53
I miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:14,92
2. Gębczyk Małgorzata
V miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:15,49
II miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:33,35
3. Nogaj Paulina
VI miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:16,85
I miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:23,36
4. Kalbarczyk Oskar
IV miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:14,38
III miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:26,14
5. Głogowski Krzysztof
V miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:15,20
I miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:26,14
6. Kozera Piotr
VIII miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:23,97
VII miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:48,20
.
ROCZNIK 1997
1. Kamińska Daria
II miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:12,59
V miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:31,84
2. Cywka Łucja
I miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:08,91
I miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:22,84
3. Fedorowicz Jakub
I miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:19,10
I miejsce 100m styl grzbietowy - czas: 1:16,52

.

ROCZNIK 1996

1. Busse Sylwia
II miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:04,31
I miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:10,95
2. Filip Sulima
I miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:01,25
I miejsce 100m styl grzbietowy - czas: 1:09,89
3. Makowski Bartosz
III miejsce 100m styl grzbietowy - czas: 1:13,75
III miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:13,95

Najlepsza zawodniczka za dwa wyniki punktowe:

I miejsce Aleksandra Przybysławska - 1998r. - 939 pkt
I miejsce Sylwia Busse - 1996r. - 1045 pkt

Najlepszy zawodnik za dwa wyniki punktowe:

I miejsce Jakub Fedorowicz - 1997r. - 678 pkt
I miejsce Filip Sulima - 1996r. - 813 pkt
.
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTW W PŁYWANIU MŁODZIKÓW12-LETNICH
O PUCHAR STAROSTY POWIATU WARSZAWSKIEGO-ZACHODNIEGO

Ożarów Mazowiecki 18-19.04.2009

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników

1. Nasiełowska Adrianna - trener Marcin Fokt
I miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:31,34
I miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:14,57
III miejsce 50m styl dowolny - czas: 2:29,92
I miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:09,82
.
2. Cywka Ł ucja - trener Krzysztof Krzysztoszek
V miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:34,48
III miejsce 200m styl dowolny - czas: 2:31,34
XI miejsce 50m styl dowolny - czas: 0:32,08
V miejsce 200m styl grzbietowy - czas: 2:50,23
V miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:07,85
V miejsce 100m styl motylkowy - czas: 1:19,29

.

3. Nogaj Monika - trener Krzysztof Krzysztoszek
XXIII miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:41,12
XXXI miejsce 50m styl dowolny - czas: 0:34,91
XXX miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:17,84

.

4. Kamińska Daria - trener Krzysztof Krzysztoszek
VIII miejsce 200m styl dowolny - czas: 2:38,51
XI miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:32,19
VII miejsce 200m styl klasyczny - czas: 3:13,60
VI miejsce 400m styl dowolny - czas: 5:23,38
XIV miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:12,89
IV miejsce 800m styl dowolny - czas:11:18,16

.

5. Fedorowicz Jakub - trener Krzysztof Krzysztoszek
II miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:19,60
III miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:14,29
IX miejsce 50m styl dowolny - czas: 0:30,64
I miejsce 200m styl klasyczny - czas: 2:49,23
II miejsce 200m styl zmienny - czas: 2:38,45

.

II miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m styl dowolny:
Cywka Łucja, Kamińska Daria, Nogaj Monika, Nasiełowska Adrianna - czas: 4:43,18

Najlepsi zawodnicy za dwa najlepsze starty:
I miejsce - Adrianna Nasiełowska - 1069 pkt
VII miejsce - Cywka Łucja - 889 pkt
III miejsce - Jakub Fedorowicz - 787pkt

.
OKRĘGOWA LIGA PŁYWACKA WARSZAWY I MAZOWSZA ROCZNIK 1998- II RUNDA

Warszawa 08-04-2009

Wyniki zawodników Wodnika

1. Głogowski Krzysztof - trener Krzysztof Krzysztoszek
V miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:14,16
I miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:35,23

.

2. Kalbarczyk Oskar - trener Krzysztof Krzysztoszek
VI miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:14,23
II miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:26,4

.

3. Goździewski Adrian - trener Marcin Fokt
XXVII miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:26,87

.

4. Kozera Piotr - trener Krzysztof Krzysztoszek
XXVIII miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:28,73
XIX miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:52,60

.

5. Mendyk Adrianna - trener Krzysztof Krzysztoszek
I miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:29,60
II miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:21,77

.

6. Gębczyk Małgorzata - trener Krzysztof Krzysztoszek
III miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:33,48
IV miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:27,64

.

7. Przybysławska Aleksandra - trener Krzysztof Krzysztoszek
I miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:32,45
I miejsce 200m styl dowolny - czas: 2:25,36

.

8. Nogaj Paulina - trener Krzysztof Krzysztoszek
VII miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:39,48
VI miejsce 200m styl dowolny - czas: 2:46,38

.

I miejsce sztafeta dziewcząt 4x50m styl zmienny:
Gębczyk Małgorzata, Mendyk Adrianna, Przybysławska Aleksandra, Nogaj Paulina
- czas: 2:30,20
IV miejsce sztafeta chłopców 4x50m styl zmienny:
Kalbarczyk Oskar, Kozera Piotr, Głogowski Krzysztof, Goździewski Adrian
- czas: 2:47,42

.

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W PŁYWANIU O PUCHAR RYCERZA KMITY 

Zabierzów 4-5.04. 2009

Wyniki:

1. Dymon Izabela - trener Marcin Fokt
II miejsce 50m styl grzbietowy - czas: 0:33,23
II miejsce 50m styl motylkowy - czas: 0:31,90
VI miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:14,14
IV miejsce 50m styl dowolny - czas: 0:29,96
III miejsce 200m styl grzbietowy - czas: 2:32,52

.

2. Paulina Nowak - trener Krzysztof Krzysztoszek
I miejsce 50m styl klasyczny - czas: 0:35,55
I miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:18,01
III miejsce 100m styl zmienny - czas: 1:13,25
V miejsce 50m styl dowolny - czas: 0:30,07

Najlepsza zawodniczka w kategorii dziewcząt 12 - 13 lat za trzy najlepsze starty
No
wak Paulina - 1725 pkt

.

I OKRĘGOWA LIGA PŁYWACKA WARSZAWY I MAZOWSZA ROCZNIK 1997 - II RUNDA

Warszawa  1-04-2009

Wyniki naszych zawodników - trener Krzysztof Krzysztoszek

1.Łucja Cywka
III miejsce 100m styl dowolny - czas: 1:09,76
IV miejsce 100m styl grzbietowy - czas:  1:20,73
.
2. Jakub Fedorowicz
I miejsce 100m styl klasyczny - czas: 1:19,53
II miejsce 200m styl zmienny - czas: 2:37,64
.
3. Daria Kamińska
VII miejsce 100m styl grzbietowy - czas: 1:24,02
IV miejsce 400m styl dowolny - czas: 5:31,07


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl