Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI IV EDYCJI/09

Wyniki czwartej edycji Radomskiej Ligi Szkół Podstawowych
05-12-2009 r.

.

F O T O G A L E R I A

.

Dziewczęta klasy 1-2 (2002-2001) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Kinga Natorska PSP14 00:27,74
2 Dagmara Kucharska PSP33 00:29,43
3 Aleksandra Bednarczyk PSP34 00:30,31
4 Maja Kubicka PSP3 00:32,65
5 Klara Koczyk PSP3 00:33,21
6 Julia Sochaj PSP3 00:34,27
7 Zuzanna Rabiniak PSP3 00:39,08
8 Natalia Kołtun SSP1 00:44,30
9 Agata Poduch PSP34 00:47,28
.

Chłopcy klasy 1-2 (2002-2001) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Tymon Warmiak PSP14 00:22,22
2 Kacper Szpak PSP34 00:24,17
3 Antoni Kochanowski PSP14 00:24,43
4 Kacper Śliwiak PSP3 00:25,35
5 Łukasz Gębczyk PSP3 00:26,84
6 Jakub Zgorzelak PSP34 00:28,53
7 Mateusz Bińkowski SSP1 00:29,24
8 Bartosz Sławiński PSP34 00:36,47
9 Jakub Penkalla SSP1 00:49,42
10 Jeremi Jasiński SSP1 00:50,48
11 Wiktor Staniak SSP1 00:53,48
.

Dziewczęta klasy 3-4 (2000-1999) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Renata Wietrzyńska PSP9 00:17,44
2 Klaudia Śliwiak PSP3 00:17,99
3 Wiktoria Styczyńska PSP3 00:21,09
4 Aleksandra Rutkowska PSP26 00:21,38
5 Ola Boduła PSP3 00:22,00
6 Emila Kolochowicz SSP1 00:22,07
7 Aleksandra Pastuszka PSP34 00:23,64
8 Wiktoria Kalisiak PSP4 00:23,79
9 Marcelina Dąbek PSP34 00:24,14
10 Sara Smorągiewicz PSP17 00:24,19
11 Sandra Nowak SSP1 00:24,31
12 Oliwia Cheda PSP34 00:25,57
13 Ola czubak PSP3 00:27,53
14 Aleksandra Szczepanowska PSP9 00:28,19
15 Daria Niedziałkowska
00:29,90
16 Anita Dudek PSP21 00:30,56
17 Weronika Bornikowska PSP1 00:31,52
18 Olga Hernik PSP13 00:31,54
19 Aleksandra Iwańska SSP1 00:40,91
20 Daria Trojnacka PSP2 dys
.

Chłopcy klasy 3-4 (2000-1999) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Eryk Kramek PSP3 00:18,88
3 Aleksander Lepecki PSP34 00:26,32
2 Adam Ścibor PSP14 00:28,77
4 Kacper Olender PSP14 00:30,09
5 Jakub Chuchnowski PSP34 00:30,23
6 Mateusz Solecki PSP1 00:32,09
7 Kacper Romański SSP1 00:32,38
8 Dominik Nowak PSP34 00:32,46
9 Filip Sałuda SSP1 00:33,92
10 Kacper Kiraga PSP3 00:37,68
.

Dziewczęta klasy 5-6 (1998-1997) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Ada Mendyk PSP14 00:15,76
2 Paulina Nogaj PSP34 00:16,08
3 Maja Ludwicka PSP34 00:20,68
4 Paulina Kozieł PSP21 00:23,78
5 Martyna Kaczorowska PSP21 00:24,64
6 Ola Strojna PSP14 00:26,82
.

Chłopcy klasy 5-6 (1998-1997) styl motylkowy 25m

Miejsce Imię i Nazwisko Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 Adrian Goździewski PSP2 00:17,23
2 Mikołaj Szpak PSP34 00:17,44
3 Mikołaj Jóźwicki PSP34 00:19,89
4 Kamil Wiśniewski PSP34 00:20,25
5 Michał Narożnik PSP3 00:20,79
6 Jan Dybus PSP34 00:20,83
7 Kacper Ratyński SSP1 00:21,25
8 Filip Stepień PSP3 00:23,38
9 Kacepr Krawczyk PSP3 00:24,61
10 Huber Głogowski PSP2 00:26,11
.

Sztafety szkół

Miejsce Szkoła Czas (mm:ss,00)
1 PSP3 01:21,77
2 PSP34 01:22,91
3 PSP14 01:24,60
4 SSP1 01:38,52
5 PSP21(PK) 01:40,18
6 PSP4(PK) 01:25,15

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl