Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI III EDYCJI/09

Wyniki trzeciej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych
28-11-2009 r.

.

F O T O G A L E R I A

 

Dziewczęta klasy 1-2 (2002-2001) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Dagmara Kucharska PSP33 00:25,78
2 Kinga Natorska PSP14 00:28,54
3 Aleksandra Bednarczyk PSP34 00:29,15
4 Julia Świątek 1SSP 00:30,08
5 Julia Sochaj PSP3 00:32,59
6 Maja Kubicka PSP3 00:37,64
7 Agata Paduch PSP34 00:42,91
8 Natalia Kołtun 1SSP 00:43,27

.

Chłopcy klasy 1-2 (2002-2001) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Kacper Szpak PSP34 00:24,74
2 Tymoteusz Warmiak PSP14 00:25,57
3 Antoni Kochanowski PSP14 00:27,54
4 Mateucz Bińkowski 1SSP 00:29,08
5 Łukasz Gębczyk PSP3 00:29,99
6 Jakub Zgorzelak PSP34 00:30,59
7 Kacper Śliwiak PSP3 00:31,20
8 Oskar Natorski PSP14 00:33,30
9 Jakub Boniek PSP3 00:34,96
10 Bartosz Sławiński PSP34 00:41,13
11 Jan Kustra 1SSP 00:42,70
12 Jeremi Jasiński 1SSP 00:42,91
13 Jakub Piotrowski 1SSP 00:44,18
14 Tomasz Cygan PSP3 00:45,47

.

Dziewczęta klasy 3-4 (2000-1999) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Renata Wietrzyńska PSP9 00:21,06
2 Klaudia Śliwiak PSP3 00:21,42
3 Aleksandra Rutkowska PSP26 00:22,74
4 Wiktoria Kalisiak PSP4 00:24,72
5 Sara Smorągiewicz PSP17 00:25,21
6 Emilia Klochowicz 1SSP 00:25,63
7 Oliwia Cheda PSP34 00:25,94
8 Wiktoria Styczyńska PSP3 00:26,10
9 Sandra Nowak 1SSP 00:26,91
10 Ola Boduła PSP3 00:27,53
11 Marcelina Dąbek PSP34 00:28,94
12 Aleksandra Pastuszka PSP34 00:29,17
13 Aleksandra Szczepanowska PSP9 00:30,19
14 Martyna Szczęsna PSP33 00:30,26
15 Aleksandra Bargiel PSP34 00:30,28
16 Anita Dudek PSP21 00:30,63
17 Asia Kalinowska PSP3 00:30,69
18 Olga Hernik PSP13 00:31,11
19 Daria Niedziałkowska PSP5 00:31,31
20 Aleksandra Iwańska 1SSP 00:31,68
21 Anna Palińska 1SSP 00:38,91

.

Chłopcy klasy 3-4 (2000-1999) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Eryk Kramek PSP3 00:21,72
2 Adam Ścibor PSP14 00:26,00
3 Aleksander Łepecki PSP34 00:26,23
4 Adam Zimnicki PSP33 00:26,36
5 Jakub Chuchnowski PSP34 00:26,77
6 Kacper Olender PSP14 00:27,09
7 Mateusz Solecki PSP1 00:29,51
8 Kacper Rosmański 1SSP 00:29,90
9 Kacper Karnik PSP26 00:30,90
10 Dominik Nowak PSP34 00:34,76
11 Filip Sołuda 1SSP 00:35,76
12 Kacper Kiraga PSP3 00:36,46
13 Mikołaj Krakowiak PSP21 00:37,10
14 Kacper Zybura PSP2 00:38,36
15 Adrian Gruszczyński PSP3 00:43,61
16 Michał Barszcz PSP21 00:55,16

.

Dziewczęta klasy 5-6 (1998-1997) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Ada Mendyk PSP14 00:17,91
2 Zuzanna Molga PSP34 00:21,64
3 Paulina Kozieł PSP21 00:22,19
4 Maja Ludwicka PSP34 00:23,21
5 Iga Bernady PSP34 00:25,14
6 Aleksandra Strojna PSP14 00:25,65
7 Patrycja Barankiewicz 1SSP 00:26,40
8 Martyna Kaczorowska PSP21          00:26,64
9 Nel Fus 1SSP 00:28,37
10 Nadzieja Bromberg 1SSP 00:33,08
11 Martyna Jemiołek PSP2 00:36,14
12 Aleksandra Kozyra PSP2 00:41,13
13 Wiktoria Sadal PSP3 00:45,95
14 Klaudia Machowska PSP34 00:48,24

.

Chłopcy klasy 5-6 (1998-1997) styl klasyczny 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Mikołaj Szpak PSP34 00:21,93
2 Mikołaj Jóźwicki PSP34 00:22,94
3 Adrian Goździewski PSP2 00:23,06
4 Kamil Wiśniewski PSP34 00:24,14
5 Kacper Krawczyk PSP3 00:24,38
6 Michał Narożnik PSP3 00:24,82
7 Paweł Syta PSP21 00:24,94
8 Piotr Paduszek PSP3 00:26,07
9 Filip Stepień PSP3 00:27,71
10 Mateusz Kamienik PSP2 00:46,51
.
.

Sztafety szkół

Miejsce Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 PSP34 01:36,14
2 PSP14 01:44,41
3 1SSP 01:58,17
4 PSP21 02:03,44
5 PSP2 02:23,90
6 PSP 3   dyskfalifikacja

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl