Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
GRUDZIEŃ
LISTOPAD
PADZIERNIK
LIPIEC
CZERWIEC
MAJ
KWIECIEŃ
MARZEC
LUTY
STYCZEŃ
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LIPIEC

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w pływaniu Szczecin 06-08.07.2012

.

.
.

F O T O G A L E R I A

.
Na zawodach w Szczecinie Klub MKS Wodnik reprezentowany był przez:
Małgorzatę Gębczyk,
Pauline Nogaj,
Adriannę Mendyk,
Aleksandre Przybysławską,
Małgorzatę Sońtę,
Krzysztofa Głogowskiego,
Adriana Gożdziewskiego,
Piotra Kozere.
.
Wyniki:
.
4 x 100m dowolny kobiet
1. WODNIK RADOM Wodnik Radom MKS 4:09.76
SONTA MAGDALENA +0,76 30.23 1:03.54
PRZYBYSLAWSKA ALEKSANDRA +0,64 28.65 1:02.62
MENDYK Adrianna SO +0,44 30.16 1:03.59
NOGAJ PAULINA +0,63 29.07 1:00.01
.
4 x 100m zmienny kobiet
1. WODNIK RADOM Wodnik Radom MKS 4:34.56
Rekord Polski 14 lat
MENDYK Adrianna SO +0,72 33.71 1:09.27
SONTA MAGDALENA +0,48 36.89 1:20.38
NOGAJ PAULINA +0,72 29.33 1:03.69
PRZYBYSLAWSKA ALEKSANDRA +0,52 28.81 1:01.22
.
.
REKORDOWA SZTAFETA RELACJA VIDEO TOR 5
.
.
Małgorzata Gębczyk
33 - 50m klasyczny - 0:39,57
19 - 200m klasyczny - 2:59,68 - FINAŁ B
32 - 100m dowolny - 1:06,17
25 - 100m klasyczny - 1:24,95

Paulina Nogaj
2 - 100m motylkowy - 1:04,92 FINAŁ A
1 - 400m zmienny - 5:16.58 FINAŁ A
1 - 50m motylkowy - 0:29,37 FINAŁ A
2 - 200m zmienny - 2:27.98 FINAŁ A
2 - 100m dowolny - 1:00,36 FINAŁ A
.
Adrianna Mendyk
2 - 400m zmienny - 5:16.66 FINAŁ A
6 - 50m motylkowy - 0:30,67 FINAŁ A
4 - 200m zmienny - 2:30.69 FINAŁ A
4 - 100m grzbietowy - 1:08.95 FINAŁ A
.
Aleksandra Przybysławska
5 - 50m dowolny - 0:28,37 FINAŁ A
11 - 50m motylkowy - 0:30,98 FINAŁ B
.
Magdalena Sońta
13 - 50m dowolny - 0:29,10 FINAŁ B
12 - 50m klasyczny - 0:35,82 FINAŁ B
12 - 200m klasyczny - 2:51,57 FINAŁ B
27 - 100m dowolny - 1:05,22
19 - 100m klasyczny - 1:23,24 FINAŁ B
.
Krzysztof Głogowski
36 - 50m dowolny - 0:27,52
26 - 100m motylkowy - 1:07,76
14 - 200m zmienny - 2;29,56 FINAŁ B
27 - 100m dowolny - 1:00,16
.
Adrian Gożdziewski
22 - 100m motylkowy - 1:07,34
21 - 50m motylkowy - 0:29,32
58 - 100m dowolny - 1:02,71
.
Piotr Kozera
31 - 50m dowolny - 0:27,36
14 - 100m motylkowy - 1:04,66 FINAŁ B
11 - 50m motylkowy - 0:28,05 FINAŁ B
14 - 50m grzbietowy - 0:31,03 FINAŁ B
9 - 100m grzbietowy - 1;06,55 FINAŁ A

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl