Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI KOŃCOWE/09

Wyniki końcowe w klasyfikacji ogólnej - podsumowanie

.

Miejsce

klasy I-II dziewczęta

Punkty:



1.

Kinga Natorska

44

2.

Dagmara Kucharska

35

3.

Julia Sochaj

31

4.

Maja Kubicka

28

5.

Klara Koczyk

24

6.

Nina Lenczewska

23

7.

Julia Świątek

22

8.

Zuzanna Rabiniak

22

9.

Aleksandra Bednarczyk

20

10.

Natalia Kołtun

12

11.

Agata Poduch

10

12.

Oliwia Pawlak

9

13.

Aleksandra Gajwska

9

14.

Nina Danisz

4

15.

Iga Ozimska

3

16.

Weronika Mazurek

3

17.

Alicja Spólna

1

.

Miejsce

klasy I-II chłopcy

Punkty:




1.

Tymoteusz Warmiak

50

2.

Kacper Szpak

46

3.

Antoni Kochanowski

39

4.

Łukasz Gębczyk

35

5.

Jakub Zgorzelak

29

6.

Kacper Śliwiak

29

7.

Mateusz Bińkowski

26

8.

Bartosz Sławiński

20

9.

Jakub Boniek

8

10.

Jan kustra

7

11.

Oskar Natorski

5

12.

Jeremi Jasiński

5

13.

Alex Wgtorski

4

14.

Jakub Penkalla

4

15.

Tomasz Cygan

3

16.

Piotr Prygiel

3

17.

Wiktor Staniak

2

18.

Jakub Piotrowski

0

.

Miejsce

klasy III-IV dziewczęta

Punkty:




1.

Renata Wietrzyńska

52

2.

Klaudia Śliwiak

43

3.

Emilia Klochowicz

34

4.

Aleksandra Boduła

30

5.

Sara Smorągiewicz

27

6.

Wiktoria Styczyńska

21

7.

Aleksandra Rutkowska

15

8.

Marcelina Dąbek

12

9.

Aleksandra Pastuszka

12

10.

Asia Kalinowska

10

11.

Sandra Nowak

10

12.

Anita Dudek

8

13.

Aleksandra Snopek

8

14.

Oliwia Cheda

7

15.

Urszula Pawłowska

6

16.

Wiktoria Kalisiak

5

17.

Milena Grzyb

3

18.

Anna Palińska

2

19.

Aleksandra Bongiel

1

20.

Magda Kowalska

1

21.

Aleksandra Kuśnierska

0

22.

Aleksandra Iwańska

0

23.

Aleksandra Szczepanowska

0

24.

Anita Pudek

0

25.

Martyna Szczęsna

0

26.

Wiktoria Głogowska

0

27.

Daria Trojacha

0

28.

Wiktoria Mańkowska

0

29.

Patrycja Dolega

0

30.

Katarzyna Izbieka

0

31.

Małgorzata Porczyńska

0

32.

Olga Hernik

0

33.

Daria Niedziałkowska

0

.

Miejsce klasy III-IV chłopcy Punkty:



1. Eryk Kramek 52
2. Kacper Olender 38
3. Adam Ścibor 32
4. Aleksander Łepecki 31
5. Jakub Chuchnowski 26
6. Patryk Gawejski 20
7. Mateusz Solecki 19
8. Kacper Kiraga 17
9. Dominik Nowak 13
10. Filip Sałuda 11
11. Kacper Romański 11
12. Adrian Gruszczyński 10
13. Adam Zimnicki 9
14. Sebastian Banasiewicz 7
15. Paweł Urbański 7
16. Jakub Góźdź 4
17. Kacper Karnik 4
18. Mikołaj Krakowiak 3
19. Mateusz Strzelecki 3
20. Jan Dobrzański 1
21. Patryk Kornafel 1
22. Szymon Bukowski 0
23. Kacper Zybura 0
24. Karol Czerwiński 0
25. Mateusz Bochmiewski 0
26. Adam Bełczyk 0
27. Przemysław Danielewicz 0
28. Oskar Glegoła 0
29. Jakub Sitarz 0
30. Michał Barszcz 0

.

Miejsce klasy V-VI dziewczęta Punkty:



1. Ada Mendyk 50
2. Paulina Kozieł 34
3. Paulina Nogaj 32
4. Maja Ludwicka 29
5. Zuzanna Molga 25
6. Monika Nogaj 18
7. Martyna Kaczorowska 16
8. Nel Fus 15
9. Weronika Brzuzy 14
10. Aleksandra Strojna 14
11. Aleksandra Przybysławska 13
12. Patrycja Barankiewicz 8
13. Iga Bernady 8
14. Karolina Pawlak 4
15. Aleksandra Kozyra 4
16. Wiktoria Adamiec 3
17. Martyna Jemiołek 3
18. Nadzieja Bromberg 3
19. Barbara Spólna 0
20. Sara Wróbel 0
21. Anna Szubińska 0
22. Martyna Mieck 0
23. Wiktoria Sadal 0
24. Klaudia Machowska 0

.

Miejsce klasy V-VI chłopcy Punkty:



1. Mikołaj Szpak 48
2. Kamil Wiśniewski 39
3. Michał Narożnik 33
4. Jan Dybus 24
5. Adrian Goździewski 23
6. Mikołaj Jóźwicki 21
7. Kacper Krawczyk 18
8. Hubert Głogowski 17
9. Piotr Paduszek 15
10. Krzysztof Głogowski 13
11. Filip Stępień 13
12. Paweł Syta 9
13. Damian Łepedź 8
14. Kacper Ratyński 6
15. Piotr Miłkowski 5
16. Mateusz Niewiadomski 5
17. Szymon Danisz 4
18. Mateusz Kamienik 3
19. Konrad Paszkowski 2
20. Maciej Warelio 2
21. Rafał Ziółek 1
22. Damian Sąpor 1
23. Wiktor Szwagierek 0

.

Miejsce Sztafety szkół Punkty:



1. PSP34 50
2. PSP3 36
3. SSP1 35
4. PSP14 31
5. PSP21(PK) 26
6. PSP2 25
7. PSP9 7


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl