Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


I EDYCJA WYNIKI

I Edycja 05-12-2010
25 m stylem dowolnym
.

.

FOTOGALERIA

.

Klasy I i II

.
1. Aleksandra Bednarczyk PSP 34 00:18,46
2. Dagmara Kucharska PSP 33 00:18,78
3. Kamila Surma PSP 14 00:27,96
4. Natalia Osuch PSP 3 00:30,11
5. Wiktoria Frankowska SSP 1 00:36,73
6. Lena Fus SSP 1 00:37,37
7. Kasia Kozioł PSP 3 00:37,51
8. Julia Sułecka PSP 3 00:38,16
9. Aleksandra Tomaszek PSP 3 00:46,04
.

1. Michał Gogacz PSP 14 00:26,74
2. Jakub Konwa SSP 1 00:28,19
3. Miłosz Rojecki PSP 3 00:32,81
4. Wiktor Pszczółkowski PSP 3 00:54,76

.

Klasy III i IV

.
1. Aleksandra Boduła PSP 3 00:16,12
2. Emilia Klochowicz SSP 1 00:16,77
3. Daria Niedziałkowska PSP 5 00:17,83
4. Zuzanna Rabiniak PSP 3 00:18,39
5. Sara Smorogiewicz PSP 14 00:18,47
6. Kinga Natorska PSP 14 00:19,26
7. Joanna Kalinowska PSP 3 00:19,61
8. Klara Koczyk PSP 3 00:20,67
9. Maja Kubicka PSP 3 00:20,70
10. Julia Świątek SSP 1 00:21,35
11. Aleksandra Kuśnierska PSP 14 00:24,97
12. Aleksandra Paciorek PSP 14 00:25,88
13. Nina Danisz PSP 14 00:28,51
14. Natalia Kołtun SSP 1 00:29,28
15. Milena Zięba PSP 21 00:36,68
.

1. Eryk Karnik PSP 26 00:16,21
2. Oskar Natorski PSP 14 00:16,27
3. Tymoteusz Warmiak PSP 14 00:16,27
4. Kacper Karnik PSP 26 00:16,90
5. Antoni Kochanowski PSP 14 00:17,74
6. Lukasz Gębczyk PSP 3 00:17,77
7. Kacper Śliwiak PSP 3 00:18,08
8. Kacper Szpak PSP 34 00:18,84
9. Damian Słarzyński PSP 3 00:20,73
10. Filip Iwański PSP 14 00:24,28
11. Piotr Nowakowski PSP 14 00:25,34
12. Mateusz Bińkowski SSP 1 00:25,64
13. Bartek Siczka PSP 3 00:28,47
14. Jan Kustra SSP 1 00:31,91

.

Klasy V i VI

.
1. Adrianna Mendyk PSP 14 00:14,12
2. Renata Wietrzyńska PSP 9 00:14,78
3. Klaudia Śliwiak PSP 3 00:16,72
4. Aleksandra Rutkowska PSP 26 00:17,14
5. Zuzanna Gwiaździnska PSP 6 00:19,72
6. Sandra Nowak SSP 1 00:20,06
7. Nel Fus SSP 1 00:20,52
8. Weronika Strzelak PSP 6 00:22,38
9. Wiktoria Styczyńska PSP 3 00:22,74
.
1. Piotr Kozera PSP 6 00:13,91
2. Oskar Kalbarczyk PSP 6 00:14,67
3. Mikołaj Szpak PSP 34 00:15,64
4. Eryk Kramek PSP 3 00:15,93
5. Michał Narożnik PSP 3 00:16,47
6. Aleksander Martyniuk PSP 14 00:17,35
7. Kacper Olender PSP 14 00:19,00
8. Adrian Gruszczyński PSP 3 00:22,51
9. Patryk Gruszczyński PSP 3 00:23,49
.

SZTAFETA 4 x 25 m stylem dowolnym

.

1.

PSP 3

01:09,3

2.

PSP 14

01:11,8

3.

PSP 6

01:15,9

4.

SSP 1

01:33,9


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl