Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI II EDYCJI/08

Wyniki drugiej edycji Radomskiej Ligi Skół Podstawowych

02-12-2008 r.

F O T O G A L E R I A

Dziewczęta 25m grzbiet  kl. 1-2 (2000-2001)
.

Imię i  nazwisko

Szkoła

Czas

1

BODUŁA ALEKSANDRA

PSP

3

00:24,26

2

KLOCHOWICZ EMILIA

SPOŁ

00:26,47

3

SMORĄGIEWICZ SARA

PSP

17

00:27,74

4

WIĘCŁAW NATALIA

PSP

3

00:29,88

5

PISARSKA WIKTORIA

PSP

1

00:31,94

6

KWIECIEŃ IGA

PSP

34

00:34,13

7

KOZIK JULIA

PSP

1

00:34,36

8

ŚWIĄTEK JULIA

SPOŁ

00:35,71

9

MAZURKIEWICZ SANDRA

PSP

3

00:35,95

10

PALIŃSKA ANNA

SPOŁ

00:38,45

11

GAJDA MARTYNA

PSP

34

00:38,77

12

MARSZAŁEK MAGDA

PSP

6

00:38,94

13

IWAŃSKA ALEKSANDRA

SPOŁ

00:40,00

14

CHODYŃ NINA

PSP

1

00:41,01

15

ZAMIELA NATALIA

PSP

3

00:42,16

16

KOWALCZYK MARLENA

PSP

2

00:42,65

17

FURDAL ANNA

PSP

34

00:42,86

18

DANISZ NINA

PSP

14

00:47,86

19

BRYLANT OLA

PSP

6

01:03,41

20

ROMANOWSKA WIKTORIA

PSP

6

02:02,79

.
Chłopcy 25m grzbiet kl. 1-2 (2000-2001)
.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

WARMIAK TYMOTEUSZ

PSP

14

00:23,68

2

KOCHANOWSKI ANTONI

PSP

14

00:25,07

3

SAŁUDA FILIP

SPOŁ

00:26,82

4

KENCEL MACIEJ

PSP

3

00:27,93

5

SIKORA ANTONI

PSP

3

00:28,15

6

RUDNICKI IGOR

PSP

34

00:30,09

7

KIDACKI MICHAŁ

PSP

1

00:30,44

8

SZPAK KACPER

PSP

34

00:30,78

9

NOWAKOWSKI PIOTR

PSP

14

00:31,11

10

KŁOS JAN

SPOŁ

00:33,44

11

ŚCIBOR ADAM

PSP

14

00:35,31

12

BIŃKOWSKI MATEUSZ

SPOŁ

00:36,16

13

ŁOCHOWSKI RADOSŁAW

PSP

6

00:38,95

14

ROSMAŃSKI KACPER

SPOŁ

00:40,19

15

DZIEŚLIWSKI ALEK

PSP

2

00:40,68

16

BARAN FILIP

PSP

3

00:41,72

17

CHOLEWIŃSKI MARCEL

PSP

6

00:41,98

18

KWIETNIEWSKI ANTONI

PSP

6

00:44,31

19

NOWOSADKO ADRIAN

PSP

6

00:46,23

20

POGODZIŃSKI KEWIN

PSP

6

00:46,72

21

DOBRZAŃSKI JAN

PSP

34

00:47,88

22

BURCHARD WIKTOR

PSP

3

00:59,94

.
Dziewczęta 25m grzbiet kl.3-4 (1998-1999)
.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

MENDYK ADA

PSP

14

00:17,90

2

GĘBCZYK MAŁGOSIA

PSP

6

00:19,11

3

NOGAJ PAULINA

PSP

34

00:19,26

4

WIETRZYŃSKA RENATA

PSP

9

00:21,84

5

PAWŁOWSKA URSZULA

PSP

3

00:22,14

6

STROJNA OLGA

PSP

14

00:22,55

7

ŚLIWIAK KLAUDIA

PSP

3

00:23,18

8

LUDWICKA MAJA

PSP

34

00:24,84

9

NOWAK SANDRA

SPOŁ

00:25,78

10

BRZUZY WERONIKA

PSP

3

00:26,19

11

TYCZYŃSKA ZUZIA

PSP

6

00:26,75

12

STACHOWICZ AGNIESZKA

PSP

1

00:26,79

13

FUS NEL

SPOŁ

00:27,45

14

MROCZEK WIKTORIA

PSP

2

00:27,56

15

POGODA JULIA

PSP

3

00:27,86

16

BROMBERG NADZIEJA

SPOŁ

00:27,95

17

WAWER NATALIA

SPOŁ

00:28,14

18

KOZERA WIKTORIA

PSP

3

00:28,27

19

DĄBEK MARCELINA

PSP

34

00:28,51

20

PASTUSZKO ALEKSANDRA

PSP

34

00:28,68

21

MACHOWSKA KLAUDIA

PSP

6

00:28,78

22

KOWALCZYK IGA

PSP

1

00:29,23

23

DZIURZYŃSKA OLGA

PSP

1

00:30,85

24

KOWALSKA MAGDA

PSP

2

00:32,02

25

KWIECIEŃ WERONIKA

PSP

1

00:38,08

26

TARCZYŃSKA ELIZA

PSP

21

01:38,85

.
Chłopcy 25m grzbiet kl.3-4 (1998-1999)
.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

KALBARCZYK OSKAR

PSP

6

00:18,55

2

GOŹDZIEWSKI ADRIAN

PSP

2

00:20,37

3

KOZERA PIOTR

PSP

6

00:20,93

4

SZPAK MIKOŁAJ

PSP

34

00:21,15

5

WIŚNIEWSKI KAMIL

PSP

34

00:21,31

6

NAROŻNIK MICHAŁ

PSP

3

00:21,93

7

KRAMEK ERYK

PSP

33

00:22,28

8

SYTA PAWEŁ

PSP

21

00:23,45

9

CZAJKA EMIL

PSP

1

00:23,65

10

PIETRZYKOWSKI JAN

PSP

21

00:23,81

11

OLENDER KACPER

PSP

14

00:24,54

12

ŁEPECKI ALEKSANDER

PSP

34

00:24,76

13

POPCZYŃSKI MIKOŁAJ

PSP

14

00:26,84

14

KACPRZYK KRZYSZTOF

PSP

34

00:27,35

15

GRUSZCZYŃSKI ADRIAN

PSP

3

00:27,44

16

PERNET MICHAŁ

PSP

6

00:27,49

17

KIRAGA KACPER

PSP

3

00:27,79

18

GOŁĘBIOWSKI CZAREK

PSP

1

00:27,96

19

GÓRALCZYK MATEUSZ

PSP

1

00:27,96

20

LESZCZYŃSKI JAKUB

SPOŁ

00:28,20

21

MARSZAŁEK JAKUB

PSP

6

00:28,78

22

BANASIK WOJCIECH

PSP

3

00:30,55

23

DECKA ŁUKASZ

PSP

2

00:30,93

24

SOLECKI MATEUSZ

PSP

1

00:31,32

25

MAKOWSKI MIKOŁAJ

SPOŁ

00:31,66

26

SĄPOR DAMIAN

PSP

21

00:34,59

27

BIELICKI MATEUSZ

PSP

2

00:34,87

28

WARELIS MACIEJ

SPOŁ

00:37,15

29

KOWALSKI ERNEST

PSP

1

00:38,10

30

ROSTKOWSKI KAMIL

PSP

21

00:40,01

31

BĄK BARTEK

PSP

2

00:40,94

32

PISKORZ SZYMON

PSP

21

01:08,74

.
Dziewczęta 25m grzbiet  kl.5-6 (1997-1996)
.

Imię, i nazwisko

Szkoła

Czas

1

DYMON IZA

PSP

3

00:16,31

2

NASIEŁOWSKA ADA

PSP

3

00:16,32

3

NOWAK PAULINA

PSP

21

00:16,96

4

CYWKA ŁUCJA

PSP

6

00:17,19

5

FEDOROWICZ ZUZANNA

PSP

6

00:18,14

6

BUSSE SYLWIA

PSP

21

00:18,35

7

MENDYK OLA

PSP

14

00:18,81

8

NOGAJ MONIKA

PSP

34

00:20,13

9

MUC JOANNA

PSP

34

00:20,94

10

KONDEJ KAMILA

PSP

1

00:21,13

11

KAMIŃSKA SYLWIA

PSP

3

00:21,83

12

BIELIK ANGELIKA

PSP

2

00:22,08

13

DUDKOWSKA DOMINIKA

PSP

34

00:22,08

14

KULIŃSKA ANNA

PSP

3

00:22,51

15

MILCARZ KINGA

PSP

1

00:22,67

16

BRZESKA ZUZANNA

SPOŁ

00:23,18

17

MNICH MAGDA

PSP

6

00:23,34

18

BOCHEŃSKA INGA

PSP

14

00:23,56

19

KULTYS AGNIESZKA

SPOŁ

00:23,75

20

ŻYCKA KASIA

PSP

1

00:24,46

21

MOLGA ZUZANNA

PSP

34

00:24,85

22

SIKORSKA KAROLINA

PSP

1

00:25,10

23

BRZYSKA OLA

PSP

1

00:25,29

24

KLICH ALICJA

SPOŁ

00:25,64

25

SADAL OLA

PSP

6

00:25,95

26

SYS MARTA

PSP

14

00:26,03

27

NOWAKOWSKA KASIA

PSP

2

00:26,76

28

KULTYS ALICJA

SPOŁ

00:26,96

29

KACZOROWSKA MARTYNA

PSP

21

00:27,38

.
Chłopcy 25m grzbiet kl.5-6 (1997-1996)
.

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

1

SULIMA FILIP

PSP

1

00:16,26

2

MAKOWSKI BARTOSZ

PSP

21

00:16,27

3

KARASEK FILIP

PSP

3

00:17,56

4

FEDOROWICZ JAKUB

PSP

6

00:17,95

5

DOBRZAŃSKI MACIEJ

PSP

21

00:20,13

6

WĄSIK PIOTR

PSP

1

00:20,51

7

LANGE ALEKSANDER

PSP

3

00:21,05

8

ŁEPECKI DOMINIK

PSP

34

00:21,18

9

GOŁĘBIEWSKI FILIP

PSP

6

00:22,10

10

WTORKIEWICZ DARIUSZ

SPOŁ

00:22,15

11

KOTAS GRZEGORZ

PSP

34

00:22,38

12

KAŹMIERCZAK ALEKSANDER

PSP

1

00:22,59

13

NOWAK MICHAŁ

PSP

14

00:22,66

14

DZIURZYŃSKI PATRYK

PSP

1

00:22,86

15

STĘPIEŃ FILIP

PSP

3

00:23,26

16

DYBUS JAN

PSP

34

00:23,56

17

TOMCZYK MIKOŁAJ

PSP

2

00:23,81

18

BRZEZIŃSKI DOMINIK

PSP

14

00:23,87

19

SŁOTWIŃSKI BARTOSZ

PSP

6

00:24,56

20

MIŁKOWSKI PIOTR

PSP

3

00:24,84

21

JAMROŻY MATEUSZ

PSP

1

00:25,08

22

BOGHEN STEFAN

PSP

1

00:25,26

23

PASZKOWSKI KONRAD

PSP

21

00:25,48

24

ŻUCHOWSKI MIKOŁAJ

PSP

3

00:25,96

25

KRAWCZYK KACPER

PSP

3

00:26,07

26

PŁASKOCIŃSKI DOMINIK

SPOŁ

00:27,21

27

NIEWIADOMSKI MATEUSZ

PSP

2

00:28,07

28

ZIÓŁEK RAFAŁ

PSP

21

00:28,23

29

SICZEK NORBERT

PSP

3

00:33,25

.
 Sztafeta 4x25m grzbiet
.

Szkoła

Czas

1

PSP 21

01:11,96

2

PSP 6

01:12,51

3

PSP 3

01:13,23

4

PSP 1

01:22,26

5

PSP 34

01:24,23

6

PSP 14

01:24,28

7

PSP 2

01:36,44

8

SPOŁECZNA

01:38,20


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl