Dzieci pływają dzięki : Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, Publicznemu Gimnazjum nr 10, Urzędowi Miejskiemu w Radomiu, Politechnice Radomskiej, Szkolnemu Związkowi Sportowemu, RTS Viktorii.
  23.08.2017, Imieniny Apolinarego, Filipa
STRONA GŁÓWNA
NASZE ZAWODNICZKI I ZAWODNICY
ZAWODNICY POWOŁANI DO KADRY MAZOWSZA
ALEKSANDRA PRZYBYSŁAWSKA REKORDZISTKA POLSKI
PAULINA NOWAK REKORDZISTKA NASZEGO KRAJU
ZAWODY 2013
ZAWODY 2012
ZAWODY 2011
ZAWODY 2010
ZAWODY 2009
ZAWODY 2008
ZAWODY 2007
SEKCJA PŁYWACKA
SEKCJA PŁYWACKA
ZAWODNICY
OSIĄGNIĘCIA
NA TRENINGU
JAK WYPOCZYWAMY
SEKCJA WOPR
TRIATHLON
AKTUALNOŚCI
LIGA SZKÓŁ
LINKI
FORUM DYSKUSYJNE


ZAWODNICY

1. Kundzik Dawid – 1988 r
2. Barański Filip – 1989 r.
3. Darmas Magdalena – 1991 r.
4. Cywka Michał – 1990 r.
5. Łęcka Małgorzata - 1992 r.
6. Badeński Patryk - 1994 r.

7. Kurasiewicz Agata - 1994 r.
8. Łęcki Grzegorz - 1994 r.
9. Mąkosa Magdalena -1994 r.

10. Kamienik Ada - 1995 r.

11. Kurasiewicz Patryk - 1995 r.

12. Makuch Malwina - 1995r.

13. Soboń Martyna - 1995 r.
14. Zakrzewska Paulina - 1995 r.
15. Maciejewski Bartosz - 1995 r.

16. Busse Sylwia - 1996 r.

17. Dymon Izabella - 1996 r.

18. Nowak Paulina - 1996 r.

19. Fedorowicz Zuzanna – 1996 r.
20. Janisiak Dominika - 1996 r.
21. Wiktorowicz Zuzanna – 1996 r.
22. Sulima Filip -1996 r.
23. Makowski Bartosz – 1996 r.
24. Mendyk Ola - 1996 r.
25. Wąsik Piotr - 1996 r.
26. Sałek Dominik - 1996 r.
27. Kopania Damian - 1996 r.
28. Skrok Łukasz - 1996 r.
29. Nogaj Monika - 1997 r.
30. Nasiełowska Ada – 1997 r.
31. Kłos Katarzyna – 1997 r.
32. Czajkowska Kaja - 1997 r.
33. Kamińska Daria - 1997 r.
34. Kazimierczak Aleksander – 1997 r.
35. Cywka Łucja - 1997 r.
36. Sikorska Karolina - 1997 r.
37. Fedorowicz Jakub - 1997 r.
38. Nogaj Paulina - 1998 r.
39. Sałek Kacper - 1998 r.
40. Głogowski Krzysztof –1998 r.
41. Mendyk Ada - 1998 r.
42. Cheda Oliwia
43. Gębczyk Małgorzata
44. Nowak Ewa
45. Orzechowska Weronika
46. Cheda Natalia
47. Kamińska Zuzanna
48. Majkucińska Martyna
49. Tobor Monika
50. Gozdur Kamila

51. Wietrzyńska Renata - 1999 r.

52. Śliwiak Klaudia - 1999 r.
53. Kramek Eryk - 1999 r.
54. Godlewski Rafał
55. Bąk Adrian
56. Bujak Kacper
57. Elertowicz Patryk
58. Fijałkowski Maciej
59. Łogowski Krzysztof
60. Łepecki Aleksander
61. Łepecki Dominik
62. Kogut Mateusz
63. Kalbarczyk Oskar
64. Karasek Filip
65. Kapturski Mikołaj
66. Majewski Jakub
67. Moniak Michał
68. Majkuciński Jakub
69. Matuszewski Patryk
70. Tomczyk Mikołaj
71. Sobieraj Mikołaj
72. Wnukowski Mikołaj


Strona o dzieciach pływających w Radomiu

info@wodnik.radom.pl