Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


IV EDYCJA WYNIKI

IV Edycja 19-12-2010
25 m stylem motylkowym
.

Klasy I i II

.

1. Aleksandra Bednarczyk PSP 34 00:20,23
2. Dagmara Kucharska PSP 33 00:20,93
3. Kamila Surma PSP 14 00:30,99
4. Alicja Spólna SSP 1 00:33,07
5. Aleksandra Tomaszek PSP 3 00:35,34
6. Wiktoria Frankowska SSP 1 00:46,66
7. Katarzyna Kozieł PSP 3 00:49,17
8. Julia Sułecka PSP 3 00:53,34

.

1. Hubert Borkowski PSP 1 00:32,45
2. Miłosz Rojecki PSP 3 00:32,84
3. Michał Gogacz PSP 14 00:35,18
4. Jakub Konwa SSP 1 00:35,56
5. Hubert Pułkowski PSP 3 00:39,71
6. Wojciech Weremczuk PSP 3 00:50,30
7. Wiktor Pszczółkowski PSP 3 00:51,10

.

Klasy III i IV

.

1. Emila Klochowicz SSP 1 00:19,34
2. Joanna Kalinowska PSP 3 00:19,53
3. Daria Niedziałkowska PSP 5 00:19,88
4. Sara Smorągiewicz PSP 14 00:20,45
5. Kinga Natorska PSP 14 00:21,24
6. Zuzanna Rabiniak PSP 3 00:22,49
7. Zuzanna Malczewska PSP 6 00:22,56
8. Maja Kubicka PSP 3 00:23,03
9. Julia Świątek SSP 1 00:23,50
10. Aleksandra Iwańska SSP 1 00:25,10
11. Aleksandra Kuśnierska PSP 14 00:29,65
12. Natalia Kołtun SSP 1 00:35,56
13. Maja Mrozowicz PSP 6 00:36,61

.

1. Kacper Śliwiak PSP 3 00:17,64
2. Kacper Karnik PSP 26 00:18,44
3. Eryk Karnik PSP 26 00:18,89
4. Łukasz Gębczyk PSP 3 00:19,15
5. Tymoteusz Warmiak PSP 14 00:20,68
6. Antoni Kochanowski PSP 14 00:20,86
7. Kacper Szpak PSP 34 00:21,26
8. Oskar Natorski PSP 14 00:22,40
9. Kacper Rosmański SSP 1 00:24,97
10. Kacper Biernat PSP 14 00:25,37
11. Mateusz Bińkowski SSP 1 00:32,34
12. Jeremi Jasiński SSp 1 00:35,97

.

Klasy V i VI

.

1. Renata Wietrzyńska PSP 9 00:15,94
2. Klaudia Śliwiak PSP 3 00:16,49
3. Magda Sońta pSP 1 00:17,37
4. Aleksandra Rutkowska PSP 26 00:18,46
5. Aleksandra Czubak PSP 3 00:23,09
6. Sandra Nowak SSP 1 00:23,86
7. Weronika Strzelak PSP 6 00:25,09
8. Zuzanna Gwiaździńska PSP 6 00:25,16
9. Wiktoria Styczyńska PSP 3 00:27,21
10. Barbara Spólna SSP 1 00:27,68

.

1. Piotr Kozera PSP 6 00:14,10
2. Oskar Kalbarczyk PSP 6 00:16,45
3. Mikołaj Szpak PSP 34 00:17,06
4. Eryk Kramek PSP 3 00:17,10
5. Michał Narożnik PSP 3 00:19,83
6. Aleksander Martyniuk PSP 14 00:21,96
7. Piotr Paduszek PSP 3 00:24,26
8. Kacper Olender PSP 14 00:27,16
9. Kacper Żaczek PSP 6 00:32,95
10. Adam Witkowski PSP 6 00:43,46

.

SZTAFETA 4 x 25 m stylem zmiennym

.

1. PSP 3 01:17,64
2. PSP 6 01:18,77
3. PSP 26 01:22,26
4. PSP 14 01:24,24
5. SSp 1 01:32,97
6. PSP 33 01:37,70
7. PSP 34 01:43,26


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl