Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  26.05.2017, Imieniny Filipa. Dzień Matki
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


LIGA SZKÓŁ 2007

REGULAMIN  LIGI  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH  W  PŁYWANIU  2007  rok 
 
1. Termin i miejsce zawodów:    
Zawody odbędą się 4 razy w roku szkolnym 2006/2007 na pływalni 25 m „Orka” przy ulicy Młynarskiej w Radomiu.

2. Kierownictwo zawodów i komisja sędziowska
2.1 Kierownictwo: Prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Wodnik” Krzysztof Krzysztoszek
2.2 Komisja sędziowska pod kierunkiem sędziego I kl. Edyta Górka
3. Uczestnictwo:
3.1 dowolna liczba chłopców i dziewczynek z każdej szkoły podstawowej z następującym podziałem na kategorie wiekowe:
I. Kat. I Klasy 1 i 2
II. Kat. II Klasy 3 i 4
III. Kat. III Klasy 5 i 6
4. Program zawodów:
Pierwsza runda 03-04-2007 godz. 16:00
Szkoły podstawowe
Kat. I i II 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
Kat. III 50m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
4x 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców dobór składu bez podziału na kategorie wiekowe.
Druga runda 24-04-2007 godz.16:00
Szkoły podstawowe
Kat. I 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
Kat. II 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. III 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Sztafeta Open 4x 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców dobór składu bez podziału na kategorie wiekowe.
Trzecia runda 15-05-2007 godz.16:00
Szkoły podstawowe
Kat. I 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. II i III 25m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców
Sztafeta Open 4x 25m stylem klasycznym dziewcząt ichłopców
 
Czwarta runda 29-05-2007 godz. 16:00
Szkoły podstawowe
Kat. I 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. II 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. II 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. III 25m stylem motylkowym dziewcząt i chłopców
Sztafeta Open 4x 50m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców

5. Przepisy techniczne

5.1 Wyścigi indywidualne oraz sztafetowe rozegrane zostaną seriami na czas
5.2 Każdy zawodnik ma prawo startu w konkurencji indywidualnej oraz sztafecie
5.1 Wyścigi indywidualne oraz sztafetowe rozegrane zostaną seriami na czas
5.2 Każdy zawodnik ma prawo startu w konkurencji indywidualnej oraz sztafecie

6. Punktacja
6.1 Prowadzi się punktacje indywidualną i zespołową
6.2 Punktuje trzech zawodników z jednego zespołu w każdej kategorii wiekowej oraz sztafeta (JEDEN ZESPÓŁ)

6.3 Wyścigi sztafetowe rozgrywane będą bez podziału na kategorie wiekowe (tj. zespól sztafetowy może składać się z uczniów każdej kategorii wiekowej np. 4 dziewczynki z III kat.).
6.1 Prowadzi się punktacje indywidualną i zespołową
6.2 Punktuje trzech zawodników z jednego zespołu w każdej kategorii wiekowej oraz sztafeta (JEDEN ZESPÓŁ)

6.3 Wyścigi sztafetowe rozgrywane będą bez podziału na kategorie wiekowe (tj. zespól sztafetowy może składać się z uczniów każdej kategorii wiekowej np. 4 dziewczynki z III kat.).
6.4 Zasady punktacji:
1  miejsce –  14pkt.
miejsce –  12pkt.
3  miejsce –  10pkt.
4  miejsce –  9 pkt.
5  miejsce –  8 pkt.
6  miejsce –  7 pkt.
7  miejsce –  6 pkt.
8  miejsce –  5 pkt.
9  miejsce –  4 pkt.
10 miejsce – pkt.
11 miejsce – 2 pkt.
12 miejsce – 1 pkt.
 
Powyższe zasady punktacji obowiązują w wyścigach indywidualnych jak również sztafetowych
6.5 W punktacji zespołowej o kolejności decyduje suma punktów zdobytych przez zawodników danej szkoły w wyścigach indywidualnych oraz sztafetowych.
6.6 W punktacji indywidualnej uwzględnia się sumę punktów uzyskanych przez zawodnika we wszystkich startach indywidualnych
7. Nagrody
7.1 Nagrody otrzymują 3 pierwsze zespoły po czterech rundach
7.2 W punktacji indywidualnej nagrodzone zostaną 6 pierwszych zawodniczek i 6 zawodników w każdej rundzie i po 6 w/w kategoriach po 4 rundach
7.3 Nagrody funduje Urząd Miejski w Radomiu Wydział Edukacji i Sportu oraz MKS „Wodnik” Radom
8. Zasady finansowania
Koszt wynajmu pływalni oraz wynagrodzenia sędziów ponosi Urząd Miejski w Radomiu.
Koszt obsługi technicznej i części nagród MKS „Wodnik” Radom

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl