Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


MAJ-09

KORESPODENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10 i 11 LAT W ZAMOŚCIU

Zamość 30-31.05.2009

.

F O T O G A L E R I A

.

TRENER: Krzysztof Krzysztoszek

Wietrzyńska Renata - 1999 rok
2 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:23,51
2 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:43,88
2 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:37,41
2 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 3:05,42

Śliwiak Klaudia - 1999 rok
3 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:44,90
1 miejsce - 50m styl mtylkowy - czas: 0:43,18
3 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:46,81
3 miejsce - 200m styl grzbietowy - czas: 3:22,46

Pańkowska Olga - 1999 rok
15 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:51,94
9 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:54,86

Kalisiak Wiktoria - 1999 rok
9 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:43,07
8 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:53,00

Kramek Eryk - 1999 rok
3 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:20,81
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:40,46
5 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:36,54
2 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:46,89

Gębczyk Małgorzata - 1998 rok
2 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:19,18
1 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 3:07,39
2 miejsce - 200m styl grzbietowy - czas: 2:54,12

Przybysławska Aleksandra - 1998 rok
1 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:04,07
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:31,20
1 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:29,48
1 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:18,74

Nogaj Paulina - 1998 rok
2 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:34,18
3 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:22,28
1 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:23,73
3 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:38,47

Mendyk Adrianna - 1998 rok
2 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:29,54
1 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:19,81
2 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:31,96
2 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:28,23

Majewska Alaksandra - 1998 rok
17 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:29,62
28 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:39,47
15 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 4:03,51

Sońta Magdalena - 1998 rok
14 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:25,86
11 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:43,93
14 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:36,71
10 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 3:45,88

Głogowski Krzysztof - 1998 rok
1 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:10,85
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:35,11
2 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:32,01
2 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:27,72

Kalbarczyk Oskar - 1998 rok
2 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:11,44
3 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:35,88
4 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:33,01

Kozera Piotr - 1998 rok
11 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:20,48
12 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:45,50
7 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:35,44

Najlepsi zawodnicy za jeden wynik punktowy:

- Aleksandra Przybysławska - 1998 rok - 1 miejsce - 555 punktów
- Adrianna Mendyk - 1998 rok - 3 miejsce - 420 punktów
- Krzysztof Głogowski - 1998 rok - 3 miejsce - 286 punktów

 

.

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

Ostrowiec Świętokrzyski (pływalnia - 50m) 21-24.05.2009

Ada Kamienik - 1995r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
49 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:41,08
48 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:20,17
51 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:38,52
37 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 3:04,88
45 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:29,02

Martyna Soboń - 1995r. - trener Marcin Fokt
32 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:56,43
50 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 2:45,12
40 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:23,21

Paulina Zakrzewska - 1995r. - trener Marcin Fokt
60 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:18,84
47 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:35,25
66 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:09,30
64 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:33,84

Agata Kurasiewicz - 1994r. - trener Marcin Fokt
26 miejsce - 400m styl zmienny - czas: 5:33,30
28 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:51,63
41 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 2:35,25
33 miejsce - 800m styl dowolny - czas: 10:27,56

Patryk Kurasiewicz - 1995r. - trener Marcin Fokt
33 miejsce - 400m styl zmienny - czas: 5:38,82
46 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 2:34,82
93 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:30,03

Patryk Badeński - 1994r. - trener Marcin Fokt
66 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:35,24
48 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 2:33,23
90 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:29,67

.

II OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE W PŁYWANIU "KOZIOŁKI PŁYWACKIE" 2009

Kędzierzyn Koźle 15-16.05.2009

Paulina Nowak - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:34,86
1 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:16,24
1 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:51,34
3 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:29,87
3 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:12,69
2 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 2:36,95

Zuzanna Fedorowicz - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
10 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:32,24
9 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:10,17
5 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:20,37
9 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:43,88
8 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:36,40
8 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:21,36

Jakub Fedorowicz - 1997r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:36,08
1 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:19,90
1 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:50,36
1 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:15,68
1 miejsce - 200m styl grzbietowy - czas: 2:37,46
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:34,39

Oskar Kalbarczyk - 1998r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
3 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:33,64
5 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:15,97
6 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:49,44
6 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:25,09
3 miejsce - 200m styl zmienny - czas: 3:02,89

Najlepszy zawodnik za dwa najlepsze wyniki punktowe:

1996 rocznik - Paulina Nowak - 1 miejsce - 1260 pkt.
1997 rocznik - Jakub Fedoorowicz - 1 miejsce - 795 pkt.

 

.

GRAND PRIX - PUCHAR POLSKI W PŁYWANIU W DĘBICY

Dębica (pływalnia-50m) 9-10.05.2009

Martyna Soboń - 1995r. - trener Marcin Fokt
13 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:32,79
16 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:37,54
19 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:59,50
34 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:08,36
19 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:24,06

Patryk Kurasiewicz - 1995r. - trener Marcin Fokt
66 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:30,58
27 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:35,54
48 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:03,00
33 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:18,78

Agata Kurasiewicz - 1994r. - trener Marcin Fokt
21 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:34,17
23 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:39,83
17 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:55,34
18 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:23,92
19 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:14,74

.
III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE NORDA SWIM 2009
Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmistrza Miasta Władysławowa

Władysławowo 9-10.05.2009

Adrianna Mendyk - 1998r.- trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:32,10
1 miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1:22,23
1 miejsce w kategorii najlepsza zawodnczka rocznika 1998 za dwa wyniki punktowe
-751 pkt.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl