Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


III EDYCJA WYNIKI

III Edycja 18-12-2010
25 m stylem klasycznym
.

Klasy I i II

.

1. Dagmara Kucharska PSP 33 00:22,01
2. Aleksandra Bednarczyk PSP 34 00:22,46
3. Kamila Surma PSP 14 00:30,21
4. Alicja Spólna SSP 1 00:36,68
5. Aleksandra Tomaszek PSP 3 00:39,81
6. Julia Sułecka PSP 3 00:46,86
7. Katarzyna Kozieł PSP 3 00:47,29
8. Wiktoria Frankowska SSP 1 00:57,45

.
1. Miłosz Rojecki PSP 3 00:31,09
2. Hubert Borkowski PSP 1 00:32,86
3. Adam Pieszkała PSp 1 00:33,74
4. Jakub Konwa SSP 1 00:34,84
5. Wiktor Staniak SSP 1 00:35,19
6. Hubert Pułkowski PSP 3 00:45,71
7. Wojtek Weremczuk PSP 3 00:46,88
8. Bartosz Pająk SSP 1 00:51,69
9. Wiktor Pszczółkowski PSP 3 00:52,69
.

Klasy III i IV

.
1. Sara Smoroągiewicz PSP 14 00:21,55
2. Zuzanna Rabiniak PSP 3 00:22,79
3. Julia Świątek SSP 1 00:23,08
4. Emilia Klochowicz SSP 1 00:23,18
5. Daria Niedziałkowska PSP 5 00:24,28
6. Aleksandra Iwańska SSp 1 00:24,68
7. Zuzanna Malczewska PSP 6 00:25,09
8. Maja Kubicka PSPS 3 00:25,23
9. Joanna Kalinowska PSP 3 00:25,43
10. Kinga Natorska PSP 14 00:26,09
11. Klara Koczyk PSP 3 00:26,99
12. Wiktoria Pisarska PSP 1 00:28,96
13. Ola Kuśnierska PSP 14 00:29,94
14. Mariola Pudzianowska PSP 36 00:30,19
15. Wiktoria Mańkowska PSP 14 00:30,43
16. Olga Żelazowska PSP 14 00:31,59
17. Zuzanna Siwiec PSP 26 00:32,64
18. Anna Palińska SSp 1 00:34,41
19. Natalia Kołtun SSP 1 00:34,71
20. Maja Mrozowicz PSP 6 00:43,57
.
1. Kacper Szpak PSP 34 00:20,64
2. Eryk Karnik PSP 26 00:21,56
3. Tymoteusz Warmiak PSP 14 00:22,64
4. Kacper Karnik PSP 26 00:24,15
5. Kacper Romański SSp 1 00:24,48
6. Kacper Śliwiak PSP 3 00:25,34
7. Mateusz Bińkowski SSp 1 00:25,75
8. Oska Natorski PSP 14 00:25,85
9. Michał Kidacki PSP 1 00:26,31
10. Kacper Biernat PSP 14 00:26,34
11. Maciej Kencel PSP 3 00:28,96
12. Antoni Kochanowski PSP 14 00:29,08
13. Jeremi Jasiński SSP 1 00:29,74
14. Jakub Nachyła PSP 1 00:29,90
15. Jakub Piotrowski SSp 1 00:31,77
16. Janek Ziewiecki PSP 1 00:51,18
.

Klasy V i VI

.
1. Magda Sońta PSP 1 00:19,24
2. Renata Wietrzyńska PSP 9 00:19,88
3. Aleksandra Rutkowska PSP 26 00:20,66
4. Klaudia Śliwiak PSP 3 00:21,16
5. Olga Staniak SSP 1 00:22,19
6. Sandra Nowak SSP 1 00:23,77
7. Manuela Saia PSP 1 00:25,09
8. Nel Fus SSp 1 00:25,66
9. Weronika Strzelak PSP 6 00:25,70
10. Wiktoria Styczyńska PSP 3 00:25,84
11. Aleksandra Czubak PSp 3 00:26,24
12. Olga Dziurzyńska PSP 1 00:27,68
13. Zuzanna Gwiaździńska PSP 6 00:28,47
14. Barbara Spólna SSP1 00:36,17
.
1. Piotr Kozera PSP 6 00:17,60
2. Eryk Kramek PSP 3 00:20,38
3. Oskar Kalbarczyk PSP 6 00:20,46
4. Mikołaj Szpak PSP 34 00:20,56
5. Aleksander Martyniuk PSp 14 00:22,68
6. Michał Narożnik PSP 3 00:27,57
7. Kacper Olender PSP 14 00:28,51
8. Piotr Paduszek PSP 3 00:29,06
9. Maciej Majewski PSP 6 00:29,73
10. Mateusz Góralczyk PSP 1 00:32,34
11. Kacper Żaczek PSP 6 00:33,41
12. Michał Oracki PSP 6 00:34,55
13. Marcin Baran PSP 26 00:36,65
.

SZTAFETA 4 x 25 m stylem klasycznym

.
1. PSP 3 01:27,84
2. PSP 6 01:32,61
3. PSP 14 01:33,47
4. PSP 26 01:39,37
5. SSP 1 01:41,35
6. PSP 1 01:41,39
.

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl