Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
GRUDZIEŃ
LISTOPAD
PAZDZIERNIK
CZERWIEC
MAJ
KWIECIEŃ
MARZEC
LUTY
STYCZEŃ
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


STYCZEŃ

LEGIONOWO 16-01-2011

.

.

WYNIKI

.
Zawodnicy trenowani przez Marcina Fokta oraz Krzysztofa Krzysztoszka znakomicie spisali się na pierwszych w tym roku zawodach XIII Grand Prix Legionowa, które zostaly rozegrane w dniu 16.01.2011.
Zawodnicy Wodnika i Victorii zdobyli w sumie 19 medali, w tym 10 zlotych.
W wielu wystepach uzyskali bardzo dobre wyniki, często poprawiajac rekordy zyciowe, co jest bardzo optymistycznym znakiem w tej fazie przygotowan do najwazniejszych startow.
W koncowej klasyfikacji zawodow w swoich kategoriach wiekowych:
 
9 lat i mlodsi:
Aleksandra Bednarczyk- 2 miejsce
 
12-13 lat:
Adrianna Mendyk – 1 miejsce
Paulina Nogaj - 2 miejsce
Adrian Goździewski - 3 miejsce
 
14-15 lat:
Jakub Fedorowicz - 1 miejsce
Bartosz Makowski – 2 miejsce
Wśród medalistow znalezli się:
Adrianna Mendyk – 1 miejsce na 100 m grzbietowy (1:13.13), 1 miejsce na 100 m zmiennym (1:12.42),
Paulina Nogaj -1 miejsce na 100 m dowolny (1:04.34), 2 miejsce na na 100 zmienny (1:13.16)
Sylwia Busse – 1 miejsce na 100 m motylkowym (1:11.59)
Aleksandra Bednarczyk – 2 miejsce na 50 m klasyczny (50.41)
Małgorzata Gębczyk – 2 miejsce na 100 m klasyczny (1:23.76), 3 miejsce na 100 grzbietowym (1:17.26)
Zuzanna Fedorowicz – 3 miejsce na 100 m grzbietowym (1:17.67)
Bartosz Makowski – 1 miejsce na 100 m dowolny (1:00.23), 1 miejsce na 100 m moitylkowym (1:04.76)
Jakub Fedorowicz – 1 miejsce na 100 m klasyczny (1:10.80), 1 miejsce na 100 m zmiennym (1:08.36)
Adrian Goździewski – 1 miejsce na 50 m motylkowym (31.89), 3 miejsce na 100 m dowolny (1:04.20)
Piotr Kozera – 1 miejsce na 100 m zmiennym (1:13.93)
Krzysztof Głogowski – 2 miejsce na 50 m motylkowym (32.32), 3 miejsce na 100 m grzbietowym (1:16.57)
Łukasz Gębczyk – 3 miejsce na 50 m motylkowym (40.26)

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl