Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
GRUDZIEŃ
LISTOPAD
PADZIERNIK
LIPIEC
CZERWIEC
MAJ
KWIECIEŃ
MARZEC
LUTY
STYCZEŃ
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


MARZEC

Miedzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 lat Ostrowiec Świetokrzyski 24-25.03.2012

.

.

FOTOGALERIA

.
W dniach 24-05.03.2012 na basenie w Ostrowcu Świetokrzyskim odbyła sie pierwsza runda Miedzywojewódzkich Druzynowych  Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat.  Zawodnicy trenowani przez Marcina Fokta uzyskali barzo dobre wyniki prezentowane poniżej:



Renata Wietrzyńska
2 miejsce - 100 m klasyczny  1:27.59
5 miejsce - 400 m dowolny    5:17.20 
2 miejsce - 100 m dowolny    1:06.93
3 miejsce - 200 m zmienny    2:47.70

Klaudia Śliwiak
1 miejsce - 100 m motylkowy 1:17.66 
8 miejsce 400 m dowolny 5:26.72
2 miejsce 200 m klasyczny 3:04.55
2 miejsce 200 m zmienny 2:44.43 
 
Eryk Kramek
2 miejsce - 100 m klasyczny  1:19.94 
4 miejsce - 400 m dowolny    5:02.31 
2 miejsce - 200 m klasyczny  2:56.30
4 miejsce - 200 m zmienny    2:38.46 
.
.
Mistrzostwa Polski 14 i 15 latków Olsztyn i Gorzów Wielkopolski
9-11.03.2012
.
Zwycięska sztafeta
.
Łącznie 11  medali (4 złote, 4 srebrne, 3 brązowe) zdobyli zawodnicy reprezentujący Publiczne Gimnazjum nr 10 oraz  klub  MKS Wodnik Radom trenowani przez trenera Krzysztofa Krzysztoszka na odbywajacych sie w dniach 9-11.03.2012 Zimowych Mistrzostwach Polski 14 latków (Olsztyn) i 15 latkow (Gorzów Wielkopolski).

Gorzów Wielkopolski 15 latkowie

Jakub Fedorowicz
  50 m stylem klasycznym -  00:29,88 - złoty medal
100 m stylem klasycznym - 01:05,45 - złoty medal
200 m stylem klasycznym - 02:23,80 - srebrny medal
.
Olsztyn 14 latkowie

Adrianna Mendyk
400 m stylem zmiennym - 05:09,24 - złoty medal
200 m stylem zmiennym - 02:27,70 - brązowy medal
100 m stylem zmiennym - 01:07,87 - srebrny medal


Aleksandra Przybyslawska 
 50 m stylem dowolnym    00:27,70 - brązowy medal
100 m stylem motylkowym 01:10,69 - 10 miejsce
50 m stylem motylkowym - 00:30,00 - 6 miejsce
100 m stylem zmiennym - 01:02,89 -  14 miejsce

Paulina Nogaj
400 m stylem zmiennym - 05:12,52 - brązowy medal
50 m stylem motylkowym - 00:29,99 - 5 miejsce
200 m stylem zmiennym - 02:27,93 - 4 miejsce
100 m stylem zmiennym - 01:01,33 - 7 miejsce
100 m stylem zmiennym - 01:10,91 - 7 miejsce

Magdalena Sońta
50 m stylem dowolnym - 00:29,67 - 38 miejsce
50 m stylem klasycznym - 00:37,01 - 22 miejsce
200 m stylem klasycznym - 02:53,84 - 24 miejsce
100 m stylem dowolnym -  01:06,11 - 43 miejsce
100 m stylem klasycznym - 01:21,81 - 24 miejsce

Małgorzata Gębczyk
50 m stylem klasycznym - 00:38,02 - 28 miejsce
100 m stylem klasycznym - 1:23,59 - 31 miejsce

 Adrian Goździewski
100 m stylem motylkowym - 01:04,06 - 12 miejsce
50 m stylem motylkowym - 00:29,17 - 17 miejsce
200 m stylem motylkowym - 02:30,23 - 16 miejsce
50 m stylem dowolnym - 00:27,56 - 39 miejsce
100 m stylem dowolnym - 01:03,84 - 71 miejsce


Piotr Kozera
50 m stylem motylkowym - 00:28,25 - 11 miejsce
50 m stylem grzbietowym - 00:30,32 - 15 miejsce
100 m stylem grzbietowym - 01:06,67 - 14 miejsce
100 m stylem zmiennym - 01:08,41 - 19 miejsce
50 m stylem dowolnym - 00:27,01 - 31 miejsce



Krzysztof Głogowski
50 m stylem motylkowym - 00:28,44 - 12 miejsce
50 m stylem grzbietowym - 00:33,27- 33 miejsce
100 m stylem dowolnym - 01:00,02 - 31 miejsce
50 m stylem dowolnym - 00:27,17 - 28 miejsce
100 m stylem motylkowym - 01:07,62 - 25 miejsce




Sztafeta w sładzie:
Aleksandra Przybysławska, Magdalena Sońta, Adrianna Mendyk, Paulina Nogaj:
4 x 200 m stylem dowolnym - 09:08,15 - srebrny medal
4 x 100 m stylem dowolnym - 04:06,96 - złoty medal
4 x 100 m stylem zmiennym - 04:34,92 - srebrny medal
.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl