Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI I EDYCJI/08

Wyniki pierwszej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych

25-11-2008 r.

Dziewczęta klasy 1-2 (2000-2001) styl dowolny 25m

1. Boduła Aleksandra  psp 3    
2. Klochowicz Emilia  psp 1                
3. Pisarska Wiktoria  psp 1               
4. Mosiołek Jola  psp 6                     
5. Wiewcław Natalia psp 3
6. Kwiecień Iga psp 34
7. Sandra Mazurkiewicz psp 3
8. Świątek Julia 1 sopł
9. Palińska Anna 1 sopl
10.Kozik Julia psp1
11.Kowalczyk Marzena psp 2
12.Margiel Ola psp 34
13.Marszałek Magda psp 6
14.Furdal Ania psp 34
15.Gajda Martyna psp 34
16.Chodyń Nina psp 1
17.Nina Danin psp 14
18.Żłobecka Marysia psp 6
19.Zabiela Natalia psp 3
21.Karolina Banysz sk.14
22.Romanowska Wiktoria psp 6
23.Brylant Ola psp 6

czas 00:21,90
czas 00:23,02
czas 00:29,52
czas 00:30,30
czas 00:31,19
czas 00:33,30
czas 00:34,08
czas 00:35,66
czas 00:36:23
czas 00:36,48
czas 00:36,96
czas 00:37,19
czas 00:41,09
czas 00:43,76
czas 00:44,12
czas 00:47,54
czas 00:48,25
czas 00:50,18
czas 00:51,81
czas 00:54,19
czas 00:57,20
czas 1:11,10

Chłopcy klasy 1-2 (2000-2001) styl dowolny  25 m

1. Sałuda Filip spol
2. Szpak Kacper psp 34
3. Kłos Jan psp spol
4. Kidacki Michał psp 1
5. Nowakowski Piotr psp 14
6. Ścibor Adam psp 14
7. Kencel Maciej psp 3
8.Nowosadko Adrian psp 6
9.Sikora Antek psp 3
10.Rosmanski Kacper psp spol
11.Baran Filip psp
12.Bińkowski Mateusz spol
13.Wietniewski Antoś psp 6
14.Rudnicki Igor psp 34
15.Janduła Mateusz psp1
16.Bogodziński Kewin psp 6
17.Cholewiński Marcel psp 6
18.Burchard Wiktor psp 3
19.Grabowski Krzysztof psp34
20.Kuleta Kornel psp 2
21.Łukowski Radek psp 6
22.Jemiołek Michał psp 2
czas 00:25,35
czas 00:26,35
czas 00:26,69
czas 00:26,83
czas 00:27,01
czas 00:27,04
czas 00:31,09
czas 00:31,18
czas 00:31,64
czas 00:33,13
czas 00:34,09
czas 00:35,69
czas 00:35,76
czas 00:36,09
czas 00:36,28
czas 00:38,45
czas:00:39,03
czas 00:41,86
czas 00:43,41
czas 00:47,08
czas 00:47,24
czas 00:50,17

Dziewczęta klasy 3-4 (1999-1998) styl dowolny 25 m

1. Mendyk Ada psp 14
2. Nogaj Paulina psp 34
3. Gębczyk Małgosia psp 6
4. Wietrzyńska Renata psp 9
5. Śliwiak Klaudia psp 3
6. Strojna Ola psp14
7. Ludwicka Maja psp 34
8. Pawlak Karolina psp 21
9. Nowak Sandra spol
10. Brzózy Weronikapsp3
11.Pawłowska Ula psp3
12.Bromberg Nadzieja spol
13.Stachowicz Agnieszka psp1
14.Dąbek Marcelina psp 34
15.Pastuszka Ola psp 34
16.Mroczewk Wiktoria psp 2
17.Tyczyńska Zuzanna psp6
18.Kowalska Magda psp2
19.Eigenfeld Kamila psp21
20.Pogoda Julia psp3
21.Kozera Wiktoria psp 3
22.Dziurzyńska Olga psp1
23.Kowalczyk Iga psp1
24.Machowska Klaudia psp6
25.Patrycja Barankiewicz spol
26.Szubińska Anna psp21
27.Kwiecień Weronika psp1
28.kowalska Julia psp21
czas 00:15,02
czas 00:15,65
czas 00:16,14
czas 00:17,29
czas 00:19,18
czas 00:19,43
czas 00:20,14
czas 00:22,76
czas 00:23,62
czas 00:23,86
czas 00:24,08
czas 00:24,44
czas 00:25,09
czas 00:25,99
czas 00:26,00
czas 00:26,55
czas 00:26,62
czas 00:27,75
czas 00:27,83
czas 00:28,54
czas 00:29,86
czas 00:30,22
czas 00:30,88
czas 00:31,36
czas 00:33,27
czas 00:36,08
czas 00:37,54
czas 00:41,35

Chłopcy klasy 3-4 (1999-1998) styl dowolny 25 m

1. Kalbarczyk Oskar psp6
2. Kozera Piotr psp6
3. Szpak Mikołaj psp34
4. Wisniewski Kamil psp 34
5. Kramek Eryk psp 33
6. Gożdziewski Adrian psp 2
7. Syta Paweł psp 21
8. Czaja Emil psp 1
9. Olender Kacper psp 14
10. Narożnik Michał psp 3
11.Bobczyński Mikołaj psp 14
12.Chłopecki Aleksander psp 34
13.Leszczyński Jakub spol
14.Zając Konrad psp1
15.Gołebiowski Cezary psp1
16.Kruszyński Adrian psp 3
17.Kacprzyk Krzysztof psp 34
18.Bąk Bartek psp 2
19.Solecki Mateusz psp 1
20.Warelis Maciej spol
21.Kiraga Kacper psp3
22.Pernet Michał psp6
23.Sąpor Damian psp21
24.Marszałek Kuba psp6
25.Cabaj Krzysztof psp 2
26.Banasik Wojciech psp3
27.Rostkowski Kamil psp 21
28.Świtek Bartek psp21
29.Góralczyk M ateusz psp1
30.Dobrzański Jan psp34
31.Toczański Adrian psp21
czas 00:15,58
czas 00:16,78
czas 00:17,68
czas 00:17,77
czas 00:18,77
czas 00:19,38
czas 00:20,73
czas 00:20,84
czas 00:21,51
czas 00:21,53
czas 00:21,82
czas 00:23,11
czas 00:24,15
czas 00:24,28
czas 00:24,78
czas 00:25,63
czas 00:26,27
czas 00:26,36
czas 00:26,67
czas 00:27,11
czas 00:27,36
czas 00:28,19
czas 00:29,17
czas 00:29,68
czas 00:30,35
czas 00:32,26
czas 00:32,94
czas 00:33,14
czas 00:33,18
czas 00:36,06
czas 00:37,08

Dziewczęta klasy 5-6 (1996-1997) styl dowolny 25m

1. Nowak Paulina psp 21
2. Dymon Izabella psp3
3. Nasiełowska Adrianna psp3
4. Fedorowicz Zuzanna psp 6
5. Cywka Łucja psp 6
6. Busse Sylwia psp 21
7. Mendyk Aleksandra psp 14
8. Muc Joanna psp 34
9. Kondej Kamila psp 1
10.Nogaj Monika psp34
11.Molga Zuzanna psp 34
12.Królińska Anna psp 3
13.Kultys Agnieszka spoleczne
14.Bielik Angelika psp2
15.Tutkowska Dominika psp 33
16.Mnich Magdalena psp 6
17.Klich Alicja psp 1
18.Sikorska Karolina psp1
19.Buczyńska Ola psp 14
20.Życka Katarzyna psp 1
21.Milcarz Kinga psp1
22.Bocheńska Kinga psp 14
23.Sadal Ola psp 6
24.Brzyska Ola psp 1
25.Brzeska Zuzanna społ
26.Kultys Alicja społ
27.Burzyńska Natalia psp2

czas 00:13,53
czas 00:14,24
czas 00:14,54
czas 00:14,66
czas 00:14,69
czas 00:14,69
czas 00:15,35
czas 00:16,66
czas 00:17,07
czas 00:17,35
czas 00:18,24
czas 00:18,26
czas 00:18,69
czas 00:20,11
czas 00:20,22
czas 00:20,53
czas 00:20,56
czas 00:20,56
czas 00:21,14
czas 00:21,56
czas 00:21,56
czas 00:22,46
czas 00:22,57
czas 00:23,16
czas 00:24,46
czas 00:25,66
czas 00:26,70

Chłopcy klasy 5-6 (1996-1997) styl dowolny 25m

1. Makowski Bartosz psp21
2. Sulima Filip psp1
3. Fedorowicz Jakub psp6
4. Wąski Piotr psp1
5. Dobrzański Maciej psp21
6. Kaźmierczak Alek psp1
7. Tokas Grzegorz psp34
8. Cieślak Michał społ
9. Nowak Michał psp 14
10.Wtorkiewicz Dariusz społ
11.Lange Alekander psp2
12.Łepecki Dominik psp 34
13.Gołebiewski Filip psp6
14.Kleczaj Filip psp 6
15.Krawczyk Kacper psp3
16.Dziurzyński Patryk psp1
17.Gębczyk Piotr psp6
18.Miłkowski Piotr psp3
19.Płaskociński Dominik społ
20.Skotwiński Bartek psp6
21.Tomczyk Mikołaj psp2
22.Dybas Jan psp340
23.Paszkowski Konrad psp21
24.Jaskulski Kacper psp14
25.Siczek Norbert psp 3
26.Żuchowski Mikołaj psp3
27.Ziółek Rafał psp21
28.Bargiel Dawid psp2

czas 00:13,13
czas 00:13,61
czas 00:14,33
czas 00:15,63
czas 00:15,78
czas 00:16,10
czas 00:17,01
czas 00:17,28
czas 00:18,08
czas 00:18,27
czas 00:18,37
czas 00:18,43
czas 00:18,60
czas 00:18,69
czas 00:19,09
czas 00:19,26
czas 00:19,31
czas 00:19,48
czas 00:20,34
czas 00:20,35
czas 00:20,57
czas 00:22,38
czas 00:23,08
czas 00:23,37
czas 00:25,45
czas 00:27,84
czas 00:28,65
czas 00:32,18

Sztafety  4 x 25m  dowolny

1. PSP 21
2. PSP 6
3. PSP 3
4. PSP 1
5. PSP 34
6. PSP 14
7. SPOŁECZNA

8. PSP 2

czs 00:59,98
czas 1:03,09
czas 1:07,75
czas 1:08,76
czas 1:11,97
czas 1:15,59
czas 1:19,
62
czas 1:31,84


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl