Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  24.06.2017, Imieniny Danuty, Jana
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LIGA SZKÓŁ 2010
I EDYCJA WYNIKI
II EDYCJA WYNIKI
III EDYCJA WYNIKI
IV EDYCJA WYNIKI
WYNIKI KOŃCOWE
LIGA SZKÓŁ 2009
WYNIKI I EDYCJI/09
WYNIKI II EDYCJI/09
WYNIKI III EDYCJI/09
WYNIKI IV EDYCJI/09
WYNIKI KOŃCOWE/09
LIGA SZKÓŁ 2008
WYNIKI I EDYCJI/08
WYNIKI II EDYCJI/08
WYNIKI III EDYCJI/08
WYNIKI IV EDYCJI/08
LIGA SZKÓŁ 2007
WYNIKI I EDYCJI/07
WYNIKI II EDYCJI/07
WYNIKI III EDYCJI/07
WYNIKI IV EDYCJI/07
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


WYNIKI III EDYCJI/07

TRZECIA EDYCJA LIGI SZKÓŁ 2007
. .
. .

. .

15 maja 2007 roku o godz. 16:00 odbyła się trzecia edycja Radomskiej Ligi
Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
w następujących konkurencjach :
 
Kat. I 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
Kat. II i III 25m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców
Sztafeta Open 4x 25m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców dobór składu bez podziału na kategorie wiekowe.
.

.

.

.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach :

.

25m stylem dowolnym dziewcząt kat. I

. .

. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Mendyk Ada

14

0:17,33

.

2

Nogaj Paulina

34

0:23,84

.

3

Strojna Ola

14

0:24,51

.

4

Wietrzyńska Renata

9

0:24,85

.

5

Kundzicz Ewa

14

0:24,86

.

6

Głogowska Magda

32

0:27,17

.

7

CHeda Oliwia

34

0:27,41

.

8

Brzuzy Weronika

3

0:28,21

.

9

Wspólna Barbara

1ssp

0:29,85

.

10

Fus Nel

1ssp

0:30,64

.

11

Napora Julia

3

0:31,51

.

12

Bujak Zuzanna

34

0:31,68

.

13

Nowak Sandra

1ssp

0:31,97

.

14

Dziurzynska Jola

1

0:33,96

.

15

Śliwiak Klaudia

3

0:35,18

.

..

.

25m stylem dowolnym chłopców kat. I
.

. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Głogowski Krzysztof

24

0:18,24

.

2

Wiśniewski Kamil

34

0:19,40

.

3

Kalbarczyk Oskar

6

0:19,75

.

4

Sałek Kacper

9

0:21,67

.

5

Szpak Mikołaj

34

0:22,75

.

6

Narożnik Michał

3

0:23,65

.

7

Brondel Bartek

Psp 34

0:24,98

.

8

Królikowski Filip

14

0:26,08

.

9

Fijałkowski Michał

32

0:26,62

.

10

Grzegorzek Hubert

32

0:28,88

.

11

Kiraga Kacper

3

0:38,69

.

12

Winsztal Patryk

3

0:42,83

.

13

Stanik Łukasz

3

0:45,67

.

14

Binkowski Mateusz

przedszkole

1:02,26

.

15

Szfagierek Wiktor

1 ssp

1:14,58

.

.

.

25m stylem klasycznym dziewcząt kat. II
.

. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Nowak Paulina

21

0:19,56

.

2

Kamińska Daria

24

0:21,28

.

3

Dymon Iza

3

0:21,40

.

4

Nasiełowska Ada

3

0:22,63

.

5

Cywka Łucja

1

0:23,18

.

6

Fedorowicz Zuzanna

9

0:23,67

.

7

Kondej Kamila

1

0:23,86

.

8

Kłos Katarzyna

24

0:23,94

.

9

Janisiak Dominika

Makowiec

0:24,20

.

10

Mendyk Ola

14

0:24,47

.

11

Cheda Natalia

34

0:24,49

.

12

Jonio Klaudia

5

0:24,85

.

13

Orzechowska Weronika

33

0:25,66

.

14

Sikorska Karolina

1

0:26,36

.

15

Kornadka Zuzanna

28

0:26,75

.

16

Moniak Ewa

33

0:27,71

.

17

Kwiecień Katarzyna

14

0:28,53

.

18

Sadownik Faustyna

20

0:31,24

.

19

Klich Alicja

1ssp

0:31,31

.

20

Czajkowska Kaja

2

0:31,96

.

21

Kulińska Anna

3

0:33,93

.

.

.

25m stylem klasycznym chłopców kat. II
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Sulima Filip

1

0:19,94

.

2

Godlewski Rafał

34

0:20,68

.

3

Fedorowicz Jakub

9

0:21,66

.

4

Sałek Dominik

9

0:22,18

.

5

Wasik Piotr

1

0:22,47

.

6

Cieślak Michał

społeczna

0:22,52

.

7

Kopania Damian

9

0:23,09

.

8

Małkowski Bartosz

21

0:23,25

.

9

Kaźmierczak Aleksader

1

0:23,75

.

10

Bujak Kacper

34

0:24,66

.

11

Kogut Mateusz

33

0:25,74

.

12

Moniak Michał

9

0:25,78

.

13

Słotwinski Bartosz

6

0:25,01

.

14

Krawczyk Kacper

3

0:27,45

.

15

Przybylski Andrzej

15

0:27,56

.

16

Kołtunowicz Mateusz

1

0:29,60

.

17

Pisarski Jakub

1

0:29,69

.

18

Danisz Szymon

14

0:33,96

.

19

Dziurzyński Patryk

1

0:34,26

.

20

Siczek Norbert

3

0:34,43

.

21

Jaskulski Kacper

14

0:34,71

.

22

Grudzień Mateusz

3

0:38,48

.

23

Stępień Filip

3

0:39,41

.

24

Pawłowski Korwin Tobiasz

6

0:47,12

.

.

.

25m stylem klasycznym dziewcząt kat. III
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Soboń Martyna

20

0:18,14

.

2

Mąkosa Magda

3

0:18,16

.

3

Kurasiewicz Agata

społ

0:18,41

.

4

Zaprawa Paula

3

0:18,55

.

5

Makuch Malwina

24

0:18,68

.

6

Zaprawa Kinga

3

0:20,14

.

7

Kamienik Ada

6

0:20,16

.

8

Zakrzewska Paulina

Psp3

0:20,86

.

9

Puchalska Karina

34

0:21,77

.

10

Borkowska Karolina

1

0:22,91

.

11

Sawa Martyna

6

0:22,96

.

12

Bień Iza

1

0:23,41

.

13

Głuch Sylwia

15

0:24,96

.

14

Gawryjołek Joanna

6

0:26,19

.

15

Danisz Dorota

Integrac14

0:26,39

.

16

Jaskulska Malwina

14

0:26,44

.

17

Naumowicz Anna

28

0:26,51

.

18

Popieluch Iga

1 ssp

0:26,72

.

19

Hryniewicz Gabriela

28

0:27,14

.

20

Barańska Joanna

28

0:30,07

.

21

Cieplak Małgorzata

6

0:31,30

.

22

Lipiec Patrycja

Natolin

0:31,37

.

23

Łączyńska Julia

14

0:33,34

.

24

Kuc Urszula

15

0:37,96

.

25

Ślusarczyk Justyna

15

0:41,67

.

26

Domagalska Ula

15

0:45,56

.

.

25 stylem klasycznym chłopców kat. III
. .

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

Pkt

1

Badeński Patryk

6

0:17,46

.

2

Łęcki Grzegorz

20

0:18,46

.

3

Kurasiewicz Patryk

społ

0:19,94

.

4

Wydra Michał

34

0:20,22

.

5

Wiśniewski Patryk

34

0:21,96

.

6

Maicki Mateusz

6

0:22,74

.

7

Tomasik Jędrek

3

0:22,76

.

8

Celiński Michał

34

0:23,15

.

9

Maciejewski Bartosz

6

0:23,33

.

10

Pomorski Kamil

Skaryszew

0:24,31

.

11

Mazurek Jacek

spol

0:25,68

.

12

Bogatek Szymon

Natolin

0:26,96

.

13

Kusal Filip

3

0:32,37

.

14

Cywka Bartłomiej

1

0:33,34

.

 
 
 
SZTAFETY DZIEWCZĄT
 

Lp

Szkoła

Czas

Pkt

1

PSP3

1:22,36

.

2

PSP1

1:36,74

.

3

PSP 6

1:43,92

.

4

PSP 14

1:47,35

.

5

społeczna

2:23,08

.

 
 
SZTAFETY CHŁOPCÓW
 

LP

SZKOŁA

CZAS

PKT

1

PSP34

1:32,09

.

2

PSP6

1:33,00

.

3

PSP1

1:37,43

.

4

PSP9

1:39,07

.

5

PSP3

1:59,41

.


 
 
Przepraszamy za ewentualne pomyłki w nazwiskach lub imionach dzieci, które nie są zamierzone.
Kontakt e-mail:
asia@ats.pl

Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl