Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


CZERWIEC-09

ZAWODY PŁYWACKIE WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ - JÓZEFÓW CUP 2009

Józefów 17-06-2009

F O T O G A L E R I A

17 czerwca 2009 roku do Józefowa pojechało pięcioro reprezentatów Wodnika : trzy dziewczynki - od lewej: Klaudia Śliwiak(1999r), Adrianna Mendyk(1998r), Renata Wietrzyńska (1999r) i dwóch chłopców: Eryk Kramek(1999r), Oskar Kalbarczyk(1998r).
Do Radomia przywieźli łącznie 10 medali, w tym 2 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe, a każde
z dzieci stanęło na podium dwa. Nasza Piątka spisała się na PIĄTKĘ!

Zawody odbyły się w kategoriach wiekowych od 9 do 14 lat.

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych stylach i swoich kategoriach wiekowych:

100m styl zmienny kobiet i mężczyzn (10-11 lat)
- Renata Wietrzyńska (10 lat): II miejsce, czas: 1:32.88
- Klaudia Śliwiak (10 lat): III miejsce, czas: 1:35.96
- Eryk Kramek (10 lat): I miejsce, czas:1:30.07
- Adrianna Mendyk (11 lat): I miejsce, czas: 1:20.54
- Oskar Kalbarczyk (11 lat): II miejsce, czas: 1:23.73

50m styl motylkowy kobiet i mężczyzn (10-14 lat)

- Renata Wietrzyńska (10lat): II miejsce, czas:43.89

- Klaudia Śliwiak (10 lat): III miejsce, czas:44.07

- Eryk Kramek (10 lat): II miejsce, czas:40.62

- Adrianna Mendyk (11 lat): III miejsce, czas:37.39

- Oskar Kalbarczyk (11 lat): II miejsce, czas:37.76

.
Na koniec nasi zawodnicy wystartowali w sztafecie mieszanej 4x50m stylem zmiennym
w kategorii wiekowej 12-14 lat. Sztafeta popłynęła w składzie:

- Renata Wietrzyńska - 10 lat

- Eryk Kramek - 10 lat

- Adrianna Mendyk - 11 lat

- Oskar Kalbarczyk - 11 lat

Sztafeta Wodnika była najmłodszą sztafetą w tej konkurencji. Znowu wszyscy spisali się na piątkę zajmując 5 miejsce z czasem : 2:44.20. Nasi 10-cio i 11 latkowie zmierzyli się ze sztafetami, które w swim składzie mieli zawodników w wieku od 12 do 14 lat.
.
.

DZIECIĘCY MEETING PŁYWACKI KLUBU MKP BOBRY DĘBICA W CZARNEJ

Czarna koło Dębicy  13-06-2009

F O T O G A L E R I A

W sobotę 13 czerwca w miejscowości Czarna koło Dębicy odbyły się zawody pływackie dla dzieci do 13 roku życia.
Uczastnicy zawodów startowali w następujących kategoriach wiekowych:

- Kategoria I - 10 lat i młodsi (1999 i młodsi)

- Kategoria II - 11 lat (1998)

- Kategoria III - 12 lat (1997)

- Kategoria III - 13 lat (1996)

Głównym celem zawodów było zdobycie odznaki "Pływak Sportowy" : złotej, srebrnej
i brązowej. Ta nagroda dotyczyła Kategorii I. Zawodnicy, którzy chcieli ubiegać się o odznakę "Pływaka Sportowego" musieli startować we wszystkich sześciu konkurencjach przewidzianych dla tej grupy wiekowej.
.

Wyniki i osiągnięcia naszej piecio-osobowej reprezentacji:

.

W kategorii I - 10 lat

Renata Wietrzyńska
- I miejsce - 25m styl grzbietowy - czas: 19.90
- IV miejsce - 25m styl klasyczny - czas: 22.45
- I miejsce - 200m styl dowolny - czas: 3 : 07.50
- II miejsce - 25m styl dowolny - czas: 17.46
- I miejsce - 25m styl motylkowy - czas: 18.40
- II miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1 : 34.81
Eryk Kramek
- IV miejsce - 25m styl grzbietowy - czas: 21.12
- I miejsce - 25m styl klasyczny - czas: 20.94
- I miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2 : 55.76
- I miejsce - 25m styl dowolny - czas: 16.42
- I miejsce - 25m styl motylkowy - czas: 17.78
- I miejsce - 100m styl zmienny - czas: 1 :33.13
.

W kategorii II - 11 lat

Adrianna Mendyk
- I miejsce - 50m styl gzbietowy - czas: 38.22
- I miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 42.51
- I miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2 : 37.53
- II miejsce - 50m styl dowolny - czas: 32.75
- III miejsce - 50m styl motylkowy - czas:  37.56
- III miejsce - 200m styl zmienny - czas: 3 : 02.66

Paulina Nogaj

- IV miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 40.79

- II miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 44.99

- III miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2 : 37.98

- III miejsce - 50m styl dowolny - czas: 33.24

- II miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 37.48

- I miejsce - 200m styl zmienny - czas: 3 : 00.90

.

W kategorii III - 12 lat

Monika Nogaj

- IV miejsce - 200m styl dowolny - czas: 3 : 00.07

 

Dwoje najmłodszych reprezentantów Wodnika tj. Renata Wietrzyńska (10 lat) i Eryk Kramek (10 lat) zdobyli odznaki "Pływak Sportowy" : Eryk - srebrną ,a Renata - brązową .

Oprócz tych dwóch wyróżnień cały 5-cio osobowy zespół stanął na podium wśród najlepszych zajmując III miejsce  otrzymując BRĄZOWY  PUCHAR
-za całokształt osiągnięć.
Nasza Piąteczka z Wodnika zdobyła łącznie: 21 medali, w tym 12 złotych, 5 srebrnych
i 4 brązowe.

Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody.

.
.

OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY MŁODZIKÓW I JUNIORÓW W PŁYWANIU

Warszawa (pływalnia-50m) 5-6.06.2009

,
Wyniki z zawodów:

Mendyk Adrianna - 1998r. - trener Krzysztof Krzysztoszek

2 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:24,36
2 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:32,96
2 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 3:16,12
4 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:36,87
5 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:33,12
6 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:33,51

Gębczyk Małgorzata - 1998r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
4 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:43,35

Kozera Piotr - 1998r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
7 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:44,71
11 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:43,19
12 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:35,78

Nasiełowska Adrianna - 1997r. - trener Marcin Fokt
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:32,25
4 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:37,63

Fedorowicz Jakub - 1997r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:37,16
1 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:20,50
2 miejsce - 200m styl grzbietowy - czas: 2:46,09
6 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:19,61

Busse Sylwia - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 50m styl dowolny - czas: o:29,61
3 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:11,71
3 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:22,81
4 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:32,24
4 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:05,50

Dymon Izabella - 1996r. - trener Marcin Fokt
1 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:30,80
2 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:33,71

Fedorowicz Zuzanna - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
17 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:33,16
19 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:28,09
22 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:37,92
25 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:13,00

Nowak Paulina - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
1 miejsce - 50m styl klasyczny - czas: 0:36,03
1 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:19,13
2 miejsce - 200m styl klasyczny - czas: 2:52,70
3 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:29,69
5 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:32,52
7 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:06,47

Makowski Bartosz - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
6 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:35,24
10 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:32,30

Sulima Filip - 1996r. - trener Krzysztof Krzysztoszek
3 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:32,42
3 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:11,46
5 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:02,86
5 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:15,78

Zakrzewska Paulina - 1995r. - trener Marcin Fokt
5 miejsce - 50m styl grzbietowy - czas: 0:35,74
7 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:16,93
11 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:33,00
12 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:30,49
14 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:06,94

Kurasiewicz Patryk - 1995r. - trener Marcin Fokt
4 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:27,38
6 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:01,52
10 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:10,66

Kurasiewicz Agata - 1994r. - trener Marcin Fokt
3 miejsce - 200m styl grzbietowy - czas: 2:37,15
4 miejsce - 100m styl grzbietowy - czas: 1:15,91
4 miejsce - 100m styl klasyczny - czas: 1:21,92
8 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:30,78

Badeński Patryk - 1994r. - trener Marcin Fokt
5 miejsce - 400m styl dowolny - czas: 4:46,54
7 miejsce - 100m styl motylkowy - czas: 1:13,56
8 miejsce - 50m styl dowolny - czas: 0:27,20
8 miejsce - 200m styl dowolny - czas: 2:14,98
9 miejsce - 50m styl motylkowy - czas: 0:29,52
13 miejsce - 100m styl dowolny - czas: 1:01,23

Najlepsi zawodnicy za dwa wyniki punktowe rocznika 1996:

Paulina Nowak - 1 miejsce - 1216 punktów
Izabella Dymon - 2 miejsce - 1165 punktów
Adrianna Nasiełowska - 6 miejsce - 928 punktów
Jakub Fedorowicz - 4 miejsce - 808 punktów


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl