Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI I EDYCJI/09

Wyniki pierwszej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych
14-11-2009 r.

.

F O T O G A L E R I A

.

Dziewczęta klasy 1-2 (2002-2001) styl grzbietowy 25m


Klasy I-II Dziewczęta



Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Kinga Natorska PSP14 00:24,26
2 Zazanna Rabiniak PSP3 00:26,41
3 Nina Lenczewska PSP34 00:26,76
4 Maja Kubicka PSP3 00:27,78
5 Klara Koczyk PSP3 00:28,14
6 Julia Światek SSP1 00:28,97
7 Julia Sochaj PSP3 00:29,25
8 Oliwia Pawlak SSP1 00:29,67
9 Nina Danisz PSP14 00:31,24
10 Iga Ozimska PSP34 00:33,34
11 Weronika Mazurek PSP34 00:34,10
12 Alicja Spólna SSP1 00:38,15
13 Agata Paduch PSP34 00:42,93
.

Chłopcy klasy 1-2 (2002-2001) styl grzbietowy 25m


Klasa I-II Chłopcy




Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Tymon Warmiak PSP14 00:21,37
2 Kacper Szpak PSP34 00:22,30
3 Łukasz Gębczyk PSP3 00:22,53
4 Antoni Kochanowski PSP14 00:24,24
5 Kacper Śliwiak PSP3 00:26,91
6 Jakub Zgorzelak PSP34 00:27,64
7 Mateusz Bińkowski SSP1 00:29,99
8 Bartosz Sławiński PSP34 00:30,13
9 Alex Wgtorski PSP2 00:30,57
10 Jan Kustra SSP1 00:36,88
11 Tomacz Cygan PSP3 00:39,84
12 Jeremi Jasiński SSP1 00:41,64
13 Jakub Pietrowski SSP1 00:46,66
.

Dziewczęta klasy 3-4 (2000-1999) styl grzbietowy 25m


Klasy III-IV Dziewczęta




Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Renata Wietrzyńska PSP9 00:19,71
2 Klaudia Śliwiak PSP3 00:20,64
3 Aleksandra Boduła PSP3 00:21,18
4 Emilia Klochowicz SSP1 00:22,18
5 Anita Dudek PSP21 00:22,75
6 Asia Kalinowska PSP3 00:23,25
7 Wiktoria Styczyńska PSP3 00:23,50
8 Aleksandra Pastuszko PSP34 00:23,77
9 Marcelina Dębek PSP34 00:26,51
10 Milena Grzyb PSP21 00:27,95
11 Anna Palińska SSP1 00:29,26
12 Aleksandra Bongiel PSP34 00:30,54
13 Ola Kuśnierska PSP14 00:30,96
14 Aleksandra Iwańska SSP1 00:31,33
15 Wiktoria Głogowska PSP21 00:33,16
16 Daria Trojacha PSP2 00:33,57
17 Wiktoria Mańkowska PSP14 00:34,27
18 Patrycja Dolega PSP27 00:37,89
19 Małgosia Kopycka (PK) PSP3 00:30,03
.

Chłopcy klasy 3-4 (2000-1999) styl grzbietowy 25m


Klasy III - IV Chłopcy




Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Eryk Kramek PSP3 00:19,01
2 Patryk Gajewski PSP2 00:21,29
3 Jakub Chuchnowski PSP34 00:22,63
4 Kacper Kiraga PSP3 00:23,51
5 Adrian Gruszczyński PSP3 00:24,29
6 Sebastian Banasiewicz PSP21 00:24,78
7 Kacper Olender PSP14 00:25,05
8 Dominik Nowak PSP34 00:25,98
9 Jakub Góźdź PSP3 00:26,02
10 Mikołaj Krakowiak PSP21 00:26,24
11 Aleksander Łepecki PSP34 00:27,06
12 Jan Dobrzański PSP34 00:27,17
13 Filip Sałuda SSP1 00:27,63
14 Szymon Bukowski PSP14 00:28,03
15 Karol Czerwiński9 PSP2 00:30,84
16 Mateusz Bochmiewski PSP2 00:31,97
.

Dziewczęta klasy 5-6 (1998-1997) styl grzbietowy 25m


Klasy V-VI Dziewczęta




Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Ada Mendyk PSP14 00:16,58
2 Paulina Nogaj PSP34 00:17,87
3 Monika Nogaj PSP34 00:18,05
4 Nel Fus SSP1 00:20,70
5 Weronika Brzuzy PSP3 00:21,20
6 Zuzana Molga PSP34 00:22,20
7 Paulina Kozieł PSP21 00:22,98
8 Maja Ludwidza PSP34 00:23,67
9 Karolina Pawlak PSP21 00:24,76
10 Wiktoria Adamiec PSP21 00:25,28
11 Aleksandra Kozyra PSP2 00:28,53
12 Martyna Jemiołek PSP2 00:29,89
13 Barbara Spólna SSP1 00:32,26
14 Sara Wróbel PSP2 00:33,14
15 Anna Szubińska PSP21 00:43,23
.

Chłopcy klasy 5-6 (1998-1997) styl grzbietowy 25m


Klasy V-VI Chłopcy




Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Mikołaj Szpak PSP34 00:19,26
2 Kamil Wiśniewski PSP34 00:20,35
3 Jan Dybus PSP34 00:20,81
4 Michał Narożnik PSP3 00:20,84
5 Damian Łepedź PSP34 00:21,54
6 Piotr Paduszek PSP3 00:22,38
7 Huber Głowacki PSP2 00:23,22
8 Piotr Miłkowski PSP3 00:24,10
9 Szymon Danisz PSP14 00:24,62
10 Paweł Syta PSP21 00:24,68
11 Konrad Paszkowski PSP21 00:25,08
12 Rafał Ziółek PSP21 00:25,79
13 Damian Sąpor PSP21 00:26,76
14 Wiktor Szwagierek SSP1 00:31,69
15 Mateusz Kamienik PSP2 00:33,96
.

SZTAFETY SZKÓŁ

Miejsce Szkoła Czas
1 PSP34 01:17,38
2 PSP3 01:19,74
3 SSP1 01:44,66
4 PSP21 01:48,75
5 PSP2 01:49,72
6 PSP14 DYSKWALIF.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl