Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI II EDYCJI/09

Wyniki drugiej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych
21-11-2009 r.

.

F O T O G A L E R I A

.

Dziewczęta klasy 1-2 (2002-2001) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Nina Lenczewska PSP34 00:23,41
2 Dagmara Kucharska PSP33 00:23,53
3 Julia Sochaj PSP3 00:23,91
4 Aleksandra Gajwska PSP2 00:25,77
5 Klara Koczyk PSP3 00:27,67
6 Kinga Natorska PSP14 00:28,73
7 Julia Świątek SSP1 00:29,17
8 Zuzanna Rabiniak PSP3 00:30,94
9 Oliwia Pawlak SSP1 00:31,26
10 Maja Kubicka PSP3 00:31,93
11 Natalia Kołtun SSP1 00:32,84
12 Weronika Mazurek PSP34 00:36,37
13 Agata Paduchy PSP34 00:46,76
.

Chłopcy klasy 1-2 (2002-2001) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Tymoteusz Warmiak PSP14 00:17,75
2 Kacper Szpak PSP34 00:20,63
3 Antoni Kochanowski PSP14 00:21,50
4 Łukasz Gębczyk PSP3 00:22,20
5 Jakub Zgorzelak PSP34 00:26,09
6 Bartosz Sławiński PSP34 00:26,45
7 Kacper Śliwiak PSP3 00:26,49
8 Mateusz Bińkowski SSP1 00:28,45
9 Jakub Boniek PSP3 00:31,28
10 Piotr Prygiel SSP1 00:33,09
11 Jan Kustra SSP1 00:35,98
12 Tomasz Cygan PSP3 00:39,73
13 Jakub Piotrowski SSP1 00:39,84
14 Damian Stażyński (PK) PSP3 00:23,08
.

Dziewczęta klasy 3-4 (2000-1999) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Renata Wietrzyńska PSP9 00:16,05
2 Emilia Klochowicz SSP1 00:18,08
3 Klaudia Śliwiak PSP3 00:18,22
4 Ola Boduła PSP3 00:19,02
5 Aleksandra Snopek PSP2 00:19,09
6 Sara Smorongiewicz PSP17 00:19,75
7 Urszula Pawłowska PSP3 00:19,87
8 Aleksandra Rutkowska PSP26 00:20,03
9 Sandra Nowak SSP1 00:21,72
10 Asia Kalinowska PSP3 00:22,74
11 Marcelina Dąbek PSP34 00:23,39
12 Magda Kowalska PSP2 00:23,69
13 Aleksandra Szczepanowska PSP9 00:25,43
14 Anita Pudek PSP21 00:26,24
15 Aleksandra Iwańska SSP1 00:27,58
16 Katarzyna Izbieka PSP34 00:29,79
17 Małgorzata Porczyńska PSP21 00:37,39
18 Wiktoria Głogowska PSP21 00:40,44
.

Chłopcy klasy 3-4 (2000-1999) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Eryk Kramek PSP3 00:16,77
2 Kacper Olender PSP14 00:19,11
3 Adam Ścibor PSP14 00:20,45
4 Patryk Gajewski PSP2 00:20,97
5 Aleksander Łapecki PSP34 00:21,31
6 Paweł Urbański PSP2 00:21,76
7 Mateusz Solecki PSP1 00:22,51
8 Filip Sałuda SSP1 00:23,62
9 Kacper Kiraga PSP3 00:23,78
10 Mateusz Strzelecki PSP9 00:23,84
11 Adrian Gruszczyński PSP3 00:24,37
12 Patryk Kornafel PSP2 00:24,96
13 Jakub Chuchnowski PSP34 00:25,26
14 Jan Dobrzański PSP34 00:25,31
15 Dominik Nowak PSP25 00:25,65
16 Kacper Zubar PSP2 00:26,24
17 Szymon Bukowski PSP14 00:26,60
18 Adam Bełczyk SSP1 00:26,66
19 Kacper Rozmański SSP1 00:27,49
20 Przemysław Danielewicz PSP9 00:28,05
21 Mikołaj Krakowiak PSP21 00:29,44
22 Oskar Glegoła PSP21 00:32,62
23 Jakub Sitarz PSP21 00:36,34
.

Dziewczęta klasy 5-6 (1998-1997) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Ola Przybysławska PSP9 00:13,68
2 Ada Mendyk PSP14 00:14,04
3 Paulina Nogaj PSP34 00:14,54
4 Paulina Kozieł PSP21 00:17,15
5 Monika Nogaj PSP34 00:18,04
6 Zuzanna Molga PSP34 00:18,04
7 Weronika Brzuzy PSP3 00:18,73
8 Maja Ludwicka PSP34 00:18,90
9 Nel Fus SSP1 00:21,15
10 Martyna Kaczorowska PSP21 00:21,51
11 Patrycja Barankiewicz SSP1 00:23,82
12 Aleksandra Kozyra PSP2 00:24,61
13 Martyna Jemiołek PSP2 00:27,15
14 Sara Wróbel PSP2 00:29,88
15 Martyna Mieck PSP21 00:32,55
.

Chłopcy klasy 5-6 (1998-1997) styl dowolny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 Krzaysztof Głogowski PSP24 00:14,83
2 Mikołaj Szpak PSP34 00:16,34
3 Kamil Wiśniewski PSP34 00:17,21
4 Michał Narożnik PSP3 00:17,49
5 Hubert Głokowski PSP2 00:17,55
6 Jan Dybus PSP34 00:17,68
7 Kacper Krawczyk PSP3 00:18,20
8 Mateusz Niewiadomski PSP2 00:20,08
9 Filip Stepień PSP3 00:20,09
10 Piotr Paduszek PSP3 00:20,75
11 Maciej Warelio SSP1 00:22,33
12 Damian Sąpor PSP21 00:23,45
13 Syzmon Danisz PSP14 00:24,46
14 Rafał Ziułek PSP21 00:25,81
15 Mateusz Kamienik PSP2 00:29,44
16 Wiktor Szwagierek SSP1 00:32,38
.

SZTAFETY SZKÓŁ

Miejsce Szkoła Czas (mm:ss:00)
1 PSP34 01:07,22
2 PSP3 01:12,24
3 PSP14 01:25,72
4 PSP2 01:25,84
5 PSP21 01:29,74
6 PSP9 01:31,46
7 SSP1 01:31,88

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl