Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
GRUDZIEŃ 2010
LISTOPAD 2010
PAZDZIERNIK
WRZESIEŃ
KWIECIEŃ-10
MARZEC-10
STYCZEŃ-10
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


KWIECIEŃ-10

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTW W PŁYWANIU MŁODZIKÓW 12-letnich

Żyrardów 20/21-04-2010

W zawodach uczestniczyło 17 klubów, z których Wodnik-Radom dzięki naszym zawodniczkom i zawodnikom uplasował się na I miejscu w klasyfikacji medalowej.
Statystyka medalowa ze wszystkich konkurencji kobiet i mężczyzn

1. MKS Wodnik Radom: 8 złotych medali, 4 srebrne i 4 brązowe medale; łączne zdobytych 16 medali
2.UKS Skalar Warszawa: 5 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe medale;
łączne zdobytych 11 medali
3.UKS Pirania Targówek: 5 złotych medali, 1 srebrny i 1 brązowy medal;
łączne zdobytych 7 medali
4.UKS Ostrobramska:3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy medal;
łączne zdobytych 6 medali
5.UKS VICTORIA Józefów: 2 złote medale, 1 srebrny i 2 brązowe medale;
łączne zdobytych 6 medali
6.PUKS Płońsk: 2 złote medale i 1 brązowy;łączne 3 medale
7.UKS Wilanowia: 1 złoty medal, 4 srebrne i 3 brązowe;łączne 8 medali
8.UKS Rekin Ursynów: 1 złoty medal, 4 srebrne i 2 brązowe;łączne 7 medali
9.MKS POLONIA Warszawa: 1 złoty medal, 2 srebrne i 1 brązowy;łączne 4 medale
10.GOSIR Piaseczno: 1 złoty medal, 2 srebrne i 1 brązowy;łączne 4 medale

Najlepsi zawodnicy wg konkurencji

1. Aleksandra Przybyslawska
I miejsce - 50m styl motylkowy, czas: 31.54
I miejsce - 100m styl dowolny, czas: 1:04.82
I miejsce - 200m styl zmienny, czas: 2:40.73
I miejsce - 200m styl dowolny, czas: 2:19.92
I miejsce - 50m styl dowolny, czas: 29.89
2. Małgorzata Gębczyk
II miejsce - 100m styl klasyczny, czas: 1:27.26
III miejsce - 200m styl klsyczny, czas: 3:07.02
3. Adrianna Mendyk
III miejsce - 100m styl zmienny, czas: 1:16.76
II miejsce - 200m styl klasyczny, czas: 3:06.23
4. Paulina Nogaj
III miejsce - 400m styl dowolny, czas: 5:09.76
II miejsce - 100m styl dowolny, czas: 1:06.29
II miejsce - 200m styl zmienny, czas: 2:45.29
5. Piotr Kozera
III miejsce - 100m styl klasyczny, czas: 1:28.24

Sztafeta kobiet 12 lat 4X100m styl zmienny
w składzie: Adrianna Mendyk,Małgorzata Gębczyk,Aleksandra Przybysławska, Paulina Nogaj,
-I miejsce czas: 5:08.64
Sztafeta mieszana 4x50m styl dowolny w składzie: Krzysztof Głogowski, Adrianna Mendyk, Piotr Kozera, Aleksandra Przybysławska
-I miejsce czas: 2:04.32

Sztafeta kobiet 12 lat 4X100m styl dowolny w składzie: Adrianna Mendyk,Małgorzata Gębczyk, Paulina Nogaj, Aleksandra Przybysławska
-I miejsce czas: 4:33.07

Sztafeta mieszana 4x50m styl dowolny w składzie: Adrian Godziewski, Małgorzata Gębczyk, Mikołaj Szpak, Paulina Nogaj
VI miejsce czas: 2:08.51

Medale zdobyte przez poszczególnych zawodników Wodnika

ZŁOTE MEDALE DZIEWCZĄT 12 lat
- 50m dowolny (29.89) - Aleksandra Przybysławska
- 100m dowolny (1:04.82) - Aleksandra Przybysławska
- 200m dowolny (2:19.92) - Aleksandra Przybysławska
- 50m motylkowy (31.54) - Aleksandra Przybysławska
- 200m zmienny (2:40.73) - Aleksandra Przybysławska
Sztafeta dziewcząt 12 lat 4x100m dowolny (4:33.07)
Sztafeta dziewcząt 12 lat 4x100m zmienny (5:08.64)
SREBRNE MEDALE DZIEWCZĄT 12 LAT
- 100m dowolny (1:06.29) - Paulina Nogaj
- 100m klasyczny (1:27.26) - Małgorzata Gębczyk
- 200m klasyczny (3:06.23) - Adrianna Mandyk
- 200m zmienny (2:45.29) - Paulina Nogaj
BRĄZOWE MEDALE DZIEWCZĄT 12 LAT
- 400m dowolny (5:09.76) - Paulina Nogaj
- 200m klasyczny (3:07.02) - Małgorzata Gębczyk
- 100m zmienny (1:16.76) - Adrianna Mandyk
BRĄZOWE MEDALE CHŁOPCÓW 12 LAT
- 100m klasyczny (1:28.24) - Piotr Kozera

MULTIMEDALIŚCI

1.Aleksandra Przybysławska - II miejsce (5 złotych medalI)
2.Paulina Nogaj - XV miejsce (2 srebrne i 1 brązowy)
3.Małgorzata Gębczyk - XVII miejsce (1 srebrny i 1 brązowy)
4.Adrianna Mendyk - XVIII miejsce (1 srebrny i 1 brązowy)

Najlepsza zawodniczka wśród 111 startujących dziewcząt rocznika 1998

- 1 miejsce - Aleksandra Przybysławska
- 5 miejsce - Palina Nogaj
- 7 miejsce - Adrianna Mandyk
- 15 miejsce - Małgorzata Gębczyk

Najlepszy zawodnik wśród 111 startujących chłopców rocznika 1998

- 22 miejsce - Adrian Godziewski
- 25 miejsce - Piotr Kozera
- 36 miejsce - Krzysztof Głogowski
- 68 miejsce - Mikołaj Szpak

Najlepsze wyniki wg punktów

1.Aleksandra Przybysławska 1 miejsce-200m dowolny (2:19.92)-534 punkty
2.Paulina Nogaj 3 miejsce-100m dowolny (1:06.29)-488 punktów
3.Adrianna Mandyk 7 miejsce-100m zmienny (1:16.76)-462 punkty


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl