Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI KOŃCOWE

Wyniki końcowe klasyfikacja ogólna

.

Miejsce

klasy I-II dziewczęta

szkoła

punkty

 

 

 

 

1

Dagmara Kucharska

PSP 33

44

2

Aleksandra Bednarczyk

PSP 34

44

3

Kamila Surma

PSP 14

36

4

Aleksandra Tomaszek

PSP 3

21

5

Kasia Kozieł

PSP 3

20

6

Natalia Osuch

PSP 3

16

6

Alicja Spólna

SSP 1

16

7

Julia Sułecka

PSP 3

14

8

Wiktoria Frankowska

SSP 1

13

9

Lena Fus

SSP 1

8

10

Wiktoria Frankowska

SSP 1

7

10

Anna Bieńkowska

SSP 1

7

11

Katarzyna Romaniak

PSP 3

6

.

Miejsce

klasy I-II chłopcy

szkoła

punkty

1

Miłosz Rojecki

PSP 3

38

2

Jakub Kanwa

SSP 1

36

3

Michał Gogacz

PSP 14

33

4

Wiktor Pszczółkowski

PSP 3

25

5

Hubert Borkowski

PSP 1

22

6

Wojciech Weremczuk

PSP 3

19

6

Hubert Pułkowski

PSP 3

19

7

Adam Pieszkała

PSP 1

9

8

Bartosz Pająk

SSP 1

8

9

Wiktor Staniak

SSP 1

7

10

Patryk Iskra

PSP 3

5

11

Mateusz Joof

PSP 3

3

.

Miejsce

klasy III-IV dziewczęta

szkoła

punkty

1

Emilia Klochowicz

SSP 1

40

2

Daria Niedziałkowska

PSP 5

37

3

Sara Smorogiewicz

PSP 14

35

4

Zuzanna Rabiniak

PSP 3

29

5

Joanna Kalinowska

PSP 3

24

6

Aleksandra Boduła

PSP 3

21

7

Kinga Natorska

PSP 14

19

8

Zuzanna Malczewska

PSP 6

17

9

Julia Świątek

SSP 1

15

10

Maja Kubicka

PSP 3

11

10

Aleksandra Iwańska

SSp 1

11

11

Klara Koczyk

PSP 3

25

12

Aleksandra Kuśnierska

PSP 14

2

12

Mariola Pudzianowska

PSP 26

2

.

Miejsce

klasy III-IV chłopcy

szkoła

punkty

1

Eryk Karnik

PSP 26

41

2

Kacper Karnik

PSP 26

35

3

Tymoteusz Warmiak

PSP 14

30

4

Oskar Natorski

PSP 14

26

4

Kacper Śliwiak

PSP 3

26

4

Kacper Szpak

PSP 34

26

5

Antoni Kochanowski

PSP 14

25

6

Łukasz Gębczyk

PSP 3

22

7

Kacper Romański

SSP 1

12

8

Kacper Biernat

PSp 14

8

9

Mateusz Bińkowski

SSp 1

6

10

Damian Słarzyński

PSP 3

3

10

Michał Kidacki

PSP 1

3

11

Filip Iwański

PSP 14

2

12

Piotr Nowakowski

PSP 14

1

12

Maciek Kęcek

PSP 3

1

12

Maciej Kencel

PSP 3

1

.

Miejsce

klasy V-VI dziewczęta

szkoła

punkty

1

Renata Wietrzyńska

PSP 9

44

2

Klaudia Śliwiak

PSP 3

35

3

Aleksandra Rutkowska

PSP 26

33

4

Magdalena Sońta

PSP 1

32

5

Nel Fus

SSP 1

14

6

Sandra Nowak

SSP 1

12

7

Weronika Strzelak

PSP 6

12

8

Adrianna Mendyk

PSP 14

12

9

Zuzanna Gwiaździnska

PSP 6

11

10

Manuela Saja

PSP 1

11

11

Wiktoria Styczyńska

PSP 3

10

12

Aleksandra Czubak

PSP 3

9

13

Ula Pawłowska

PSP 3

7

14

Olga Staniak

SSP 1

7

15

Sandra Nowak

SSP 1

6

16

Nadzieja Bramberg

SSP 1

4

17

Agnieszka Stachowicz

PSP 1

3

18

Barbara Spólna

SSP 1

2

.

Miejsce

klasy V-VI chłopcy

szkoła

punkty

1

Piotr Kozera

PSP 6

48

2

Oskar Kalbarczyk

PSP 6

39

3

Mikołaj Szpak

PSP 34

35

4

Eryk Kramek

PSP 3

34

5

Michał Narożnik

PSP 3

27

6

Aleksander Martyniuk

PSP 14

25

7

Kacper Olender

PSP 14

16

8

Piotr Paduszek

PSP 3

9

9

Adrian Gruszczyński

PSP 3

8

10

Czarek Gołębiowski

PSP 1

5

11

Mateusz Góralczyk

PSP 1

5

12

Kacper Żaczek

PSP 6

4

13

Patryk Gruszczyński

PSP 3

3

13

Maciej Majewski

PSP 6

3

14

Adam Witkowski

PSP 6

2

15

Filip Jaszczyk

PSP 26

1

.

SZTAFETY

1

PSP 3

48

2

PSP 6

39

3

PSP 14

36

4

SSP 1

29

5

PSP 26

25

6

PSP 1

12

7

PSP 33

6

8

PSP 34

5

 


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl