Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


II EDYCJA WYNIKI

II Edycja 12-12-2010
25 m stylem grzbietowym
.

.

FOTOGALERIA

.

Klasy I i II

.

1. Dagmara Kucharska PSP 33 00:21,14
2. Aleksandra Bednarczyk PSP 34 00:21,42
3. Kamila Surma PSP 14 00:25,90
4. Natalia Osuch PSP 3 00:27,73
5. Anna Bieńkowska SSP 1 00:31,94
6. Katarzyna Romaniak PSP 3 00:35,70
7. Katarzyna Kozieł PSP 3 00:36,13
8. Aleksandra Tomaszek PSP 3 00:36,42
9. Wiktoria Frankowska SSP 1 00:38,00
10. Lena Fus SSP 1 00:39,92

.
1 Michał Gogacz PSP 14 00:26,58
2 Jakub Konwa SSP 1 00:30,31
3 Wiktor Pszczółkowski PSP 3 00:30,75
4 Wojciech Weremczuk PSP 3 00:30,80
5 Miłosz Rojecki PSP 3 00:31,08
6 Hubert Pułkowski PSP 3 00:32,67
7 Patryk Iskra PSP 3 00:41,64
8 Bartosz Pająk SSP 1 00:45,65
9 Mateusz Joof PSP 3 01:17,35
.

Klasy III i IV

.
1. Daria Niedziałkowska PSP 5 00:19,25
2. Emilia Klochowicz SSP 1 00:19,82
3. Aleksandra Boduła PSP 3 00:20,14
4. Sara Smorągiewicz PSP 14 00:21,38
5. Zuzanna Malczewska PSP 6 00:22,11
6. Joanna Kalinowska PSP 3 00:22,46
7. Zuzanna Rabiniak PSP 3 00:22,48
8. Kinga Natorska PSP 14 00:22,95
9. Aleksandra Iwańska SSp 1 00:23,72
10. Mariola Pudzianowska PSP 26 00:24,09
11. Julia Świątek SSP 1 00:24,22
12. Natalia Kolanowska PSP 1 00:24,65
13. Klara Koczyk PSP 3 00:25,48
14. Maja Mrozowicz PSP 6 00:25,96
15. Anna Posobkiewicz PSP 1 00:26,18
16. Ola Kuśnierska PSP 14 00:27,82
17. Natalia Kołtun SSP 1 00:28,05
18. Aleksandra Paciorek PSP 14 00:28,40
19. Nina Chodyń PSP 1 00:30,06
.
1. Eryk Karnik PSP 26 00:18,79
2. Kacper Karnik PSP 26 00:19,58
3. Oskar Natorski PSP 14 00:20,31
4. Łukasz Gębczyk PSP 3 00:20,66
5. Antoni Kochanowski PSP 14 00:20,71
6. Warmiak Tymoteusz PSP 14 00:20,80
7. Kacper Szpak PSP 34 00:21,22
8. Kacper Biernat PSP 14 00:21,36
9. Kacper Śliwiak PSP 3 00:22,22
10. Kacper Romański SSP 1 00:23,20
11. Maciek Kęcek PSP 3 00:24,93
12. Dawid Dziocha PSP 1 00:24,97
13. Filip Iwański PSP 14 00:25,60
14. Adam Rudny PSP 6 00:28,43
15. Dawid Gaczyński PSP 6 00:28,95
16. Janek Ziewiecki PSP 1 00:29,73
17. Mateusz Bińkowski SSP 1 00:29,78
18. Bartek Sieczka PSP 3 00:29,88
19. Jakub Pękala SSP 1 00:30,02
20. Kamil Harenza PSP 26 00:30,73
.

Klasy V i VI

.
1. Renata Wietrzyńska PSP 9 00:18,02
2. Magdalena Sońta PSP 1 00:18,38
3. Klaudia Śliwiak PSP 3 00:18,81
4. Aleksandra Rutkowska PSP 26 00:21,09
5. Nadzieja Bromberg SSP 1 00:21,92
6. Ula Pawłowska PSP 3 00:22,00
7. Manuela Saja PSP 1 00:22,25
8. Nel Fus SSP 1 00:22,69
9. Agnieszka Stachowicz PSP 1 00:23,32
10. Wiktoria Słyczyńska PSP 3 00:23,34
11. Aleksandra Czubak PSP 3 00:24,54
12. Sandra Nowak SSP 1 00:24,58
13. Weronika Strzelak PSP 6 00:26,17
14. Olga Dziurzyńska PSP 1 00:26,30
15. Zuzia Gwiaździńska PSP 6 00:28,80
16. Weronika Kwiecień PSP 1 00:29,03
.

1. Piotr Kozera PSP 6 00:15,54
2. Oskar Kalbarczyk PSP 6 00:17,48
3. Mikołaj Szpak PSP 34 00:17,76
4. Eryk Kramek PSP 3 00:19,41
5. Michał Narożnik PSP 3 00:19,94
6. Aleksander Martyniak PSP 14 00:20,50
7. Czarek Gołębiowski PSP 1 00:23,58
8. Adrian Gryszczyński PSP 3 00:23,81
9. Mateusz Góralczyk PSP 1 00:24,08
10. Kacper Olender PSP 14 00:24,13
11. Filip Jaszczyk PSP 26 00:26,54
12. Michał Oracki PSP 6 00:26,65
13. Maciek Majewcki PSP 6 00:30,31
14. Marcin Baran PSP 26 00:31,73
15. Adam Witkowski PSP 6 00:33,53
16. Jan Kunz PSP 26 00:40,07

.

SZTAFETA 4 x 25 m stylem grzbietowym

.
1. PSP 3 01:18,22
2. PSP 6 01:23,26
3. PSP 14 01:23,41
4. PSP 26 01:25,83
5. SSP 1 01:37,35
6. PSP 1 01:38,86

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl