Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI II EDYCJI/07

DRUGA EDYCJA LIGI SZKÓŁ  2007

.

.

 
Dnia  24 -04-2007 o  godz. 16:00 odbyła się druga  edycja Radomskiej Ligi Szkół
Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Radomia 
w
  następujących konkurencjach :
Kat. I 25m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców
Kat. II 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. III 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Sztafeta open 4x 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców dobór składu bez podziału na kategorie wiekowe.
 
Wyniki w poszczególnych konkurencjach :
 
 

25m stylem grzbietowym dziewcząt kat. I
 .
  .

.

.

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Stachwicz Agnieszka

1

0:20,60

.

2

Mendyk Ada

14

0:21,70

.

3

Gębczyk Małgorzata

6

0:22,73

.

4

Kundzicz Ewa

14

0:23,99

.

5

Nogaj Paulina

34

0:24,21

.

6

Strojna Ola

14

0:24,24

.

7

Smolińska Izabela

5

0:25,09

.

8

Bujak Zuzia

34

0:25,39

.

9

Płusa Ada

33

0:26,03

.

10

Wietrzyńska Renata

9

0:26,18

.

11

Cheda Oliwia

34

0:27,09

.

12

Gajewska Natalia

32

0:27,87

.

13

Kalińska Zuzia

24

0:28,26

.

14

Pawłowska Ula

3

0:29,88

.

15

Kozera Wiktoria

3

0:29,96

.

16

Napora Julia

3

0:30,51

.

17

Nowak Sandra

spol

0:31,43

.

18

Wawer Natalia

spol

0:31,81

.

19

Brzuzy Weronika

3

0:31,98

.

20

Sońta Magdalena

1

0:32,16

.

21

Fus Nel

spol

0:32,94

.

22

Śliwiak Klaudia

3

0:33,08

.

23

Pogoda Julia

3

0:33,79

.

24

Głgowska Magdalena

32

0:34,38

.

25

Grymuła Marta

32

0:36,19

.

26

Żak Zuzanna

15

0:37,40

.

27

Flont Maria

1

0:38,88

.

28

Dziura Wiktoria

3

0:42,86

.

29

Wulczyńska Oliwia

1

0:46,34

.

30

Krawczyk Weronika

15

0:47,44

.

31

Gregorczyk Klaudia

1

0:48,88

.

32

Skuza Aleksandra

15

1:06,56

.



25m stylem grzbietowym chłopców kat. I
.

.

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Głogowski Krzysztof

24

0:21,07

.

2

Wiśniewski Kamil

34

0:21,14

.

3

Kalbarczyk Oskar

6

0:21,18

.

4

Szpak Mikołaj

34

0:22,39

.

5

Sałek Kacper

9

0:23,09

.

6

Narożnik Michał

3

0:23,50

.

7

Królikowski Filip

14

0:23,84

.

8

Kapturski Mikołaj

33

0:26,33

.

9

Fijałkowski Michał

32

0:28,23

.

10

Jaźwicki Mikołaj

34

0:29,02

.

11

Faliński Grzegorz

15

0:29,27

.

12

Grzegorzek Hubert

32

0:31,62

.

13

Czybaj Krzysztof

2

0:32,25

.

14

Szczebliński Sebastian

32

0:36,66

.

15

Majdański Marcin

6

0:37,13

.

16

Szymański Marcin

32

0:37,99

.

17

Kowalski Ernest

1

0:39,82

.

18

Stanik Łukasz

3

0:41,28

.

19

Sprawka Bolek

3

0:43,65

.

20

Kiraga Kacper

3

0:46,01

.

21

Nowakowski Damian

3

0:48,14

.

22

Winsztal Patryk

3

0:49,47

.

23

Bińkowski Mateusz

PP 1

0:55,31

.

24

Szwagierek Wiktor

SSP1

1:17,83

.

25

Kupis Adrian

.

nb

.



25m stylem dowolnym dziewcząt kat. II
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Dymon Iza

3

0:15,72

.

2

Nowak paulina

21

0:15,81

.

3

Busse Sylwia

21

0:15,96

.

4

Nasiełowska Ada

3

0:16,38

.

5

Fedorowicz Zuzanna

9

0:17,18

.

6

Cywka łucja

1

0:17,65

.

7

Cheda Natalia

34

0:17,77

.

8

Mendyk aleksandra

14

0:17,98

.

9

Orzechowska Weronika

33

0:18,87

.

10

Kamińska Daria

24

0:18,18

.

11

Kłos katarzyna

24

0:18,29

.

12

Kondej kamila

1

0:18,54

.

13

Nogaj Monika

34

0:18,79

.

14

Żukowaska Ada

muz

0:19,07

.

15

Janusiak Dominika

Makowiec

0:19,35

.

16

Kwiecień Katarzyna

14

0:19,52

.

17

Petrykowska Aleksadnra

9

0:20,08

.

18

Kaminska Sywia

3

0:20,20

.

19

Dobrzańska Basia

28

0:20,79

.

20

Moniak Ewa

33

0:21,41

.

21

Sadownik Faustyna

28

0:21,62

.

22

Kulinska Ania

3

0:22,24

.

23

Skowron Ada

28

0:22,49

.

24

Sikorska karolina

1

0:22,74

.

25

Czajkowska kaja

2

0:23,07

.

26

Musiał karolina

muz

0:23,74

.

27

Kornatka Zuzanna

28

0:23,80

.

28

Gruszka Zuznanna

14

0:24,16

.

29

Kochanowska julia

32

0:26,56

.

30

Brzyska ola

1

0:27,38

.

31

Wacławjak Ewa

3

0:32,69

.

32

Łęcka Ula

15

Nb

.



25m stylem dowolnym chłopców kat. II
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Sulima Filip

1

0:15,54

.

2

Godlewski Rafał

34

0:16,89

.

3

Sałek Dominik

9

0:16,93

.

4

Maroński Grzegorz

34

0:17,42

.

5

Markowski Bartosz

21

0:17,48

.

6

Wąsik Piotr

1

0:17,99

.

7

Fedorowicz Jakub

9

0:18,11

.

8

Słotwiński Bartosz

6

0:18,54

.

9

Kaźmierczak Aleksander

1

0:19,09

.

10

Kopania Damian

9

0:19,17

.

11

Majewski Jakub

28

0:19,84

.

12

Kogut Mateusz

33

0:20,14

.

13

Nowak Michał

14

0:20,80

.

14

Krawczyk Kacper

3

0:20,98

.

15

Cieslak Michał

SSp 1

0:21,01

.

16

Tomasik Maciej

28

0:21,48

.

17

Makuch Maciej

24

0:21,74

.

18

Lange Olek

3

0:22,22

.

19

Bujak Kacper

34

0:22,62

.

20

Chmieloweic Mikołaj

14

0:23,06

.

21

Siczek Norbert

3

0:23,41

.

22

Suminski Michał

Natolin

0:24,15

.

23

Stepień Filip

3

0:24,34

.

24

Ciesliński Patryk

3

0:24,36

.

25

Korwin-Pawłowski Tobiasz

6

0:25,58

.

26

Żuchowski Mikołaj

3

0:25,86

.

27

Mikołajczyk Piotr

28

0:25,96

.

28

Jaskulski Kacper

14

0:26,20

.

29

Głogowski Adam

6

0:26,36

.

30

Przybylski Andrzej

15

0:27,07

.

31

Denisz Szymon

14

0:27,28

.

32

Żuchowski Patryk

Natolin

0:27,37

.

33

Gudzień Mateusz

3

0:27,95

.

34

Sikora Adrian

3

0:28,32

.

35

Tuzimek Daniel

6

0:28,66

.

36

Skrok Łukasz

9

0:30,38

.

37

Zaremba Michał

24

0:32,15

.



50 stylem dowolnym dziewcząt kat. III
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Mąkosa Magdalena

3

0:30,72

.

2

Kurasiewicz Agata

społ

0:31,09

.

3

Soboń Martyna

20

0:32,33

.

4

Puchalska Karina

34

0:33,77

.

5

Makuch Malwina

24

0:34,08

.

6

Zakrzewska Paulina

3

0:34,28

.

7

Kamienik Ada

6

0:36,50

.

8

Zaprawa Paula

3

0:36,92

.

9

Byzdra Sylwia

1

0:37,42

.

10

Sawa Martyna

6

0:37,74

.

11

Zaprawa Kinga

3

0:39,37

.

12

Pawlak Lena

6

0:39,99

.

13

Popieluch Iga

społ

0:43,72

.

14

Kruślinska Kasia

1

0:47,74

.

15

Cieplak Małgorzata

6

0:47,75

.

16

Głuch Sylwia

15 filia

0:48,37

.

17

Jaskulska Malwina

14

0:51,70

.

18

Lipiec Patrycja

Natolin

0:53,36

.

19

Bełczyk Nikola

3

0:53,75

.

20

Hryniewicz Gabriela

28

0:55,23

.

21

Łączyńska Julia

14

0:55,51

.

22

Neumowicz Anna

14

0:58,28

.

23

Baranska Joanna

14

0:58,57

.

24

Ślusarczyk Justyna

15

1:00,18

.

25

Kuc Ula

15

1:28,78

.

26

Domagalska Ula

15 filia

1:51,18

.



50 stylem dowolnym chłopców kat. III
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Badeński Patryk

6

0:30,52

.

2

Łęcki Grzegorz

20

0:31,21

.

3

Kurasiewicz Patryk

spol

0:31,72

.

4

Wydra Michał

34

0:34,71

.

5

Maciejewski Bartek

6

0:35,59

.

6

Wisniewski Patryk

34

0:37,12

.

7

Tomasik Jędrek

3

0:37,71

.

8

Kucharski Mateusz

3

0:39,16

.

9

Celinski Michał

34

0:39,49

.

10

Pomorski Kamil

Skaryszew

0:40,02

.

11

Rutka Patryk

34

0:40,22

.

12

Maicki Mateusz

6

0:41,53

.

13

Satora Maciej

14

0:41,69

.

14

Żuchowski Radek

Natolin

0:42,47

.

15

Mazurek Jacek

spol

0:44,95

.

16

Makuch Bartosz

15

0:45,22

.

17

Brzyski Adrian

1

0:48,38

.

18

Wolszczak Dawid

spol

0:48,73

.

19

Kusal Filip

3

0:49,85

.

20

Pietrzykowski Michał

6

0:51,87

.

21

Sowa Bartosz

2

0:52,14

.

22

Frak Karol

14

0:52,40

.

23

Bogatek Szymon

Natolin

0:53,15

.

24

Cywka Bartłmiej

1

0:54,74

.

25

Glegoła Ernest

34

0:57,84

.

26

Wach Sebastian

2

1:07,36

.

27

Krowicki Patryk

2

1:13,96

.



SZTAFETY DZIEWCZĄT

Lp

Szkoła

Czas

Pkt

1

PSP3

1:05,44

.

2

PSP 6

1:13,16

.

3

PSP1

1:17,41

.

4

PSP 14

1:19,81

.

5

PSP 24

1:27,54

.

6

SPOL

1:42,11

.



SZTAFETY CHŁOPCÓW

LP
SZKOŁA
CZAS
PKT
1
PSP34
1:09,28
.
2
PSP6
1:10,49
.
3
PSP 1
1:14,56
.
4
SSP1
1:18,17
.
5
PSP9
1:18,88
.
6
PSP3
1:20,64
.
7
PSP14
1:34,70
.
8
NATOLIN
1:36,28
.

 

Przepraszamy za ewentualne pomyłki w nazwiskach lub imionach dzieci, które nie są zamierzone.
Kontakt e-mail:
asia@ats.pl

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl