Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI I EDYCJI/07

PIERWSZA EDYCJA LIGI SZKÓŁ 2007

 



W dniu  03-04-2007 o  godz. 16:00 odbyła się pierwsza edycja Radomskiej Ligi
Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Radomia 
następujących konkurencjach :
Kat. I i II 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
Kat. III 50m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
4x 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców dobór składu bez podziału na kategorie wiekowe.
 
Wyniki w poszczególnych konkurencjach :


25m stylem grzbietowym dziewcząt kat. I



Lp
Nazwisko i imię
Szkoła
Czas
Pkt
1
Mendyk Ada
14
0:21,83
14
2
Strojna Ola
14
0:24,24
12
3
Nogaj Paulina
34
0:25,30
10
4
Płusa Ada
33
0:25,45
9
5
Gębczyk Gosia
6
0:25,96
8
6
Stachowicz Agnieszka
1
0:26,17
7
7
Bujak Zuzia
34
0:26,69
6
8
Smolińska Izabela
5
0:26,82
5
9
Wietrzyńska Renata
9
0:27,02
4
10
Bernady Iga
34
0:27,59
3
11
Cheda Oliwia
34
0:27,63
-
12
Pawłowska Ula
3
0:27,80
2
13
Śpiewakowska Nina
4
0:28,13
1
14
Napora Julia
3
0:28,18
.
15
Dobrzańska Paulina
28
0:28,44
.
16
Fus Nel
społeczna
0:29,07
.
17
Kamińska Zuzia
24
0:29,37
.
18
Wójcicka Natalia
14
0:29,54
.
19
Majewska Ola
Muz
0:30,28
.
20
Ziemka Ola
4
0:30,46
.
21
Król Dominika
32
0:30,63
.
22
Śliwiak Klaudia
3
0:30,87
.
23
Wieczorek Wiktoria
32
0:30,97
.
24
Pijalska Monika
15
0:31,97
.
25
Nowak Sandra
społeczna
0:32,94
.
26
Kozera Wiktoria
3
0:33.91
.
27
Głogowska Magdalena
32
0:34,47
.
28
Brzuzy Weronika
3
0:34,62
.
29
Lewandowska Agnieszka
28
0:35,02
.
30
Wawer Natalia
społeczna
0:35,12
.
31
Majkuczyńska Martyna
zerówka
0:36,12
.
32
Dziurzyńska Olga
1
0:36,66
.
33
Spólna Basia
społeczna
0:37,64
.
34
Sońta Magda
1
0:37,84
.
35
Nulczyńska Oliwia
1
0:38,12
.
36
Komisarska Natalia
1
0:38,76
.
37
Grymuła Marta
32
0:39,08
.
38
Pogoda Julia
3
0:40,07
.
39
Błaszczyk Beata
1
0:40,08
.
40
Rubińska Karolina
9
0:40,47
.
41
Kaczorowska Jagoda
28
0:43,10
.
42
Karpeta Aneta
muz
0:44,17
.
43
Dziura Wiktoria
3
0:44,53
.
44
Barankiewicz Patrycja
I SSP
0:46,81
.
45
Żak Zuzia
15
0:53,41
.
46
Mordak Agnieszka
3
0:55,24
.
47
Czyż Marynia
PSP 3
1:15,08
.
48
Suwała Aleksandra
PSP 3
.
.
49
Osuchowska Kamila
15
.
.
 
 
25m stylem grzbietowym chłopców kat. I 
 


Lp
Nazwisko i imię
Szkoła
Czas
Pkt
1
Wiśniewski Kamil
34
0:21,18
14
2
Głogowski Krzysztof
24
0:21,64
12
3
Kalbarczyk Oskar
6
0:22,67
10
4
Szpak Mikołaj
34
0:22,68
9
5
Sałek Kacper
9
0:22,77
8
6
Narożnik Michał
3
0:23,65
7
7
Brondel Bartłomiej
34
0:23,87
6
8
Kibler Maciej
29
0:26,47

5

9
Jastrzębski Bartosz
muz
0:26,83
4
10
Królikowski Filip
14
0:27,45
3
11
Wydra Piotr
34
0:27,51
-

12

Wiraszka Kamil
24
0:29,06

2

13
Krupa Maksymilian
muz
0:29,68
1
14
Deja Patryk
4
0:29,86
.
15
Fijałkowski Michał
32
0:30,09
.
16
Biederak Paweł
28
0:30,59
.
17
Gruszczyński patryk
3
0:31,07
.
18
Gruszczyński Adrian
3
0:32,47

.

19
Czach Maciej
28
0:32,60
.
20
Żak Damian
1
0:32,65
.
21
Kowalczyk Bratosz
14
0:33,01
.
22
Grzegorzak Hubert
32
0:33,78
.
23
Słomczynski Błarzej
Natolin
0:33,92
.
24
Łepecki Michał
32
0:34,58
.
25
Szcząbliński Sebastian
32
0:35,02
.
26
Szymański Marcin
32
0:35,08

.

27
Tuzimek Daniel
6
0:35,78
.
28
Miękus Maciej
34
0:36,80
.
29
Zając Konrad
1
0:38,09
.
30
Majdański Marcin
6
0:39,09

.

31
Cichonski Marcin
28
0:39,61

.

32
Stanik Łukasz
3
0:39,80
.
33
Bogutek Tomasz
Natolin
0:40,00
.
34
Nowakowski Damian
3
0:43,44
.
35
Winsztal patryk
3
0:49,49
.
36
Nowakowski Dawid
4
0:51,59
.
37
Sprawka Bolek
3
0:53,59
.
38
Lipiec Eryk
3
0:55,38
.
39
Boborykin Rafał
15
1:00,49
.
40
Batory Michał
3
1:12,19
.
41
Rosmański Kacper
spoleczna
1:18,84
.
42
Szwagierek Wiktor
I SSP
1:23,50
.
43
Stachurski Jakub
6
.
.
 
25m stylem grzbietowym dziewcząt kat. II

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Nowak Paulina

21

0:18,96

14

2

Busse Sylwia

21

0:19,86

12

3

Kłos Katarzyna

24

0:20,50

10

4

Cywka Łucja

1

0:20,54

9

5

Nasiełowska Adrainna

3

0:20,58

8

6

Mendyk Aleksandra

14

0:20,59

7

7

Janiszak Dominika

Makowiec

0:20,88

6

8

Kwiecień Katarzyna

14

0:21,11

5

9

Fedorowicz Zuzanna

9

0:21,32

4

10

Kamińska Daria

24

0:21,34

3

11

Kondej Kamila

1

0:21,54

2

12

Nogaj Monika

34

0:21,75

1

13

Orzechowska Weronika

33

0:21,82

.

14

Kornatka Zuzanna

28

0:21,94

.

15

Petrykowska Alaeksandra

9

0:21,96

.

16

Dobrzańska Barbara

28

0:22,36

.

17

Cheda Natalia

34

0:23,56

.

18

Kulińska Anna

3

0:23,65

.

19

Moniak Ewa

33

0:23,83

.

20

Bogatek Katarzyna

Natolin

0:24,00

.

21

Czajkowska Kaja

2

0:24,01

.

22

Musiał Karolina

muz

0:24,81

.

23

Sadownik Justyna

28

0:24,47

.

24

Celuch katarzyna

17

0:24,56

.

25

Brzyska Ola

1

0:24,56

.

26

Kamińska Sylwia

3

0:24,93

.

27

Skowron Ada

28

0:24,94

.

28

Białkowska Aleksandra

Zakrzew

0:25,27

.

29

Kołtuniak Karolina

33

0:26,38

.

30

Śłomczyńska Elwira

Natolin

0:26,39

.

31

Gruszka Zuzanna

14

0:26,86

.

32

Sikorska karolina

1

0:27,17

.

33

Łęcka Urszula

15

0:27,97

.

34

Żydzka Katarzyna

1

0:28,20

.

35

Sołtyska Julia

28

0:29,20

.

36

Łęcka Alicja

15

0:29,37

.

37

Szymczyk Weronika

1

0:29,49

.

38

Diza Dalia

32

0:30,32

.

39

Fogiel Agata

1

0:31,01

.

40

Raczyńska Martyna

Modziejowice

0:31,32

.

41

Sadal Aleksandra

6

0:31,47

.

42

Klich Alicja

1

0:32,83

.

43

Wacławjak Ewa

3

0:33,16

.

44

Chamerska Adrianna

1

0:36,00

.

45

Kryza Iga

28

0:36,11

.

46

Nadolna Justyna

6

0:38,02

.

25m stylem grzbietowym Chłopców kat. II


Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Sulima Filip

1

0:17,71

14

2

Makowski Bartosz

21

0:18,14

12

3

Sałek Dominik

9

0:20,88

10

4

Przybylski Andrzej

15

0:21,14

9

5

Jankowski Jan

34

0:21,16

8

6

Fedorowicz Jakub

9

0:21,18

7

7

Godlewski Rafał

34

0:21,22

6

8

Kopania Damian

9

0:21,98

5

9

Kaźmierczyk Aleksander

1

0:22,67

4

10

Boruch Rajmund

17

0:22,84

3

11

Kogut Mateusz

33

0:22,91

2

12

Maroński Grzegorz

34

0:22,97

1

13

Matuszewski Patryk

9

0:23,02

.

14

Bujak Kacper

34

0:23,47

.

15

Krawczyk Kacper

3

0:23,51

.

16

Słotwiński Bartosz

6

0:23,69

.

17

Majewski Jakub

28

0:23,92

.

18

Moniak Michał

9

0:24,01

.

19

Kacprzak Karol

3

0:24,14

.

20

Wtorkiewicz Darek

społeczna

0:24,19

.

21

Lange Aleksander

3

0:24,28

.

22

Stepień Filip

3

0:24,35

.

23

Bohema Stefan

1

0:24,45

.

24

Węgrzecki Maciej

14

0:24,61

.

25

Miłkowski Piotr

3

0:24,78

.

26

Majewski Mateusz

32

0:25,04

.

27

Pisarski Kuba

1

0:25,07

.

28

Skrok Łukasz

9

0:25,22

.

29

Danisz Szymon

14

0:25,49

.

30

Dziurzyński Patryk

1

0:25,52

.

31

Kołtunowicz Mateusz

1

0:26,18

.

32

Cieslak Michał

społeczna

0:26,28

.

33

Mazur Bartłomiej

6

0:26,29

.

34

Jaskulski Kacper

14

0:26,57

.

35

Chrząstkowski Piotr

Natolin

0:26,57

.

36

Makuch Maciej

24

0:26,68

.

37

Szatan Paweł

1

0:26,91

.

38

Kiraga Wojtek

6

0:27,16

.

39

Cieśliński Patryk

3

0:27,42

.

40

Cichoński Dominik

34

0:27,50

.

41

Korwin-Pawłowski Tobiasz

6

0:27,65

.

42

Żuchowski Mikołaj

3

0:28,47

.

43

Siczek Norbert

3

0:28,55

.

44

Maj Mateusz

Natolin

0:28,67

.

45

Mikołajczyk Piotr

28

0:28,91

.

46

Bąk Adraian

28

0:29,11

.

47

Bohater Wojciech

3

0:30,41

.

48

Zaręba Michał

24

0:33,42

.

49

Sikora Adrian

3

0:34,49

.

50

Głogowski Adam

6

0:37,88

.

51

Wróbel Filip

2

0:38,17

.

52

Adamczyk Filip

6

0:39,46

.

50 stylem grzbietowym dziewcząt kat. III

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Kurasiewicz Agata

społeczna

0:37,07

14

2

Soboń Martyna

20

0:37,17

12

3

Mąkosa Magdalena

3

0:38,61

10

4

Puchalska Karina

34

0:39,82

9

5

Makuch Malwina

24

0:39,83

8

6

Kamienik Ada

6

0:39,84

7

7

Bień Iza

1

0:41,40

6

8

Kramer Katarzyna

3

0:43,39

5

9

Zaprawa Kinga

3

0:43,43

4

10

Zakrzewska Paulina

3

0:43,91

-

11

Pawlak Lena

6

0:45,86

3

12

Gawryjołek Joanna

6

0:46,22

2

13

Zaprawa Paula

3

0:46,87

-

14

Sawa Martyna

6

0:47,05

-

15

Ogorzałek Zuzanna

33

0:47,74

1

16

Olas Joanna

34

0:51,26

.

17

Jaskulska Malwina

14

0:51,43

.

18

Borkowska Karlina

1

0:52,09

.

19

Naumowicz Anna

28

0:52,40

.

20

Głuch Sylwia

15

0:52,46

.

21

Popieluch Iga

społeczna

0:53,19

.

22

Sumińska Anna

9

0:53,30

.

23

Banaszczyk Patrycja

9

0:54,74

.

24

Kruslińska Katarzyna

1

0:55,24

.

25

Skórkiewicz Karolina

15

0:57,35

.

26

Lipiec Patrycja

Natolin

0:58,54

.

27

Cieplak Małgorzata

6

1:01,60

.

28

Kuc Urszula

15

1:04,96

.

29

Barańska Joanna

28

1:06,24

.

30

Ślusarczyk Justyna

15

1:07,65

.

31

Pietrasik Katarzyna

6

1:08,44

.

32

Durasiewicz Karina

28

1:12,32

.

33

Jabłońska Aleksandra

Natolin

1:24,26

.

34

Batory Weronika

3

1:24,48

.

35

Juraszek Edyta

2

1:29,99

.

36

Domagalska Urszula

15

.

dyskwalifikacja
37

Wysocka Sandra

2

.

dyskwalifikacja
38

Biedrzycka Daria

2

.

dyskwalifikacja
39

Kuroś Klausia

2

.

dyskwalifikacja
40

Hryniewicz Gabriela

28

.

dyskwalifikacja

50 stylem grzbietowym Chłopców kat. III

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Łęcki Grzegorz

20

0:35,18

14

2

Badeński Patryk

6

0:35,29

12

3

Kurasiewicz Patryk

społeczna

0:35,45

10

4

Wydra Michał

34

0:41,68

9

5

Maciejewski Bartosz

6

0:43,34

8

6

Celiński Michał

34

0:44,46

7

7

Rutka Patryk

34

0:44,84

6

8

Satora Maciej

14

0:45,18

5

9

Ciecielog Sebastaian

17

0:45,24

4

10

Kucharski Mateusz

3

0:45,63

3

11

Wiśniewski Patryk

34

0:45,91

-

12

Pomorski Kamil

Skaryszew

0:47,28

2

13

Makuch Bartosz

15 filia

0:48,60

1

14

Popczyński Mikołaj

1

0:48,88

.

15

Maicki Mateusz

6

0:49,84

.

16

Sentowski Łukasz

9

0:51,43

.

17

Kusal Filip

3

0:51,84

.

18

Wróbel Jakub

9

0:51,98

.

19

Majkuciński jakub

32

0:53,60

.

20

Wąszczak Dawid

społeczna

0:53,96

.

21

Brzyski Adraian

1

0:55,13

.

22

Gola Mikołaj

29

0:55,66

.

23

Cywka Bartłomiej

1

0:56,60

.

24

Kacprzycki Adrain

32

0:59,25

.

25

Hernik Maciej

34

0:59,72

.

26

Bogatek Szymon

katolik

0:59,86

.

27

Frąk Karol

14

1:00,48

.

28

Siedlecki Adraian

15

1:02,06

.

29

Żuchowski Paweł

katolik

1:02,69

.

30

Glegoła Ernest

34

1:02,78

.

31

Wach Bartłomiej

15

1:07,16

.

32

Wołowiec Ernest

1

1:07,22

.

33

Narożnik Daniel

15

1:09,46

.

34

Sułewski Mateusz

15

1:16,06

.

35

Gadaj Filip

15

1:18,11

.

36

Zakrzewski Pzremysław

2

1:23,68

.

37

Kolecki Piotr

2

1:45,87

.

38

Pająk Patryk

2

1:49,10

.

39

Kozak Mateusz

29

.

dyskwalifikacja

SZTAFETY DZIEWCZĄT

Lp

Szkoła

Czas

Pkt

1

PSP 3

1:18,84

14

2

PSP 1

1:26,06

12

3

PSP 24

1:29,43

10

4

PSP 6

1:29,65

9

5

PSP 9

1:32,38

8

6

SPOŁECZNA

1:43,95

7

7

NATOLIN

1:51,38

6

SZTAFETY CHŁOPCÓW

LP
SZKOŁA
CZAS
PKT
1
PSP 34
1:21,65
14
2
PSP 6
1:23,46
12
3
PSP 1
1:27,58
10
4
PSP 9
1:30,47
9
5
SPOŁECZNA
1:34,78
8
6
PSP3
1:36,38
7
7
NATOLIN
1:53,16
6
8
PSP 15
2:02,70
5

 

Przepraszamy za ewentualne pomyłki w nazwiskach lub imionach dzieci, które nie są zamierzone.
Kontakt e-mail:
asia@ats.pl

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl