Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI III EDYCJI/08

Wyniki trzeciej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych

09-12-2008 r.

F O T O G A L E R I A

Dziewczęta klasy 1-2 (2000-2001)  styl klasyczny 25m

Nazwisko i imię Czas
1 .BODUŁA ALEKSANDRA 0:29,41
2 .KLOCHOWICZ EMILIA 0:30,01
3 .WIĘCŁAW NATALIA 0:35,08
4 .BARGIEL ALEKSANDRA 0:36,09
5 .MAZURKIWICZ SANDRA 0:38,33
6 .SMORĄGIEWICZ SARA 0:39,98
7 .GAJDA MARTYNA 0:48,29
8 .KWIECIEŃ IGA 0:48,53
9 .FURDAL ANNA 0:49,24
10 .ZAMIELA NATALIA 0:52,23
11 .KOŁTUN NATALIA 0:54,46
12 .ROMANOWSKA WIKTORIA 0:56,83
13 .MARSZAŁEK MAGDA 0:57,70
14 .PALIŃSKA ANNA 1:12,45
.

Chłopcy klasy 1-2 (2000-2001)  styl klasyczny 25 m

Nazwisko i imię  szkoła Czas
1 .SZPAK KACPER 34 0:29,53
2 .WARMIAK TYMOTEUSZ 14 0:30,28
3 .KIDACKI MICHAŁ 1 0:31,81
4 .KOCHANOWSKI ANTONI 14 0:35,09
5 .KŁOS JAN SPOŁ 0:35,55
6 .NOWAKOWSKI PIOTR 14 0:35,89
7 .BIŃKOWSKI MATEUSZ SPOŁ 0:35,97
8 .SAŁUDA FILIP SPOŁ 0:36,93
9 .ŚCIBOR ADAM 14 0:37,10
10 .DOBRZAŃSKI JAN 34 0:39,32
11 .SIKORA ANTONI 3 0:39,88
12 .BARAN FILIP 3 0:40,41
13 .ROSMAŃSKI KACPER SPOŁ 0:41,95
14 .CHOLEWIŃSKI MARCEL 6 0:42,24
15 .GRABOWSKI KRZYSZTOF 34 0:42,75
16 .BURCHARD WIKTOR 3 0:44,16
17 .POGODZIŃSKI KEWIN 6 0:47,42
18 .RUDNICKI IGOR 34 0:49,92
19 .ŁOCHOWSKI RADEK 6 0:55,86
20 .NOWOSADKO ADRIAN 6 1:06,01
.

Dziewczęta klasy 3-4 (1999-1998) styl klasyczny25 m

 Nazwisko i imię

Szkoła Czas
1 .MENDYK ADA 14 0:19,43
2 .GĘBCZYK MAŁGORZATA 6 0:20,49
3 .NOGAJ PAULINA 34 0:20,67
4 .WIETRZYŃSKA RENATA 9 0:22,81
5 .ŚLIWIAK KLAUDIA 3 0:23,79
6 .STROJNA OLA 14 0:25,84
7 .LUDWICKA MAJA 34 0:27,35
8 .PAWŁOWSKA ULA 3 0:30,76
9 .PASTUSZKA ALEKSANDRA 34 0:30,84
10 .DĄBEK MARCELINA 34 0:32,43
11 .STACHOWICZ AGA 1 0:33,09
12 .WAWER NATALIA SPOŁ 0:35,89
13 .TYCZYŃSKA ZUZIA 6 0:36,51
14 .DZIURZYŃSKA OLGA 1 0:36,53
15 .KWOIECIEŃ WERONIKA 1 0:44,94
16 .SPÓLNA BARBARA SPOŁ 0:50,38
.

Chłopcy klasy 3-4 (1999-1998) styl klasyczny 25m

Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 .KALBARCZYK OSKAR 6 0:21,48
2 .KOZERA PIOTR 6 0:23,46
3 .GOŹDZIEWSKI ADRIAN 2 0:24,02
4 .SZPAK MIKOŁAJ 34 0:24,04
5 .KRAMEK ERYK 33 0:24,53
6 .WIŚNIEWSKI KAMIL 34 0:25,46
7 .SYTA PAWEŁ 21 0:26,59
8 .ŁEPECKI ALEKSANDER 34 0:27,08
9 .RATYŃSKI KACPER SPOŁ 0:27,65
10 .NAROŻNIK MICHAŁ 3 0:27,79
11 .POPCZYŃSKI MIKOŁAJ 14 0:28,84
12 .PIETRZYKOWSKI JAN 21 0:30,11
13 .OLENDER KACPER 14 0:31,55
14 .KACPRZYK KRZYSZTOF 34 0:32,78
15 .WARELIS MACIEJ SPOŁ 0:34,06
16 .MAKOWSKI MIKOŁAJ SPOŁ 0:35,27
17 .PERNET MICHAŁ 6 0:35,92
18 .MARSZAŁEK JAKUB 6 0:37,87
19 .SĄPOR DAMIAN 21 0:38,14
20 .GÓRALCZYK MATEUSZ 1 0:38,76
21 .SOLECKI MATEUSZ 1 0:39,54
22 .GOŁĘBIOWSKI CZAREK 1 0:51,59
23 .KOWALSKI ERNEST 1 0:51,79
24 .KIRAGA KACPER 3 0:53,37
25 .GRUSZCZYŃSKI ADRIAN 3 0:54,53
26 .BANASIK WOJCIECH 3 0:54,91
.

Dziewczęta klasy 5-6 (1997-1996) styl klasyczny 25m

Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 .NOWAK PAULINA 21 0:16,44
2 .DYMON IZABELLA 3 0:18,59
3 .CYWKA ŁUCKA 6 0:19,49
4 .FEDOROWICZ ZUZIA 6 0:20,37
5 .BUSSE SYLWIA 21 0:20,59
6 .NASIEŁOWSKA ADRIANNA 3 0:20,69
7 .MUC JOANNA 34 0:22,29
8 .KLICH ALICJA SPOŁ 0:23,24
9 .KONDEJ KAMILA 1 0:23,43
10 .NOGAJ MONIKA 34 0:23,49
11 .KAMIŃSKA SYLWIA 3 0:23,66
12 .MOLGA ZUZANNA 34 0:23,92
13 .SIKORSKA KAROLINA 1 0:25,75
14 .MILCARZ KINGA 1 0:25,78
15 .DUTKOWSKA DOMINIKA 34 0:26,96
16 .BRZYSKA OLA 1 0:27,08
17 .KACZOROWSKA MARTYNA 21 0:28,24
18 .ŻYCKA KATARZYNA 1 0:29,17
19 .BRZESKA ZUZIA SPOŁ 0:29,59
20 .BIELIK ANDŻELIKA 2 0:30,95
21 .MNICH MAGDA 6 0:39,41
.

Chłopcy klasy 5-6 (1997-1996) styl klasyczny 25m

Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 .FEDOROWICZ JAKUB 6 0:17,44
2 .SULIMA FILIP 1 0:17,57
3 .MAKOWSKI BARTOSZ 21 0:19,17
4 .KARASEK FILIP 3 0:20,69
5 .LANGE ALEKSANDER 3 0:20,76
6 .GODLEWSKI RAFAŁ 34 0:21,11
7 .WĄSIK PIOTR 1 0:21,13
8 .DOBRZAŃSKI MACIEJ 21 0:21,44
9 .CIEŚLAK MICHAŁ SPOŁ 0:22,10
10 .KAŹMIERCZAK ALEK 1 0:22,54
11 .MIŁKOWSKI PIOTR 3 0:23,66
12 .NOWAK MICHAŁ 14 0:23,88
13 .GOŁĘBIEWSKI FILIP 6 0:24,05
14 .KOTAS GRZEGORZ 34 0:24,84
15 .KRAWCZYK KACPER 3 0:24,99
16 .SŁOTWIŃSKI BARTOSZ 6 0:26,09
17 .DYBUS JAN 34 0:26,21
18 .ŻUCHOWSKI MIKOŁAJ 3 0:26,27
19 .DZIURZYŃSKI PATRYK 1 0:27,27
20 .ŁEPECKI DOMINIK 34 0:28,45
21 .BOGHEN STTEFAN 1 0:28,56
22 .WTORKIEWICZ DAREK SPOŁ 0:28,77
23 .JAMROŻY MATEUSZ 1 0:29,67
24 .ZIÓŁEK RAFAŁ 21 0:29,99
25 SICZEK NORBERT 3 0:30,68
26 TOMCZYK MIKOŁAJ 2 0:30,83
27 STĘPIEŃ FILIP 3 0:33,70
.

Sztafeta 4x25m styl klasyczny

Szkoła Czas
1 .PSP 21 1:21,41
2 .PSP 6 1:21,91
3 .PSP 3 1:23,76
4 .PSP 1 1:30,15
5 .PSP 34 1:35,52
6 .PSP 14 1:40,43
7 .SPOŁECZNA 1:43,84
8 .PSP 2 2:10,65

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl