Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
GRUDZIEŃ-09
LISTOPAD-09
PAŹDZIERNIK-09
WRZESIEŃ-09
LIPIEC-09
CZERWIEC-09
MAJ-09
KWIECIEŃ-09
MARZEC-09
LUTY-09
STYCZEŃ-09
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LISTOPAD-09

PUCHAR  SPRINTU 2009

Puławy  29-11-2009

W Puławach 29 listopada 2009 roku odbyły się zawody pływackie o Puchar Sprintu. Klub Wodnika reprezentowali zawodnicy z roczników 1999,1998,1997,1996 i starsi.

NAJLEPSI ZAWODNICY I NAJLEPSZE WYNIKI WEDŁUG PUNKTACJI

  • Aleksandra Przybysławska – I miejsce (50 motylkowy)- pkt 566
  • Adrianna Mendyk – III miejsce (100m zmienny)- pkt 439
  • Krzysztof Głogowski – III miejsce (50m dowolny)- pkt 292
  • Jakub Fedorowicz – I miejsce (50m klasyczny)- pkt 451
  • Paulina Nowak – I miejsce (50m klasyczny)- pkt 658
  • Izabella Dymon – II miejsce (50m motylkowy)- pkt 607

Wyniki poszczególnych zawodników:

Kobiety 50m styl motylkowy:
10 lat
Renata Wietrzyńska – I miejsce, czas: 0:39:48
Klaudia Śliwiak – IIII miejsce, czas: 0:41.03
11 lat
Aleksandra Przybysławska – I miejsce, czas: 0:30.89
Adrianna Mendyk – II miejsce, czas: 0:34.09
Paulina Nogaj – III miejsce, czas: 0:35.95
12 lat
Daria Kamińska – V miejsce, czas: 0:37.21
13 lat
Izabella Dymon – I miejsce, czas: 0:30.17
Paulina Nowak – II miejsce, czas: 0:31.59
Zuzanna Fedorowicz – VIII miejsce, czas: 0:37.09
14 lat i starsi
Paulina Zakrzewska – I miejsce, czas: 0:31.93

Mężczyźni 50m styl motylkowy:
11lat
Krzysztof Głogowski – I miejsce, czas: 0:34.66
12 lat
Jakub Fedorowicz – II miejsce, czas: 0:31.10
13 lat
Bartosz Makowski – III miejsce, czas: 0:29.98
14 lat i starsi
Patryk Badeński – VIII miejsce, czas: 0:28.50
Piotr Pogoda – XX miejsce, czas: 0:29.74

Kobiety 50m styl grzbietowy:
11 lat
Adrianna Mendyk – II miejsce, czas: 0:36.51
13 lat
Izabella Dymon – II miejsce, czas: 0:33.49
Mężczyźni 50m styl grzbietowy:
13 lat
Filip Sulima – II miejsce, czas: 0:30.87
Bartosz Makowski – VI miejsce, czas: 0:33.25
Kobiety 50m styl klasycznym:
10 lat
Klaudia Śliwiak – III miejsce, czas: 0:47.40
13lat
Paulina Nowak – I miejsce, czas: 0:34.58
Mężczyźni 50m styl klasyczny:
10 lat
Eryk Kramek – II miejsce, czas: 0:46.11
11 lat
Piotr Kozera – V miejsce, czas: 0:42.80
12 lat
Jakub Fedorowicz – I miejsce, czas: 0:34.64

Kobiety 50m styl dowolny:
10 lat
Renata Wietrzyńska – II miejsce, czas: 0:35.74
11 lat
Aleksandra Przybysławska – I miejsce, czas: 0:29.27
Paulina Nogaj – IV miejsce, czas: 0:31.78
13 lat
Zuzanna Fedorowicz – VII miejsce, czas: 0:33.19
14 lat i starsi
Paulina Zakrzewska – I miejsce, czas: 0:29.15

Mężczyźni 50m styl dowolny:
11 lat
Krzysztof Głogowski – II miejsce, czas: 0:31.80
Piotr Kozera – V miejsce, czas: 0:33.17
13 lat
Bartosz Makowski – IV miejsce, czas: 0:27.11
Filip Sulima – V miejsce, czas: 0:27.51
14 lat i starsi
Patryk Badeński – VIII miejsce, czas: 0:26.12
Piotr Pogoda – VIII miejsce, czas: 0:26.12

Kobiety 100m styl zmienny:
10 lat
Renata Wietrzyńska – III miejsce, czas: 1:30.76
Klaudia Śliwiak – VI miejsce, czas: 1:35.18
11lat
Aleksandra Przybysławska – I miejsce, czas 1:13.94
Adrianna Mendyk – II miejsce, czas 1:18.63
Paulina Nogaj – V miejsce, czas: 1:21.51
12 lat
Daria Kamińska – X miejsce, czas: 1:29.34
13 lat
Paulina Nowak – I miejsce, czas: 1:10.01
Izabella Dymon – III miejsce, czas: 1:12.19
Zuzanna Fedorowicz – XIV miejsce, czas: 1:24.13
14 lat i starsi
Paulina Zakrzewska – V miejsce, czas: 1:15.75

Mężczyźni 100m styl zmienny:
10 lat
Eryk Kramek – III miejsce, czas: 1:29.38
11 lat
Krzysztof Głogowski – V miejsce, czas: 1:22.95
12 lat
Jakub Fedorowicz - III miejsce, czas: 1:11.04
13 lat
Filip Sulima – III miejsce, czas: 1:08.05
14 lat i starsi
Patryk Badeński – XI miejsce, czas: 1:08.31
Piotr Pogoda – XVI miejsce, czas: 1:10.06
.
.

ELIMINACJE ZAWODNIKÓW Z OKRĘGU WARSZAWSKO-MAZOWIECKIGO DO ZIMOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

Ożarów Mazowiecki 12/13-11- 2009

.

W połowie listopada w całej Polsce odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województw w pływaniu młodzików 12 letnich będące jednocześnie eliminacjami do do Zimowych Mistrzostw Polski 13 latków. W dniach 12-13 listopada 2009 w Ożarowie Mazowieckim odbyły się również eliminacje zawodników z okręgu warszawsko-mazowieckiego. Z piątki zawodników (rocznika 1997) Wodnika Radom – troje zakwalifikowało się do startów w styczniowych Mistrzostwach (do udziału w Zimowych MP kwalifikuje się 36 zawodników z każdego dystansu).

.
Link do nieoficjalnego zestawienia wyników

.

Wyniki poszczególnych zawodników:

KWALIFIKACJE UZYSKALI:


Jakub Fedorowicz
100m stylem klasycznym – 1:15,42 (2miejsce w zestawieniu ogólnopolskim)
200m stylem klasycznym – 2:46,39 (2m)
100m stylem zmiennym – 1:10,57 (5m)
200m stylem zmiennym – 2:35,60 (10m)

Łucja Cywka
50m stylem dowolnym – 0:30,64 (35m)
100m stylem dowolnym – 1:06,14 (18m)
50m stylem motylkowym – 0:33,37 (15m)
100m stylem motylkowym – 1:17,51 (18m)

Adrianna Nasiełowska
50m stylem dowolnym – 0:28,98 (2m)
50m stylem motylkowym – 0:30,89 (1m)
100m stylem motylkowym – 1:11,66 (3m)
100m stylem zmiennym – 1:14,70 (12m)
BEZ KWALIFIKACJI:

Daria Kamińska
400m stylem dowolnym – 5:26,20
100m stylem klasycznym – 1:34,13
200m stylem klasycznym – 3:13,64

Monika Nogaj
50m stylem dowolnym – 0:34,20
50m stylem motylkowym – 0:39,26
100m stylem zmiennym – 1:28,12


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl